Żużlowa lista transferowa 2003

1. Bajerski Tomasz (Apator Toruń) 250.000 zł

2. Chrzanowski Tomasz (Apator Toruń) 140.000 zł

3. Kościecha Robert (Apator Toruń) 120.000 zł

4. Jaguś Wiesław (Apator Toruń) bezpłatnie

5. Kujawa Dawid (ZKŻ Zielona Góra) 400.000 zł

6. Stojanowski Krzysztof (ZKŻ Zielona Góra) 200.000 zł

7. Dominiczak Krzysztof (ZKŻ Zielona Góra) bezpłatnie

8. Zarówny Jacek (ZKŻ Zielona Góra) 600.000 zł

9. Kiersztan Łukasz (ZKŻ Zielona Góra) 600.000 zł

10. Szymkowiak Jarosław (ZKŻ Zielona Góra) bezpłatnie

11. Smoter Sebastian (ZKŻ Zielona Góra) bezpłatnie

12. Lisiewicz Bartłomiej (ZKŻ Zielona Góra) bezpłatnie

13. Bornecki Maciej (ZKŻ Zielona Góra) bezpłatnie

14. Szuba Waldemar (WTS Wrocław) bezpłatnie

15. Cegielski Krzysztof (WTS Wrocław) bezpłatnie

16. Cierniak Mirosław (WTS Wrocław) 50.000 zł

17. Bogińczuk Artur (WTS Wrocław) 100.000 zł

18. Jędrzejak Tomasz (WTS Wrocław) 450.000 zł

19. Pietrzyk Artur (CKM Włókniarz Częstochowa) 180.000 zł

20. Pietraszko Adam (CKM Włókniarz Częstochowa) 373.000 zł

21. Tomczyk Artur (CKM Włókniarz Częstochowa) 150.000 zł

22. Czerwiński Zbigniew (CKM Włókniarz Częstochowa) 346.000zł

23. Jurczyński Jordan (CKM Włókniarz Częstochowa) 150.000 zł

24. Malecha Karol (CKM Włókniarz Częstochowa) 50.000 zł

25. Holta Rune (CKM Włókniarz Częstochowa) 391.700 zł

26. Jucha Robert (CKM Włókniarz Częstochowa) bezpłatnie

27. Marczak Adrian (CKM Włókniarz Częstochowa) bezpłatnie

28. Skupień Daniel (CKM Włókniarz Częstochowa) bezpłatnie

29. Dądela Przemysław (CKM Włókniarz Częstochowa) bezpłatnie

30. Romanek Łukasz (RKM Rybnik) 500.000 zł

31. Szmid Łukasz (RKM Rybnik) 385.250 zł

32. Padowski Piotr (RKM Rybnik) 40.000 zł

33. Tudzież Lechosław (RKM Rybnik) 25.000 zł

34. Tudzież Eugeniusz (RKM Rybnik) 25.000 zł

35. Kowolik Sebastian (RKM Rybnik) 5.000 zł

36. Pawliczek Adam (RKM Rybnik) bezpłatnie

37. Bzdęga Marcin (KS Unia Leszno) 500.000 zł

38. Dobrucki Rafał (KS Unia Leszno) 37.500 zł

39. Dratwiński Konrad (KS Unia Leszno) 600.000 zł

40. Fierlej Mariusz (KS Unia Leszno) 200.000 zł

41. Jankowski Łukasz (KS Unia Leszno) 110.000 zł

42. Jankowski Roman (KS Unia Leszno) bezpłatnie

43. Jankowski Marcin (KS Unia Leszno) 135.000 zł

44. Korolew Andrzej (KS Unia Leszno) 100.000 zł

45. Loman Łukasz (KS Unia Leszno) 600.000 zł

46. Łowicki Dariusz (KS Unia Leszno) 20.000 zł

47. Łukaszewicz Tomasz (KS Unia Leszno) 200.000 zł

48. Mikołajczak Robert (KS Unia Leszno) 104.000 zł

49. Musiał Marcin (KS Unia Leszno) 600.000 zł

50. Myler Dariusz (KS Unia Leszno) 30.000 zł

51. Rempała Jacek (KS Unia Leszno) bezpłatnie

52. Wolsztyński Oskar (KS Unia Leszno) 300.000 zł

53. Baliński Damian (KS Unia Leszno) 64.000 zł

54. Rempała Grzegorz (Unia Tarnów ŻSSA) bezpłatnie

55. Rempała Marcin (Unia Tarnów ŻSSA) 3.200 zł

56. Baran Paweł (Unia Tarnów ŻSSA) 40.000 zł

57. Bendzera Dawid (Unia Tarnów ŻSSA) 40.000 zł

58. Burza Stanisław (Unia Tarnów ŻSSA) 16.000 zł

59. Wardzała Robert (Unia Tarnów ŻSSA) bezpłatnie

60. Kołodziej Janusz (Unia Tarnów ŻSSA) 64.000 zł

