Wisła Can/Pack - Cukierki Brzeg 77:75 w PP

Koszykarki Wisły nie zachwyciły kibiców w pierwszym meczu z Cukierkami Brzeg. O końcowym zwycięstwie zadecydowały skutecznie wykonane dwa rzuty wolne Patrycji Czepiec.

Przez dwie kwarty krakowianki grały bez obrony, na domiar słabo rzucając z obwodu. Gospodyniom zadarzało się nie wykorzystać dwukrotnie sytuacji 3:1. W drugiej połowie wiślaczki zagrały lepiej i w 35. min prowadziły 75:65. Wydawało się, że wysoka wygrana jest przesądzona. Tymczasem Wisła w kilka minut straciła przewagę, a po rzucie koszykarki Cukierków Agnieszki Cichockiej-Pietraszek na tablicy widniał remis po 75.

Rewanżowy mecz zostanie rozegrany w Brzegu 18 grudnia.

Kwarty: 22:22, 14:18, 28:19, 13:16.

Wisła: Krawiec 15, Stefanowskaja 14, Kobryn 13, Czepiec 12, Predehl 10 (1x3), Sibora 5 (1), Radwan 4, Gburczyk i Janiszewska po 2.