Trójmiejska Liga Biznesu

Broniąca mistrzostwa ligi drużyna Dryvitu potwierdziła, że także w tej edycji jest głównym kandydatem do pierwszego miejsca. Dryvit pokonał Stenę Line, mimo że do przerwy przegrywał 0:4

Piłkarze Steny Line w meczu z Dryvitem nastawili się na grę z kontry i po 13. minutach prowadzili 2:0. W ostatnich 20 sekundach pierwszej połowy zdobyli kolejne dwa gole i wydawało się, że po takim ciosie piłkarze Dryvitu już się nie podniosą. W drugiej połowie Dryvit zagrał jak w transie, zdobywając gola za golem. W sumie zdobył aż 9 bramek, a "marynarzom" udało się odpowiedzieć zaledwie dwoma trafieniami.

Porażkę z Dryvitem piłkarze Steny osłodzili sobie, wygrywając po zaciętym meczu z Intelem. Intel nie powetował sobie natomiast przegranej i nie zdobył nawet punktu w meczu z Dziennikiem Bałtyckim.

Miniony tydzień należał zdecydowanie do Dryvitu, który oprócz Steny Line pokonał także w meczu na szczycie Elektrociepłownię. Bohaterem meczu był Mariusz Machaliński, który zdobył 5 z 6 bramek dla swojego zespołu. Już w pierwszej połowie czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali i do przerwy Dryvit prowadził 4:1. Piłkarze Elektrociepłowni zaczęli jednak odrabiać straty i doprowadzili do stanu 3:4. W 36. minucie meczu pięknego gola zdobył dla Dryvitu Robert Jędrzejczak, rozstrzygając losy meczu.

Kolejne zwycięstwa odniosły goniące Dryvit i Elektrociepłownię drużyny Elfeko i Gazety Wyborczej/TLB. Elfeko wysoko pokonało Compterland, mimo że do przerwy prowadziło tylko 1:0. Gazeta/TLB po nerwowym meczu pokonała Young Digital Poland 3:1.

Wyniki: Stena Line - Dryvit 6:9 (4:0), Stena Line - Intel Technology Poland 3:2 (2:1), Intel - Dziennik Bałtycki 1:4 (0:1), Elfeko - Computerland 8:1 (1:0), Gazeta Wyborcza / TLB - Young Digital Poland 3:1 (0:1), Elektrociepłownie Wybrzeże - Dryvit 3:6 (1:4)

TABELA TLB

W tym tygodniu zagrają: wtorek 9.12, Sprint - Dziennik Bałtycki, godz. 18; Intel - Young Digital Poland, godz. 18.50; Dryvit - Ideal Host, godz. 19. 40; Computerland - Gazeta Wyborcza, godz. 20.30; niedziela, 14.12, Stena Line - Urząd Marszałkowski, godz. 18