61. Stós Adrian (Unia Tarnów ŻSSA) 160.000 zł

62. Szczęch Paweł (Unia Tarnów ŻSSA) 16.000 zł

63. Baran Sławomir (Unia Tarnów ŻSSA) 20.000 zł

64. Kużdżał Robert (Unia Tarnów ŻSSA) bezpłatnie

65. Gollob Jacek (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

66. Gollob Tomasz (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

67. Krzyżaniak Jacek (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

68. Kowalik Mirosław (BKS Polonia Bydgoszcz) 80.000 zł

69. Umiński Robert (BKS Polonia Bydgoszcz) 150.000 zł

70. Czechowski Grzegorz (BKS Polonia Bydgoszcz) 300.000 zł

71. Patynek Dariusz (BKS Polonia Bydgoszcz) 80.000 zł

72. Stanisławski Łukasz (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

73. Poprawski Tomasz (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

74. Musiał Grzegorz (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

75. Wielewski Paweł (BKS Polonia Bydgoszcz) bezpłatnie

76. Robacki Michał (BKS Polonia Bydgoszcz) 104.000 zł

77. Jędrzejewski Marcin (BKS Polonia Bydgoszcz) 100.000 zł

78. Dąbrowski Marcin (KS Stal Gorzów Wlkp.) 20.000 zł

79. Rajkowski Marcin (KS Stal Gorzów Wlkp.) 16.000 zł

80. Pacholak Mariusz (KS Stal Gorzów Wlkp.) bezpłatnie

81. Aszenberg Michał (KS Stal Gorzów Wlkp.) bezpłatnie

82. Rybak Marcin (KS Stal Gorzów Wlkp.) bezpłatnie

83. Kuciapa Maciej (ZKS Stal Rzeszów) 80.000 zł

84. Rempała Tomasz (ZKS Stal Rzeszów) bezpłatnie

85. Baran Karol (ZKS Stal Rzeszów) bezpłatnie

86. Suszczyński Robert (ZKS Stal Rzeszów) 20.000 zł

87. Linette Łukasz (KS Start Gniezno) 100.000 zł

88. Skórnicki Adam (KS Start Gniezno) 80.000 zł

89. Cieślewicz Dawid (KS Start Gniezno) 60.000 zł

90. Jabłoński Krzysztof (KS Start Gniezno) bezpłatnie

91. Jabłoński Mirosław (KS Start Gniezno) bezpłatnie

92. Łukaszewski Jarosław (KS Start Gniezno) bezpłatnie

93. Hućko Marek (KS Start Gniezno) bezpłatnie

94. Lisiak Mariusz (KS Start Gniezno) bezpłatnie

95. Skrzypczak Sebastian (KS Start Gniezno) bezpłatnie

96. Bardecki Bartłomiej (KS Start Gniezno) bezpłatnie

97. Pawlikowski Łukasz (KS Start Gniezno) bezpłatnie

98. Andrzejczak Łukasz (KS Start Gniezno) bezpłatnie

99. Kwapich Przemysław (KS Start Gniezno) bezpłatnie

100. Cieślewicz Tomasz (GKS Wybrzeże Gdańsk) 100.000 zł

101. Giżycki Mirosław (GKS Wybrzeże Gdańsk) 80.000 zł

102. Wielemborek Rafał (GKS Wybrzeże Gdańsk) 50.000 zł

103. Woźniak Jacek (GKS Wybrzeże Gdańsk) 50.000 zł

104. Duszyński Paweł (GKS Wybrzeże Gdańsk) 50.000 zł

105. Cieślewicz Marek (GKS Wybrzeże Gdańsk) 30.000 zł

106. Fajfer Adam (GKS Wybrzeże Gdańsk) bezpłatnie

107. Załuski Wojciech (GKS Wybrzeże Gdańsk) bezpłatnie

108. Dera Marek (GKS Wybrzeże Gdańsk) bezpłatnie

109. Mróz Marek (GKS Wybrzeże Gdańsk) bezpłatnie

110. Walczak Jakub (GKS Wybrzeże Gdańsk) bezpłatnie

111. Nowak Łukasz (TS Polonia Piła) 1.000.000 zł

112. Miśkowiak Robert (TS Polonia Piła) 400.000 zł

113. Klecha Krystian (TS Polonia Piła) 240.000 zł

114. Gapiński Tomasz (TS Polonia Piła) 200.000 zł

115. Kowalewski Paweł (TS Polonia Piła) 447.706 zł

