Wielkpolski sport w weekend

Wydarzenia z udziałem Wielkopolan
Sobota

godz. 13.30 MUKS Poznań - Gedania Gdańsk; mecz I ligi koszykarek; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; bilety - 5 zł

godz. 16 KKS Poznań - Sudety Jelenia Góra; mecz II ligi koszykarzy; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 16 Calisia II Kalisz - ŁKS Łódź; mecz serii B siatkarek; hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu; wstęp wolny

godz. 17 Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC-Aquapark Polkowice; mecz ekstraklasy koszykarek; hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp.; bilety - 15 i 10 z

godz. 17 Tęcza Kościan - Gwardia Koszalin; mecz I ligi szczypiornistów; hala przy ul. Uczniowskiej w Kościanie; bilety - 7 i 4 zł

godz. 17 Wolsztyniak Wolsztyn - Żagiew Dzierżoniów; mecz II ligi szczypiornistów; hala przy ul. Marcinkowskiego w Wolsztynie; bilety - 7 i 4 zł

godz. 17.30 Rawia Rawicz - Mag Rys Zgierz; mecz II ligi koszykarzy; hala gimnazjum w Sierakowie k. Rawicza; bilety: 8 i 4 zł

godz. 18 Nielba Wągrowiec - Bór Oborniki Śl.; mecz II ligi szczypiornistów; hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu; bilety - 5 i 3 zł

godz. 18 Polonia Leszno - Stal II Ostrów Wlkp.; mecz II ligi koszykarzy; hala Trapez przy ul. Estkowskiego w Lesznie; bilety - 4 zł

Niedziela

godz. 10 Puchar Zimy w Golfie; turniej otwarty; pole golfowe Bachalski Sport Park przy ul. Wichrowej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 10 Andrzejkowy Turniej Par; zawody brydża sportowego; Centrum Handlowe M1 przy ul. Szwajcarskiej (wejście od strony Trasy Katowickiej); wstęp wolny

godz. 16.30 Akademia Słowa Poznań - Seat Arpol Toruń; mecz ekstraklasy futsalu; sala Gimnazjum 54 przy ul. Newtona w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 17 Stary Browar-AZS Poznań - PZU-Polfa Pabianice; mecz ekstraklasy koszykarek; hala Arena przy ul. Wyspianskiego w Poznaniu; bilety 5 zł, młodzież do lat 12 wstęp wolny

Na boiskach rywali

Seria A siatkarek: BKS Stal Bielsko-Biała - AZS AWF Poznań, Energia-Gedania Gdańsk - Winiary Kalisz, Gwardia Wrocław - Nafta-Gaz Piła.

Ekstraklasa koszykarzy: Start Lublin - Gipsar-Stal Ostrów Wlkp.

I liga koszykarek: AZS Toruń - Unia-Probasket Swarzędz, AZS KK Jelenia Góra - Tęcza AZS-PWSZ Leszno.

II liga koszykarzy: Śląsk II Wrocław - 4 You-Tarnovia Tarnowo Podgórne

I liga szczypiornistów: Piotrkowianin-Kiper Piotrków Tryb. - Grunwald Poznań

II liga szczypiornistów: Miedź II Legnica - Ostrovia Ostrów Wlkp., Energetyk Gryfino - Sparta Oborniki, Victoria Świebodzice - Arot-Tęcza Leszno,

Seria B siatkarzy: Górnik Radlin - Śnieżka-Joker Piła.

Seria B siatkarek: Wisła Kraków - Sparta Złotów.

II liga siatkarzy: AZS Gwardia Gubin Zielona Góra - Budowlanka-Ogicom Poznań, Morze II Szczecin - AKS Politechniki Poznańskiej Poznań