Wyniki ligowe

SIATKÓWKA

Wyniki 7. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - Elektromet Mysłowice 3:1, Armatura Kraków - UMKS Łańcut 2:3, MMKS Dąbrowa Górnicza - Sandecja Nowy Sącz 3:0, WSBiP Ostrowiec Św. - Tomasovia 3:1.

1. Dąbrowa Górnicza71421:4
2. Siarka Tarnobrzeg71320:5
3. WSBiP Ostrowiec Św.71215:13
4. Elektromet Mysłowice71012:17
5. Sandecja Nowy Sącz7912:16
6. Tomasovia7910:17
7. UMKS Łańcut7911:19
8. Armatura Kraków788:18
Wyniki 7. kolejki III ligi mężczyzn: MOSiR Jasło - AZS PWSZ Krośnianka 1:3, Anilana Rakszawa - AZS Politechnika Rzeszów 2:3, Czarni Oleszyce - San Lesko 3:0, Orkan Nisko - Wisłok Strzyżów 3:0, UMOS Krosno - AZS UR Rzeszów 3:0, Dobrowolscy Piast Wadowice Górne - Błękitni Ropczyce 2:3.

1. AZS Krośnianka71421:3
2. Błękitni Ropczyce71421:6
3. Wisłok Strzyżów71215:6
4. Orkan Nisko71114:9
5. AZS Politechnika71013:14
6. Dobrowolscy Piast71013:14
7. Czarni Oleszyce71012:14
8. UMOS Krosno71010:15
9. MOSiR Jasło6912:12
10.AZS UR Rzeszów687:12
11.San Lesko783:20
12.Anilana Rakszawa775:21
KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu 13. kolejki II ligi mężczyzn: Bobry Zabrze - Pogoń Puławy 94:49.

1. Sokół Łańcut1222943:833
2. Big Star Tychy12211019:912
3. Znicz Jarosław12211002:889
4. Zagłębie Sosnowiec13211073:1016
5. Lafarge Kielce1220947:868
6. Dąbrowa Górnicza1320886:923
7. AZS Radom1219938:855
8. Bobry Zabrze1219996:935
9. Start II Lublin1218972:1022
10.Piotrcovia1217921:907
11.Polonia Przemyśl1217928:937
12.MCKS Czeladź1216895:953
13.Pogoń Prudnik1215853:939
14.Mickiewicz Katowice1214847:961
15.Pogoń Puławy1213777:1039
Wyniki 5. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - MOSiR II Krosno 95:72, Sokół II Łańcut - MKS V LO Rzeszów 79:86, mecz Siarka II Tarnobrzeg - Stal II Stalowa Wola został przełożony, pauzowała Kontra Rzeszów.

1. AZS UR Resovia59456:393
2. Stal II Stalowa Wola48438:313
3. Sokół II Łańcut46343:307
4. Kontra Rzeszów46381:360
5. MKS V LO Rzeszów46343:366
6. Siarka II Tarnobrzeg45363:383
7. MOSiR II Krosno55358:555
Wyniki 7. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Basket Kraków - AZS MOSiR Krosno 80:71, Limblach Limanowa - STS Nowy Sącz 86:56, Skawa Wadowice - Unia Tarnów 85:93, mecz Korona Kraków - Cracovia został przełożony.

1. Limblach Limanowa714674:515
2. Basket Kraków711522:550
3. Unia Tarnów610485:427
4. MOSiR Krosno710585:613
5. Korona Kraków59489:452
6. STS Nowy Sącz79502:552
7. Skawa Wadowice78568:625
8. Cracovia67424:505
HOKEJ NA LODZIE

Wynki 19. i 20. kolejki I ligi: Stoczniowiec II Gdańsk - KH Sanok 3:9 i 3:10, Cracovia - SMS II PZHL Sosnowiec 2:3 i 5:1, Polonia Bytom - SMS I PZHL Sosnowiec 2:1 po dogrywce i 1:2, MMKS Nowy Targ - Dwory Unia II Oświęcim 4:5 i 3:4 po dogrywce, TKH II Toruń - Zagłębie Sosnowiec 3:8 i 5:3, w meczu rozegranym awansem z 22 lutego 2004 roku: SMS I PZHL Sosnowiec - SMS II PZHL Sosnowiec 1:0.

1. KH Sanok2052127-41
2. SMS I Sosnowiec2452102-54
3. Polonia Bytom204084-53
4. Dwory Unia II203985-56
5. Cracovia203294-54
6. Zagłębie Sosnowiec222899-98
7. SMS II Sosnowiec222764-58
8. Stoczniowiec II201450-110
9. TKH II Toruń201366-162
10.MMKS Nowy Targ20851-125
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 6. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - Tomex Kraków 20:24, AZS AWF Kraków - Otmęt Krapkowice 26:17, Olimpia Nowy Sącz - Landeco Siemianowice 28:18, pauzował Ruch Chorzów.

1. Ruch Chorzów510163-72
2. AZS AWF Kraków68130-103
3. Otmęt Krapkowice65103-139
4. Landeco Siemianowice54112-128
5. Tomex Kraków54101-136
6. Olimpia Nowy Sącz5388-118
7. Siódemka Jarosław5291-109
Wyniki 10. kolejki II ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - Orlik Czwórka Brzeg 28:29, Viret Zawiercie - Unia Tarnów 31:27, ASPR Zawadzkie - Gwardia II Opole 33:21, pauzowały Stal Mielec, MKS Siemianowice i AZS Katowice.

1. Stal Mielec712247-185
2. AZS Katowice710239-200
3. ASPR Zawadzkie711214-183
4. Viret Zawiercie711190-162
5. Orlik Brzeg78183-177
6. Unia Tarnów74204-223
7. MKS Siemianowice74171-199
8. Gwardia II Opole72187-224
9. AZS Rzeszów60136-198