116. Franków Mariusz (TS Polonia Piła) 96.000 zł

117. Kowalski Rafał (TS Polonia Piła) 16.000 zł

118. Pecyna Krzysztof (TS Polonia Piła) 12.000 zł

119. Smith Andrew (TS Polonia Piła) bezpłatnie

120. Olszewski Jarosław (TS Polonia Piła) bezpłatnie

121. Szczepaniak Mateusz (TS Polonia Piła) bezpłatnie

122. Muszyński Marek (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

123. Sitek Sławomir (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

124. Stolarz Mirosław (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

125. Maciejewski Radosław (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

126. Piszcz Tomasz (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

127. Knapp Grzegorz (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

128. Mordel Jerzy (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

129. Stachyra Dawid (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

130. Jeleniewski Daniel (TŻ Sipma Lublin) 80.000 zł

131. Wrona Krzysztof (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

132. Kosiński Grzegorz (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

133. Kurtz Konrad (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

134. Stachyra Janusz (TŻ Sipma Lublin) bezpłatnie

135. Trumiński Sebastian (LKŻ Lublin) bezpłatnie

136. Kierzkowski Maciej (GKM Grudziądz) 20.000 zł

137. Dados Łukasz (GKM Grudziądz) 24.000 zł

138. Grygolec Paweł (GKM Grudziądz) 800 zł

139. Derdziński Sławomir (GKM Grudziądz) 8.000 zł

140. Kryśkiewicz Marcin (GKM Grudziądz) 24.000 zł

141. Szczawiński Krzysztof (GKM Grudziądz) bezpłatnie

142. Fujarski Krzysztof (GKM Grudziądz) bezpłatnie

143. Piątkowski Łukasz (GKM Grudziądz) bezpłatnie

144. Kempiński Krzysztof (GKM Grudziądz) bezpłatnie

145. Kempiński Robert (GTŻ Grudziądz) bezpłatnie

146. Staszek Paweł (GTŻ Grudziądz) bezpłatnie

147. Markuszewski Piotr (GTŻ Grudziądz) bezpłatnie

148. Szczepaniak Michał (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

149. Grabicki Mariusz (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) 35.000 zł

150. Tajchert Piotr (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) 35.000 zł

151. Latosi Marek (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

152. Ryczek Marcin (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

153. Tajchert Przemysław (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

154. Brucheiser Marcin (TŻ Iskra Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

155. Łęcki Paweł (KM Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

156. Jaziewicz Adam (KM Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

157. Liberski Marcin (KM Ostrów Wlkp.) bezpłatnie

158. Rembas Piotr (TŻ Łódź) bezpłatnie

159. Zywertowski Tomasz (TŻ Łódź) bezpłatnie

160. Nowicki Tomasz (TŻ Łódź) 50.000 zł

161. Rogala Jakub (TŻ Łódź) 50.000 zł

162. Kasprzak Sebastian (TŻ Łódź) 100.000 zł

163. Niemczura Mariusz (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

164. Ślęzak Jarosław (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

