KH Sanok - Zagłebie Sosnowiec 11:2

HOKEJ NA LODZIE. I LIGA. W sobotę sanoczanie nie mieli problemów z pokonaniem drużyny Zagłębia Sosnowiec. Niedzielny mecz zakończył się po zamknięciu tego wydania ?Gazety?.

Hokeiści z Sanoka po raz drugi z rzędu zaaplikowali rywalom dwucyfrówkę. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 10:3 w Gdańsku z rezerwami Stoczniowca, tym razem sanoczanie pokonali 11:2 zespół Zagłębia Sosnowiec.

Goście przyjechali do Sanoka zaledwie w dwunastoosobowym składzie, co już przed meczem stawiało ich na straconej pozycji. I rzeczywiście po 34. minutach Zagłebie przegrywało już 0:7, a obie bramki sosnowiczanie zdobyli dopiero w ostatniej tercji.

KH SANOK 11

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2

Tercje: 3:0, 4:0, 4:2.

1:0 Kostecki (7.), 2:0 D. Demkowicz (8.), 3:0 Radwański (13.), 4:0 M. Mermer (25.), 5:0 Karnas (27.), 6:0 Niemiec (28.), 7:0 Ciepły (34.), 7:1 Rosa (43.), 8:1 Burnat (47.), 8:2 Tkacz (50.), 9:2 Mika (53.), 10:2 Stolarik (60.), 11:2 Radwański (60.).

KH: Janiec - Stolarik, D. Demkowicz - Rąpała, Ciepły - Burnat, Cholewa - Mika - Radwański, M. Mermer, Niemiec - Miśków, T. Mermer, Karnas - T. Demkowicz, Kostecki, Samek.

Zagłębie: Wylęzek - Świerczewski, Bartosik - Kostrzycki, Dzwonek - Rosa, Bazulewicz, Tkacz - Głowacki, Rutkowski, Kucharski - Bieda.

Kary: Sanok - 4 min., Zagłębie - 4 min.

Widzów: 1 tys.