Gajewski na prowadzeniu w Toruńskiej Lidze Szóstek Piłkarskich.

W II lidze znów zrównały sę punktami Marwit i Biurfol
Lider tabeli odniósł 11. kolejne zwycięstwo ogrywając Matadora aż 14:3 (cztery bramki zdobył były pilkarz Krzysztof Paul). Tymczasem drugiej porażki w ostatnich tygodniach doznał Arpol Centrum, któremu nie pomogła gra zawodnika Arpolu Toruń. Wicelider uległ 4:6 czwartemu w tabeli S.K.P. Borkowski Chełmża i do Gajewskiego traci już sześć punktów.

W II lidze Biurfol zwyciężył Wrzosy 8:0 i ma ponownie tyle samo punktów co prowadzący w rozgrywkach Marwit. Lider tabeli jednak tym razem nie grał, bo jego mecz z Meritum został przełożony na inny termin. Dystans do tej dwójki traci za to Eco Invest, który jedynie zremisował 6:6 z Nauczycielami.



I liga

Towix - Copernicus 9:7, bramki: Towix - Marek Motyka 5, Andrzej Motyka 3, Marek Jankowski, Copernicus - Wojciech Moszczyński 3, Sławomir Drążkowski 2, Tomasz Ezman, Tomasz Drążkowski,

Jertes - Petros Gajewski 3:10, bramki: Jertes - Marcin Mikołajewicz 2, Jarosław Piórkowski, Petros Gajewski - Mariusz Czupich 3, Krzysztof Suhak 2, Mariusz Magdziak 2, Jarosław Krzemień, Arkadiusz Wesołowski

S.K.P. Borkowski Chełmża - Arpol Centrum 6:4, bramki: S.K.P. Borkowski Chełmża - Maciej Lanckowski 2, Maciej Kotarski 2, Piotr Jarmulski, Marcin Pilecki, Arpol Centrum - Piotr Piotrowski, Piotr Ferenc, Marcin Białek, Łukasz Benz,

Gajewski - Matador 14:3, bramki: Gajewski - Krzysztof Paul 4, Marek Bartkowski 3, Wojciech Bartkowski 3, Dariusz Malec 2, Dariusz Rasak, Mirosław Pachniewski, Matador - Adam Palikowski, Paweł Komoszyński, Marcin Młodzik.

Skarpa - Sigma przełożony.



1. Gajewski1133121-48
2. Arpol Centrum112778-46
3. Matador111862-75
4. S.K.P. Borkowski111873-60
5. Towix111869-63
6. Skarpa101347-55
7. Copernicus111254-83
8. Sigma101042-59
9. Petros Gajewski111043-48
10. Jertes11150-102


Najlepsi strzelcy:

35 - Marek Motyka (Towix)

26 - Przemysław Goździński (Gajewski)

25 - Dariusz Malec (Gajewski)



Następna kolejka - 18. stycznia

9.00 Matador - Arpol Centrum, 10.00 Gajewski - S.K.P. Borkowski Chełmża, 11.00 Jertes - Sigma, 12.00 Petros Gajewski - Copernicus, 13.00 Towix - Skarpa.



II Liga

ECO Invest - Nauczyciele 6:6, bramki: ECO Invest - Adam Samborski 2, Andrzej Górecki 2 Jarosław Rogoziński, Jarosław Fijałkiewicz, Nauczyciele - Bogumił Mańkowski 2, Andrzej Ewald, Grzegorz Filipowicz, Paweł Mancewicz, Robert Koniecki,

Biurfol - Wrzosy 8:0, bramki: Biurfol - Michał Affelt 3, Sławomir Konury 2, Radosław Olewiński, Wojciech Zielaskowski, Piotr Muraczewski,

Auto Złomańczuk- Bella Nova 8:3, bramki: Auto Złomańczuk - Krzysztof Jankowski 3, Piotr Wierzbowski, Dariusz Pigłowski, Robert Dąbrowski, Marcin Jabłoński, Janusz Pigłowski, Bella Nova - Krystian Manikowski, Piotr Wieczyński, Marek Kurzynowski,

Matopat - Rigips/Skarpa 2:6, bramki: Matopat - Grzegorz Nadolecki, Mariusz Nadolecki, Rigips/Skarpa - Krzysztof Szewczyk 2, Grzegorz Jeliński, Wojciech Szafran, Wojciech Grubecki, Łukasz Moszczyński.

Marwit - Meritum przełożony.



1. Marwit102662-28
2. Biurfol112666-36
3. ECO Invest112372-42
4. Auto Złomańczuk112167-43
5. Rigips/Skarpa111754-53
6. Meritum9936-42
7. Nauczyciele10943-70
8. Bella Nova11738-77
9. Wrzosy11744-64
10. Matopat11745-72


Najlepsi strzelcy:

24 - Adam Samborski (ECO Invest)

21 - Sławomir Konury (Biurfol)

20 - Wojciech Szafran (Rigips/Skarpa)



Następna kolejka - 18. stycznia

14.00 Rigips/Skarpa - Bella Nova, 15.00 Motopat - Auto Złomańczuk, 16.00 Nauczyciele - Biurfol, 17.00 Meritum - ECO Invest, 18.00 Marwit - Wrzosy.