Wyniki ligowe

HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 27. i 28. kolejki I ligi: KH Sanok - Cracovia Kraków 1:3 i 1:1 po dogrywce, Dwory Unia II Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 11:3 (w niedzielę mecz się nie odbył), Stoczniowiec II Gdańsk - MMKS Nowy Targ 6:2 i 6:7, Polonia Bytom - SMS II PZHL Sosnowiec 4:5 i 3:9, TKH II Toruń - SMS I PZHL Sosnowiec 6:2 i 4:1. W meczach zaległych: SMS II - TKH II 3:7 i 5:11.

1. KH Sanok3074198-60
2. Dwory Unia II2759126-72
3. SMS I PZHL2855112-76
4. Cracovia2852146-76
5. Polonia Bytom2846117-99
6. SMS II PZHL3238102-114
7. Zagłębie Sosnowiec2728107-158
8. TKH II Toruń282898-202
9. MMKS Nowy Targ281881-166
10.Stoczniowiec II261775-141
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 8. kolejki II ligi kobiet: Otmęt Krapkowice - Siódemka Jarosław 21:23, Ruch Chorzów - Tomex Kraków 44:17, Olimpia Nowy Sącz - AZS AWF Kraków 18:36, pauzowało Landeco Siemianowice.

1. Ruch Chorzów714248-102
2. AZS Kraków712219-149
3. Olimpia Nowy Sącz75134-180
4. Otmęt Krapkowice75125-155
5. Landeco Siemianowice74140-171
6. Siódemka Jarosław74127-171
7. Tomex Kraków74144-209
SIATKÓWKA

Wyniki 12. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - MMKS Dąbrowa Górnicza 0:3, Siarka Tarnobrzeg - Armatura Kraków 3:0, Sandecja Nowy Sącz - Tomasovia 0:3, Elektromet Mysłowice - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. W meczu zaległym: Elektromet - Sandecja 3:0.

1. MMKS Dąbrowa G.122333:8
2. Siarka Tarnobrzeg122131:12
3. WSBiP Ostrowiec Św.122127:19
4. Elektromet Mysłowice121823:23
5. Tomasovia121720:24
6. UMKS Łańcut121618:20
7. Sandecja Nowy Sącz121414:31
8. Armatura Kraków121412:31
Wyniki 8. kolejki III ligi kobiet: AZS PWSZ Krośnianka Krosno - Sanoczanka Sanok 0:3, Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica 0:3, AZS Uniwersytet Rzeszów - MOSiR Jasło 3:0.

1. Sanoczanka81522:4
2. Uniwersytet Rz.81521:6
3. MOSiR Jasło71215:6
4. Wisłoka Dębica7919:15
5. AZS Krośnianka673:15
6. Błękitni Ropczyce880:24
Wyniki 13. kolejki III ligi mężczyzn: MKS MOSiR Jasło - AZS Politechnika Rzeszów 1:3, San Lesko - AZS Uniwersytet Rzeszów 3:1, Czarni Oleszyce - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne 1:3, Anilana Rakszawa - Błękitni Ropczyce 0:3, Wisłok Strzyżów - Krośnianka 0:3, Orkan Nisko - UMOS Krosno 3:0.

1. Błękitni Ropczyce132639:9
2. Krośnianka132538:7
3. MOSiR Jasło132231:19
4. Orkan Nisko122127:12
5. Wisłok Strzyżów132125:16
6. UMOS Krosno131920:27
7. Dobrowolscy Piast121822:23
8. Czarni Oleszyce131822:29
9. Politechnika Rz.121722:20
10.Uniwersytet Rz.121512:33
11.San Lesko12149:31
12.Anilana Rakszawa121210:33
KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu 20. kolejki I ligi mężczyzn: Turów Zgorzelec - Legia Warszawa 85:65.

