Nagrody dla sportowców

Ciechanowski sztangista Tadeusz Drzazga znalazł się w trzynastce mazowieckich sportowców nagrodzonych przez marszałka województwa Adama Struzika za osiągnięcia w 2003 r.
Marszałek nagrodził zawodnika Mazovii Ciechanów za "drugie wicemistrzostwo Europy w kat. do 94 kg". Struzik przyznał też 23 nagrody dla najlepszych trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą. Aż 10 odebrali trenerzy z północnego Mazowsza.

Jurij Szyczkow - jego podopieczni, pływacy Wojciech Bziuk, Jakub Dobies, Katarzyna Kowalczyk to tegoroczni medaliści mistrzostw Polski juniorów oraz finaliści i medaliści mistrzostw Polski seniorów.

Wojciech Adamek - trener pływania. Prowadzi w Płocku grupę dzieci 13-letnich, spośród których Artur Kowalski to wielokrotny finalista zimowych i letnich mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej, aktualny rekordzista Polski juniorów 13-letnich na 100 i 200 m st. motylkowym.

Stanisław Nisztor - szkoleniowiec lekkiej atletyki w LZS w Płocku. Jego podopieczni na tegorocznych mistrzostwach Mazowsza młodzików zdobyli medale w skoku wzwyż, w biegach przełajowych, w chodzie sportowym, w biegach sprinterskich.

Mieczysław Mierzejewski - szkoleniowiec bokserów w UMKS Victoria w Ostrołęce. Prowadzi cztery grupy: młodzików, kadetów juniorów i młodzieżowców. Aktualnie pięciu jego podopiecznych jest w kadrze Polski kadetów i juniorów.

Arkadiusz Chełmiński - trener II klasy piłki ręcznej. Od wielu lat pracuje w Jurandzie Ciechanów. Pracuje z młodzieżą od młodzików do juniorów. W tegorocznych mistrzostwach Polski prowadzony przez niego zespół zajął piąte miejsce w kategorii młodzików.

Wojciech Gesek - szkoleniowiec podnoszenia ciężarów. Trenowani przez niego zawodnicy Tadeusz Drzazga i Arkadiusz Smółka to medaliści tegorocznych mistrzostw Europy.

Sławomir Malanowski - instruktor żeńskiej piłki nożnej w UKS przy Gimnazjum w Mochowie w pow. sierpeckim. Prowadzona przez niego drużyna w tegorocznej edycji ogólnopolskiego turnieju "Piłkarska kadra czeka" zajęła trzecią lokatę.

Bogdan Kulik - instruktor piłki nożnej w LKS Orkan Lelice. Trenowana przez niego drużyna jest liderem ligi okręgowej OZPN Płock.

Zygmunt Klepacki - trener podnoszenia ciężarów w Uczniowskim Ostrowskim Ludowym Klubie Atletycznym. Tegoroczne sukcesy jego podopiecznych to srebrny medal mistrzostw Europy juniorów, srebrny medal mistrzostw Polski seniorów, złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Marek Mierzejewski - trener lekkiej atletyki w Ostrołęckim Klubie Lekkoatletycznym. Jego zawodnik Tomasz Matusiak to tegoroczny mistrz Polski w skoku w dal. Jest też członkiem kadry olimpijskiej. Zawodniczka Katarzyna Jaworska to srebrna medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.