Wyniki ligowe

WYNIKI LIGOWE

* HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 29. i 30. kolejki I ligi: Dwory Unia II Oświęcim - KH Sanok 2:4 i 3:2, Cracovia - SMS I Sosnowiec 9:2 i 7:2, SMS II Sosnowiec - Stoczniowiec II Gdańsk 3:2 i 11:0, MMKS Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 11:4 i 7:4, Polonia Bytom - TKH II Toruń 14:2 i 8:0. W meczu zaległym SMS I - Stoczniowiec II 6:2.

1. KH Sanok3277204-65
2. Dwory Unia II2962131-76
3. Cracovia3058162-80
4. SMS I PZHL3158122-94
5. Polonia Bytom3052139-101
6. SMS II PZHL3444116-116
7. Zagłębie Sosnowiec2928115-176
8. TKH II Toruń3028100-224
9. MMKS Nowy Targ302499-174
10.Stoczniowiec II291779-161
* KOSZYKÓWKA

Wyniki ostatnich meczów 21. kolejki I ligi mężczyzn: Tytan Częstochowa - Polpak Świecie 93:84, Alba Chorzów - Zastal Zielona Góra 83:85. Zaległy: Basket Kwidzyn - SMS Kozienice 111:76.

1. Turów 16-3351630:1391
2. Alba14-5331613:1488
3. Polpharma13-6321628:1387
4. Kotwica13-6321662:1592
5. Basket11-8301558:1418
6. Zastal10-9291610:1538
7. Stal10-8281521:1476
8. Viking10-8281431:1462
9. Legia9-9271505:1484
10.Polpak7-12261505:1505
11.Tytan7-12261649:1666
12.Siarka6-12241361:1495
13.Pogoń5-14241537:1780
14.SMS0-19191449:1980
Wynik ostatniego meczu 21. kolejki II ligi koszykówki mężczyzn: Polonia Przemyśl - Piotrcovia 95:75. Kwarty: 18:24, 20:9, 33:13, 24:29. Polonia: Oczkowicz 23 (2), Puścizna 20 (3), Sówka 20, Płocica 5, Kindlik 2 oraz Puchalski 16, Galanty 7, Szkółka 2, Niemiec 0. Piotrcovia: Pluta 26, Wójcik 20 (2), Baranowski 8, Misztela 6 (1), Zachacz 4 oraz Włóka 6, Depczyński 3, Łęcki 2, Chomicz 0.

1. Sokół Łańcut20371615:1399
2. Znicz Jarosław20351682:1493
3. Big Star Tychy20341719:1564
4. AZS Radom19311503:1318
5. Lafarge Kielce19311462:1395
6. Bobry Zabrze19291596:1483
7. Polonia Przemyśl19291520:1476
8. Zagłębie Sosnowiec20291570:1590
9. Dąbrowa Górnicza20291369:1444
10.MCKS Czeladź20281461:1536
11.Start II Lublin19281478:1610
12.Pogoń Prudnik20271477:1562
13.Piotrcovia19261464:1460
14.Mickiewicz Katowice20261474:1587
15.Pogoń Puławy20221290:1738
Wyniki spotkań o wejście do I ligi koszykarek: MLKS Rzeszów - CKiS Skawina 92:67. Kwarty: 30:11, 21:16, 20:15, 21:25. MLKS: Cudo 24, Fischer 15, Lachcik 14, Guzara 13, Węklar 6 oraz Buszta 6, Moskwa 6, Łukasz 2, Ludwiniak 2, Wajda 2, Topolska 0. CKiS: Bysiek 14, Musiał 13, Jachymczyk 9, Główka 5, Panek 4 oraz Krzywoń 18, Guczwa 4, Szostek 0.

Stal Stalowa Wola - Górnik Wieliczka 49:65. Kwarty: 16:19, 13:21, 13:15, 7:10. Stal: Parus 11, Tokarska 10, Miazga 6, Łopion 5, Wojcieszyn 4 oraz Czopor 7, K. Wydra 4, Niemiec 2, Darłak 0, Rutkowska 0, Gołąbek 0, A. Wydra 0. Górnik: Tomaszewska 16, Konopka 14, Kamińska 10, Chmiel 11, Michalak 6 oraz Skowron 6, Kaczmarczyk 2, Hojoł 0.

Żak Nowy Sącz - MOSM Bytom 48:51, MOSiR Mysłowice - GTK Gorlice 60:67, Korona Kraków - Pałac Roleski Tarnów 113:50.

1. Korona Kraków13251051:740
2. MOSM Bytom1424926:816
3. Górnik Wieliczka13231010:805
4. GTK Gorlice1323924:719
5. MLKS Rzeszów1322952:842
6. Pałac Tarnów14201018:1157
7. Żak Nowy Sącz1417857:984
8. MOSiR Mysłowice1417884:1113
9. Stal Stalowa Wola1417769:993
10.CKiS Skawina1416808:1009
Wyniki 12. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Sokół II Adams Łańcut - Stal II Stalowa Wola 92:90, AZS UR Resovia - MKS V LO Rzeszów 85:72, Siarka II Tarnobrzeg - Kontra Rzeszów 81:69, mecz MOSiR Krosno - Stal II Stalowa Wola został przełożony.

