SPORT W SKRÓCIE

KOSZYKÓWKA

Wyniki ostatnich spotkań 17. kolejki I ligi mężczyzn: Alba Alstom Chorzów - Polpak Świecie 80:76, Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 96:78

1. Turów14-2301393:1174
2. Alba12-3271280:1177
3. Polpharma10-5251315:1092
4. Stal10-5251280:1213
5. Kotwica10-5251325:1289
6. Zastal7-9231356:1308
7. Legia8-6221224:1146
8. Basket8-6221149:1082
9. Polpak7-8221206:1180
10.Viking7-7211062:1165
11.Tytan4-11191281:1327
12.Pogoń4-11191221:1392
13.Siarka3-11171042:1177
14.SMS0-15151158:1573
Wynik ostatniego meczu 17. kolejki II ligi mężczyzn: Znicz Jarosław - MCKS Czeladź 78:55. Kwarty: 20:9, 11:13, 22:11, 25:22. Znicz: Kordas 9 (1), Szczotka 14, Kowalenko 12 (2), Mikołajko 4, Fortuna 8 oraz Pilecki 6, Wojtanowicz 3, Belczyk 4, Białas 4, Kamiński 14 (2). Czeladź: Weselak 20, Stanowski 15 (1), Guzik 6, Kokoszka 0, Dzieciniak 0 oraz Chojecki 4, Szczubiał 2, Zmarlak 6, Wolnik 2, Jajkiewicz 0, Stawarz 0, Służałek 0.

1. Znicz Jarosław16281341:1176
2. Sokół Łańcut15281187:1045
3. Big Star Tychy16271352:1248
4. Lafarge Kielce16271248:1168
5. AZS Radom16251259:1115
6. Bobry Zabrze16241317:1263
7. Polonia Przemyśl16241279:1245
8. Zagłębie Sosnowiec16241271:1290
9. Dąbrowa Górnicza16241083:1139
10.Piotrcovia15221176:1131
11.MCKS Czeladź16221167:1222
12.Start II Lublin15221189:1270
13.Pogoń Prudnik16211156:1233
14.Mickiewicz Katowice15181089:1207
15.Pogoń Puławy16181024:1372
Wyniki 10. kolejki grupy małopolskiej III ligi koszykarzy: MOSiR AZS Krosno - Unia Tarnów 65:68, Cracovia - STS Wikar Nowy Sącz 72:64, Limblach Limanowa - Skawa Wadowice 111:89, Basket Kraków - Korona Kraków 84:89.

1. Limblach Limanowa1019930:782
2. Unia Tarnów1017825:727
3. Korona Kraków1017910:885
4. MOSiR Krosno1015830:837
5. Basket Kraków1014735:839
6. STS Nowy Sącz1013718:778
7. Cracovia1013766:864
8. Skawa Wadowice1012793:884
Wynik zaległego meczu o wejście do I ligi koszykarek: GTK Gorlice - Pałac Młodzieży Roleski Tarnów 89:70.

1. Korona Kraków1121841:645
2. Górnik Wieliczka1120865:672
3. GTK Gorlice1119789:615
4. MOSM Bytom1118724:642
5. MLKS Rzeszów1118741:674
6. Roleski Tarnów1115806:892
7. Żak Nowy Sącz1114677:757
8. Stal Stalowa Wola1114599:792
9. CKiS Skawina1113621:779
10.MOSiR Mysłowice1113705:871
SIATKÓWKA

Wyniki 7. kolejki III ligi siatkarek: Sanoczanka - Błękitni Ropczyce 3:0 vo, mecz UKS MOSiR Jasło - AZS PWSZ Krośnianka został przełożony na 9 stycznia, godz. 17, mecz Wisłoka Dębica - AZS Uniwersytet Rzeszów został przełożony na 10 stycznia, godz. 17.

1. Sanoczanka71319:4
2. MOSiR Jasło61115:3
3. Uniwersytet Rzeszów61115:4
4. Wisłoka Dębica5614:12
5. Krośnianka563:12
6. Błękitni Ropczyce770:21
Wyniki 11. kolejki III ligi mężczyzn: UMOS Krosno - Anilana Rakszawa 3:2, MOSiR Jasło - Czarni Oleszyce 3:0, AZS Uniwersytet Rzeszów - Krośnianka 1:3, Dobrowolscy Piast Wadowice Górne - San Lesko 3:2, Błękitni Ropczyce - Wisłok Strzyżów 3:0, mecz Orkan Nisko - Politechnika Rzeszów został przełożony na 8 stycznia, godz. 19.

1. Błękitni Ropczyce112233:9
2. Krośnianka112132:7
3. MOSiR Jasło111927:14
4. Wisłok Strzyżów111822:13
5. Orkan Nisko101722:9
6. Dobrowolscy Piast111619:22
7. Czarni Oleszyce111619:23
8. UMOS Krosno111617:22
9. Politechnika Rzeszów101419:16
10.Uniwersytet Rzeszów101311:27
11.San Lesko10116:27
12.Anilana Rakszawa111110:30
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Wyniki rozegranych w Sanoku mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim: kobiety - 1. Katarzyna Wójcicka-Trzebunia (niestowarzyszona) 171,195; 2. Luiza Złotkowska (MOS Pruszków Milanówek) 177,565; 3. Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów) 178,245; mężczyźni - 1. Rafał Gąsior (AZS Zakopane) 153,940; 2. Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane) 155,950; 3. Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa) 156,145;...; 7. Daniel Załączkowski (Górnik Sanok);...; 14. Robert Kustra (Górnik);...; 21. Maciej Biega (Zryw Sanok);...; 23. Bartłomiej Haduch (Górnik); 24. Witold Myćka (Zryw).