1. Turów16-3351630:1391
2. Alba14-4321530:1403
3. Polpharma12-6301532:1313
4. Kotwica12-6301580:1532
5. Stal10-8281521:1476
6. Zastal9-9271525:1455
7. Basket9-8261357:1290
8. Legia9-8261431:1388
9. Viking9-8261323:1400
10.Polpak7-11251421:1412
11.Tytan6-12241556:1582
12.Siarka6-11231309:1405
13.Pogoń5-13231475:1672
14.SMS0-17171313:1787
Wynik ostatniego meczu 20. kolejki II ligi mężczyzn: Polonia Przemyśl - AZS Radom 62:78. Kwarty: 13:27, 13:22, 23:12, 13:17. Polonia: Puchalski 15, Płocica 13, Sówka 12, Oczkowicz 8 (1), Niemiec 0 oraz Kindlik 0, Szkółka 6, Galanty 4 (1), Puścizna 2, Stefanowski 0. AZS: Kardaś 27 (4), Majewski 13 (3), Wolczyk 6, Bal 12, Gutowski 0 oraz Plutka 13, Kogut 3 (1), Wołoszyn 4 (1).

1. Sokół Łańcut19351532:1327
2. Znicz Jarosław19341610:1410
3. Big Star Tychy19321621:1476
4. Lafarge Kielce18301393:1308
5. AZS Radom18291416:1249
6. Bobry Zabrze19291596:1483
7. Dąbrowa Górnicza19281318:1383
8. Polonia Przemyśl18271425:1401
9. Zagłębie Sosnowiec19271479:1528
10.Pogoń Prudnik19261389:1464
11.MCKS Czeladź19261400:1485
12.Start II Lublin18261398:1534
13.Piotrcovia18251389:1365
14.Mickiewicz Katowice19251398:1507
15.Pogoń Puławy19211228:1647
Wyniki 11. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: AZS UR Resovia - Sokół II Adams Łańcut 75:83, Stal II Stalowa Wola - MKS V LO Rzeszów 110:100, Kontra Rzeszów - MOSiR Krosno 105:74, pauzowała Siarka II Tarnobrzeg.

1. Stal II Stalowa Wola816814:653
2. Kontra Rzeszów914788:742
3. MKS V LO Rzeszów914781:773
4. AZS UR Resovia813716:630
5. Sokół II Łańcut812654:615
6. Siarka II Tarnobrzeg912809:821
7. MOSiR II Krosno99624:946
Wyniki 12. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: MOSiR AZS Krosno - STS Wikar Nowy Sącz 85:45, Limblach Limanowa - Omeko Korona Kraków 82:90, Skawa Wadowice - Cracovia 89:103. Mecz Basket Kraków - Unia Tarnów został przełożony.

1. Limblach Limanowa12221104:961
2. Korona Kraków12211108:1059
3. Unia Tarnów1119922:803
4. MOSiR Krosno12181004:974
5. Cracovia1217952:1034
6. Basket Kraków1115816:922
7. STS Nowy Sącz1215839:960
8. Skawa Wadowice1214974:1085
TENIS STOŁOWY

Wyniki 9. kolejki I ligi kobiet: MOS Krosno - Bronowianka II Akropol Kraków 7:3, Leś Pol Borek Stary - Wanda Kraków 2:8, MKTS Polkowice - Elta Łódź 5:5, JKTS Jastrzębie - AZS AE Wrocław 8:2.

1. Elta Łódź91664-26
2. Wanda Kraków91563-27
3. Bronowianka II91254-36
4. JKTS Jastrzębie91145-45
5. MOS Krosno9843-47
6. MKTS Polkowice9536-54
7. AZS AE Wrocław9325-65
8. Leś Pol Borek Stary9230-60
Wyniki 11. kolejki I ligi mężczyzn: Trasko Ostrzeszów - Brzostowianka 10:0, Zawisza Rzgów - AZS Zapel Politechnika Rzeszów 1:9, Kastor Łask - AZS WSP Częstochowa 9:1, Top Bolesławiec - Victoria Wałbrzych 6:4, Górnik Miechowice - AZS AE Wrocław 6:4.

1. Trasko Ostrzeszów112075-35
2. Kastor Łask111981-29
3. Top Bolesławiec101662-38
4. Górnik Miechowice111570-40
5. Politechnika Rzeszów111268-42
6. AZS AE Wrocław111050-60
7. Victoria Wałbrzych111059-51
8. AZS Częstochowa10426-74
9. Brzostowianka11224-86
10.Zawisza Rzgów11025-85