Wyniki ligowe

KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu 16. kolejki I ligi mężczyzn: Tytan Częstochowa - Legia Warszawa 68:84.

1. Turów Zgorzelec13-2281297:1096
2. Alba Chorzów11-3251200:1101
3. Kotwica Kołobrzeg10-4241247:1193
4. Polpharma Starogard Gd.9-5231236:1015
5. Stal Stalowa Wola9-5231199:1148
6. Zastal Zielona Góra7-8221279:1229
7. Legia Warszawa8-5211153:1058
8. Polpak Świecie7-7211130:1100
9. Basket Kwidzyn7-6201048:1012
10.Viking Rumia6-719974:1094
11.Tytan Częstochowa4-10181216:1246
12.Pogoń Ruda Śląska4-10181151:1291
13.Siarka Tarnobrzeg3-11171042:1177
14.SMS PZKosz Kozienice0-15151158:1573
Wynik ostatniego meczu 16. kolejki II ligi mężczyzn: Mickiewicz Katowice - Znicz Jarosław 78:98.

1. Sokół Łańcut15281187:1045
2. Znicz Jarosław15261263:1121
3. Big Star Tychy15251270:1167
4. Lafarge Kielce15251161:1091
5. AZS Radom15241190:1043
6. Bobry Zabrze15231236:1181
7. Zagłębie Sosnowiec15231194:1203
8. Dąbrowa Górnicza15231018:1059
9. Piotrcovia15221176:1131
10.Polonia Przemyśl15221199:1180
11.MCKS Czeladź15211112:1144
12.Start II Lublin14201117:1201
13.Pogoń Prudnik15191066:1177
14.Mickiewicz Katowice15181089:1207
15.Pogoń Puławy1517968:1282
Wyniki 9. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Kontra Rzeszów - AZS UR Resovia 77:75 po dogrywce, Siarka II Tarnobrzeg - MOSiR II Krosno 106:58, Stal II Stalowa Wola - Sokół II Łańcut 78:71, pauzował MKS V LO Rzeszów. We wtorek o godz. 18 odbędzie się zaległy mecz MKS V LO - Kontra.

1. Stal II Stalowa Wola714704:553
2. AZS UR Resovia712641:547
3. MKS V LO Rzeszów610530:511
4. Siarka II Tarnobrzeg810723:755
5. Sokół II Łańcut69505:454
6. Kontra Rzeszów69531:517
7. MOSiR II Krosno88550:841
Wyniki 9. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Cracovia - MOSiR Krosno 88:92, Unia Tarnów - Limblach Limanowa 91:69, Korona Kraków - STS Wikar Nowy Sącz 104:74, Skawa Wadowice - Basket Kraków 86:70.

1. Limblach Limanowa917819:683
2. Unia Tarnów915757:662
3. Korona Kraków915821:791
4. MOSiR Krosno914765:769
5. Basket Kraków913651:730
6. STS Nowy Sącz912654:706
7. Skawa Wadowice911704:773
8. Cracovia911694:800
SIATKÓWKA

Wyniki 10. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3, Siarka Tarnobrzeg - WSBiP Ostrowiec Św. 1:3, MMKS Dąbrowa Górnicza - Armatura Kraków 3:0, mecz Elektromet Mysłowice - Sandecja Nowy Sącz został przełożony na 14 stycznia 2004.

1. Dąbrowa Górnicza101927:7
2. Siarka Tarnobrzeg101827:9
3. WSBiP Ostrowiec101824:15
4. UMKS Łańcut101417:24
5. Elektromet Mysłowice91316:20
6. Tomasovia101314:23
7. Sandecja Nowy Sącz91113:22
8. Armatura Kraków10119:27
Wyniki 6. kolejki III ligi kobiet: AZS Uniwersytet Rzeszowski - AZS Krośnianka 3:0, Wisłoka Dębica - Sanoczanka 1:3, Błękitni Ropczyce - MOSiR Jasło 0:3

1. Sanoczanka61116:4
2. MOSiR Jasło61115:3
3. AZS Uniwersytet61115:4
4. Wisłoka Dębica564:12
5. AZS Krośnianka563:12
6. Błękitni Ropczyce660:18
Wyniki 10. kolejki III ligi mężczyzn: AZS PWSZ Krośnianka - Błękitni Ropczyce 2:3, AZS Politechnika Rzeszów - AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:2, San Lesko - UMOS Krosno 1:3, Wisłok Strzyżów - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne 3:0, Anilana Rakszawa - MOSiR Jasło 1:3, Czarni Oleszyce - Orkan Nisko 0:3.

1. Błękitni Ropczyce102030:9
2. Krośnianka101929:6
3. Orkan Nisko101722:9
4. Wisłok Strzyżów101722:10
5. MOSiR Jasło101724:14
6. Czarni Oleszyce101519:20
7. Politechnika Rzeszów101419:16
8. Dobrowolscy Piast101416:20
9. UMOS Krosno101414:22
10.AZS Uniwersytet91210:24
11.San Lesko9104:24
12.Anilana Rakszawa10108:27