165. Przygódzki Robert (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

166. Pyzik Przemysław (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

167. Szprejda Zbigniew (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

168. Remian Marek (BKS Wanda Kraków) bezpłatnie

169. Ślączka Janusz (KSŻ Krosno) bezpłatnie

170. Hejnar Grzegorz (ŻKS Krosno) bezpłatnie

171. Fijałkowski Dariusz (WKM Warszawa) 11.659 zł

172. Wiśniewski Jarosław (WKM Warszawa) bezpłatnie

173. Żurawski Wojciech (WKM Warszawa) bezpłatnie

174. Walczak Waldemar (WKM Warszawa) 74.618 zł

175. Ośkiewicz Wiesław (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

176. Łysowski Marcin (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

177. Łozicki Michał (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

178. Wronkowski Remigiusz (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

179. Ochal Marek (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

180. Daniszewski Mirosław (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

181. Franczyszyn Ryszard (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

182. Duda Wojciech (WSŻ BTS Gwardia Warszawa) bezpłatnie

183. Mudrecki Michał (WTŻ Warszawa) bezpłatnie

184. Ludwicki Michał (WTŻ Warszawa) bezpłatnie

185. Mikuta Krzysztof (TŻ Opole) 466.360 zł

186. Klyk Marcin (TŻ Opole) 233.180 zł

187. Dudek Sławomir (TŻ Opole) bezpłatnie

188. Petranov Georgi (TŻ Opole) bezpłatnie

189. Blaut Grzegorz (TŻ Opole) 30.000 zł

190. Schmidt Tomasz (TŻ Opole) 100.000 zł

191. Kasperek Łukasz (TŻ Opole) 100.000 zł

192. Sekula Marcin (TŻ Opole) 100.000 zł

193. Zieliński Krzysztof (TŻ Opole) 25.000 zł

194. Gross Sławomir (TŻ Opole) 5.000 zł

195. Nowaczyk Marcin (RKS Kolejarz Rawicz) 120.000 zł

196. Kułtucki Bolesław (RKS Kolejarz Rawicz) 20.000 zł

197. Dym Piotr (RKS Kolejarz Rawicz) bezpłatnie

198. Kruk Tomasz (RKS Kolejarz Rawicz) bezpłatnie

199. Krakowski Zbigniew (RKS Kolejarz Rawicz) bezpłatnie

200. Bas Krzysztof (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

201. Chiński Rafał (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

202. Krzykowski Tomasz (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

203. Nicpoń Tomasz (SŻ Śląsk Świętochłowice) 80.000 zł

204. Bełkot Marcin (SŻ Śląsk Świętochłowice) 16.000 zł

205. Folkert Jacek (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

206. Pyzik Przemysław (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

207. Korbel Mirosław (SŻ Śląsk Świętochłowice) bezpłatnie

Kwoty transferowe podane w USD lub EUR zostały przeliczone wg średniego kursu NBP na dzień 4.12.2003, tj.: 1 USD = 3,8525 zł, 1 EUR = 4,6636 zł

Zawodnicy, którzy zakończyli kariery

1. Maliński Marcel (CKM Włókniarz Częstochowa)

2. Fajfer Tomasz (KS Start Gniezno)

3. Związko Łukasz (KS Start Gniezno)

4. Garstka Krzysztof (KS Start Gniezno)

5. Gwiazda Piotr (KS Start Gniezno)

6. Budzik Tomasz (ZKS Unia Tarnów)

7. Rzepka Andrzej (TS Polonia Piła)

8. Kubit Piotr (ŻKS Krosno)

9. Ciupak Bogdan (KSŻ Krosno)

10. Brzozowski Ryszard (LKŻ Lublin)