Pałac Bydgoszcz - Zawisza Sulechów 3:0

Bydgoskie siatkarki awansowały na drugie miejsce w grupie 1 II ligi

Bydgoskie siatkarki awansowały na drugie miejsce w grupie 1. Rywalkom na pocieszenie pozostały klubowe kalendarze, które zespół gospodarzy rozdał im przed meczem. Ale to był koniec prezentów. W pierwszym secie bydgoszczanki odskoczyły na 14:11 i nie zagroził im też remis po 18. Doświadczone przeciwniczki zdekoncentrowały się i początek drugiej partii przegrywały już 2:9. W trzecim secie Katarzyna Ćwikła zdobyła dwa ważne punkty (atakiem i trudną zagrywką) i Pałac prowadził 21:17. W nowym roku, 10 stycznia Pałac zagra w Kołobrzegu z UKS OPP Powiat.

Sokół Mogilno, w grupie 3 uległ 1:3 Warmissowi Olsztyn. Następny mecz 10 stycznie tak że na wyjeździe z Bizonem Sędziejowice.

PAŁAC BYDGOSZCZ - ZAWISZA SULECHÓW 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)

Pałac: Cabańska, Frąckowiak, Ćwikła, Łunkiewicz, Kamińska, Naczk, Wysocka (libero) oraz Weder

Pozostałe wyniki grupy 1: Olimpijczyk Gdańsk - Piast Szczecin 1:3, Przylesie Koszalin - ChTPS Chodzież 3:1, AZS AWF II Poznań - Powiat Kołobrzeg 3:2

1. ChTPS 10 18 25:11

WARMISS OLSZTYN - SOKÓŁ MOGILNO 3:1 (25:12, 25:23, 22:25, 25:22)

Sokół: Konkolewska, Marchewka, Witczak, Szaban, Wojciechowska, Matelska, Seidler oraz Jankowska, J. Długokęcka, A. Długokokęcka

Pozostałe wyniki grupy 3: Skra Bełchatów - Bizon Sędziejowice 3:0, AZS Politechnika Radom - AZS Warszawa 2:3, AZS Białystok - Orkan Września 3:1

4. Warmiss 10 16 21:16