Gwardia Koszalin - Politechnika Radom 36:33

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Pierwszą rundę rozgrywek koszalinianie zakończyli zwycięstwem, które zapewnili sobie w ostatnich minutach

Początek meczu z Politechniką Radom nie wskazywał na przełom. W 15. minucie koszalinianie przegrywali 8:11. Po przerwie pierwsze cztery bramki zdobyli gospodarze. Przewagę udało się utrzymać do 57. minuty, kiedy Radom doprowadził do remisu (31:31). Na dwie minuty przed końcem meczu Gwardia zdobyła przewagę, którą utrzymała do końca.

- Spotkanie było bardzo wyrównane i zacięte - opowiadał Henryk Niski, kierownik zespołu. - Jednak to my mieliśmy więcej szczęścia. Mecz życia rozegrał Krzysztof Gibalski.

Gwardia: Bugaj 1, Żeromski - Gibalski 10, Koszykowski 5, Stasiuk 5, Jocz 3, Kaca 3, Dziadyk 2, Balanda 2, Piotr Wachowski 2, Trybalski 1, Krawczyk 0, Suszka 0.