Pełna klasyfikacja generalna konkursu "Pomorski Spec Sportowy"

Przypominamy, że ostateczny termin, w którym kupony muszą trafić do redakcji upływa w piątki o godz. 16.00 (chyba, że w dniu publikacji kuponu informujemy, że jest inaczej). Nie liczy się data stempla pocztowego. Mniejsza liczba punktów przy niektórych nazwiskach spowodowana jest zbyt późnym dostarczeniem kuponu.
KLASYFIKACJA GENERALNA

Klimko Maciej - Gdańsk - 140

Figura Marek - Gdańsk - 135

Makowski Mieczysław - Gdańsk - 132

Hołubiuk Andrzej - Gdańsk - 126

Bączek Leszek - Sopot - 125

Zabłocki Dariusz - Gdańsk - 121

Jagodziński Jarosław - Gdańsk - 116

Tuszyński Maciej - Sopot - 110

Sobczyński Patryk - Gdańsk - 105

Roda Piotr - Gdynia - 99

Sych Małgorzata - Gdańsk - 97

Ellwart Karol - Gdańsk - 93

Świderska Agnieszka - Gdynia - 92

Sabiniarz Zdzisław - Elbląg - 92

Pilanc Kinga - Gdańsk - 95

Gołąb Michał - Gdańsk - 80

Tuszer Joachim - Starzyno - 75

Minda Katarzyna - Słupsk - 74

Minda Czesław - Słupsk - 71

Kopeć Andrzej - Sopot - 70

Małaj Zbigniew - Gdańsk - 65

Ratajczyk Zbigniew - Gdańsk - 63

Karbowski Mariusz - Rumia - 62

Seidel Mirosław - Sopot - 61

Michalski Adam - Słupsk - 60

Płotka Ryszard - Gdynia - 59

Klawiński Piotr - Słupsk - 53

Witoszyński Wojciech - Gdynia - 52

Czerwiński Bogumił - Gdańsk - 50

Nowakowska Barbara - Gdańsk - 50

Miler Wiesław - Rumia - 48

Grabowska Ewa - Gdańsk - 48

Szymański Jacek - Gdynia - 48

Hamera Grzegorz - Rumia - 46

Jopkiewicz Barbara - Gdańsk - 44

Szreder Alicja - Słupsk - 43

Arendt Ryszard - Sopot - 42

Kulpaczyński Patryk - Gdańsk - 42

Głaszcz Mariusz-Kobylnica-39

Michalik Krzysztof - Kwidzyn - 38

Żelazny Leszek - Sopot - 34

Pater Romuald - Gdańsk - 32

Misztal Krzysztof - Tczew - 30

Badziąg Karol - Rumia - 29

Cechmann Andrzej - Gdańsk - 28

Gawlik Łukasz - Gdańsk - 25

Mielinski Krzysztof - Gdańsk - 23

Kiejdo Wojciech - Elbląg - 22

Sitek Andrzej - Rumia - 21

Bogucki Janusz - Gdańsk - 20

Binek Wojciech - Słupsk - 19

Strusiński Marcin - Gdańsk - 17

Płotka Piotr - Sierakowice - 16

Świderski Piotr - Gdynia - 16

Chojnacki Roman - Słupsk - 14

Rolbiecki Piotr - Gdańsk - 12

Rogalski Paweł - Gdańsk - 12

Szramka Rafał - Gdańsk - 12

Mokwa Mateusz - Gdańsk - 11

Boczek Dariusz - Gdańsk - 10

Płotka Michał - Sopot - 10

Jezierski Zbigniew - Gdynia - 10

Kminikowski Jerzy - Gdańsk - 8

Majkowski Stanisław - Bytów - 8

Bogucki Janusz - Gdańsk - 7

Dajes Maciej - Gdańsk - 7

Krajewski Juliusz - Słupsk - 7

Sobczyński Kamil - Gdańsk - 7

Skup Wojciech - Gdańsk - 7

Sołowin Zdzisław - Słupsk - 7

Drewek Maciej - Jegłownik - 6

Przybylski Jacek - Wejherowo - 6

Krzysztofik Jarosław - Sztum - 5

Gański Karol - Bytów - 4

Janikowski Grzegorz - Lębork - 4

Skrobol Krzysztof - Gdynia - 4

Krakowiak Marcin - Sopot - 4

Litwin Jarosław - Rumia - 4

Mielko Jakub - Gdańsk - 4

Kuśmierz Zbysław - Gdynia - 3

Majchrzak Piotr - Jastarnia - 3

Kaczmarski Artur - Gdańsk - 3

Śleboda Maciej - Gdynia - 3

Szatanik Marek - Elbląg - 3

Pawłowski Tomek - Gdańsk - 3

Cebula Piotr - Stegna - 2

Chojnacki Roman - Słupsk - 2

Dusza Wojciech - Gdańsk - 2

Radziejewski Łukasz - Rumia - 2

Ptaszyńska Urszula - Gdańsk - 1