1. Stal II Stalowa Wola917904:745
2. Resovia915801:702
3. Kontra Rzeszów1015857:823
4. MKS V LO Rzeszów1015853:858
5. Sokół II Łańcut914746:705
6. Siarka II Tarnobrzeg1014890:890
7. MOSiR Krosno99624:946
Wyniki 13. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: MOSiR AZS Krosno - Basket Kraków 72:65, STS Wikar Nowy Sącz - Limblach Limanowa 105:88, Cracovia - Omeko Korona 58:84, Unia Tarnów - Skawa Wadowice 95:75. W meczu zaległym: Basket - Unia 76:71.

1. Limblach Limanowa13231192:1069
2. Korona Kraków13231192:1117
3. Unia Tarnów13221088:954
4. MOSiR Krosno13201076:1039
5. Cracovia13181010:1118
6. Basket Kraków1318957:1065
7. Wikar Nowy Sącz1317944:1048
8. Skawa Wadowice13151049:1180
* SIATKÓWKA

Wyniki 13. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - UMKS Łańcut 3:0, Armatura Kraków - Tomasovia 3:2, WSBiP Ostrowiec Św. - Sandecja Nowy Sącz 3:1, MMKS Dąbrowa Górnicza - Elektromet Mysłowice 3:1.

1. MMKS Dąbrowa132536:9
2. Siarka Tarnobrzeg132334:12
3. WSBiP Ostrowiec Św.132330:20
4. Elektromet Mysłowice131924:26
5. Tomasovia131822:27
6. UMKS Łańcut131718:23
7. Armatura Kraków131615:33
8. Sandecja Nowy Sącz131515:34
Wyniki 15. kolejki III ligi mężczyzn: UMOS Krosno - AZS Politechnika Rzeszów 0:3, San Lesko - Wisłok Strzyżów 0:3, Orkan Nisko - Błękitni Ropczyce 0:3, Czarni Oleszyce - AZS Uniwersytet Rzeszów 3:1, Anilana Rakszawa - Krośnianka 0:3, MKS MOSiR Jasło - Dobrowolscy Wadowice Górne 3:2.

1. Błękitni Ropczyce153045:9
2. Krośnianka152944:7
3. MOSiR Jasło152637:24
4. Orkan Nisko152534:16
5. Wisłok Strzyżów152531:13
6. Politechnika Rz.152125:32
7. Czarni Oleszyce152124:33
8. UMOS Krosno152122:35
9. Dobrowolscy142024:29
10.Uniwersytet Rz.151816:36
11.San Lesko15179:42
12.Anilana Rakszawa141410:42
* TENIS STOŁOWY

Wyniki 10. kolejki I ligi kobiet: MOS Krosno - Wanda Kraków 5:5, Bronowianka II Akropol - Leś Pol Borek Stary 8:2, Elta Łódź - AZS AE Wrocław 8:2, MKTS Polkowice - JKTS Jastrzębie 6:4.

1. Elta Łódź101872-28
2. Wanda Kraków101668-32
3. Bronowianka II101462-38
4. JKTS Jastrzębie101149-51
5. MOS Krosno10948-52
6. Polkowice10742-58
7. AE Wrocław10327-73
8. Leś Pol Borek Stary10232-68
Wyniki 12. kolejki I ligi mężczyzn: AZS Zapel Politechnika Rzeszów - TOP Bolesławiec 4:6, AZS AE Wrocław - Brzostowianka 9:1, Zawisza Rzgów - Kastor Łask 2:8, AZS WSP Częstochowa - Trasko Ostrzeszów 1:9, Górnik Miechowice - Victoria Wałbrzych 4:6.

1. Trasko Ostrzeszów 12 22 84-36

2. Kastor Łask122189-31
3. TOP Bolesławiec122075-45
4. Górnik Miechowice121574-46
5. AE Wrocław 121259-61
6. Politechnika Rzeszów121259-61
7. Victoria Wałbrzych 12 12 65-55

8. AZS Częstochowa12430-90
9.Brzostowianka12225-95
10.Zawisza Rzgów12027-93
* PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 9. kolejki II ligi kobiet: Tomex KS Tarnów - Otmęt Krapkowice 24:23, Olimpia Nowy Sącz - Ruch Chorzów 17:37, pauzował AZS AWF Kraków. Mecz Siódemki Jarosław z zespołem Landeco Siemianowice został przełożony.

1. Ruch Chorzów816285-119
2. AZS Kraków712219-149
3. Tomex Tarnów86168-232
4. Otmęt Krapkowice85148-179
5. Olimpia Nowy Sącz85151-217
6. Landeco Siemianowice64140-171
7. Siódemka Jarosław74127-171