Polacy nie pojadą na MŚ w futsalu

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj w Lizbonie z Portugalią 2:7 (2:2) w drugim meczu barażowym o awans do mistrzostw świata w futsalu. W przyszłorocznej imprezie zagrają więc nasi rywale, którzy przed tygodniem w Chorzowie także zwyciężyli 7:2.

Polacy rozpoczęli spotkanie od ataków. - Po cichu wierzyliśmy, że może da się odrobić straty z pierwszego meczu - mówili nasi piłkarze. Niestety, już w pierwszych minutach gospodarze wyprowadzili kontratak i zdobyli gola. Polacy nadal jednak atakowali i po siedmiu minutach niespodziewanie prowadzili 2:1. Niestety, nie potrafili jednak wykorzystać kolejnych okazji bramkowych. Portugalczycy nie mieli z tym kłopotów. Najpierw wyrównali, a w drugiej połowie zdobywali kolejne gole. Mając spory zapas bramek z pierwszego meczu, spokojnie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń.

Portugalia - Polska 7:2 (2:2)

Bramki: Arnaldo 3, Andre 2, Goncalo, Joel Queiros - Szłapa, Jasiński

Polska: Groszak - Kuchciak, Kusia, Szłapa, Jasiński, Miozga, Powroźnik, Pięta, Kalkowski, Dąbrowski, Widzicki.