Sport w weekend

Zapowiedzi imprez z udziałem wielkopolskich sportowców.
Piątek

godz. 16 Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; sala OSiR przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym; wstęp wolny

godz. 18 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pyra Poznań; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; sala OSiR przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym; wstęp wolny

Sobota

godz. 9 Mini-Olimpiada; rekreacyjna impreza masowa dla dzieci i młodzieży; stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu; wstęp wolny

godz. 9.30 finał turnieju piłkarskiego im. Marka Wielgusa; turniej dziewcząt i chłopców; gry eliminacyjne; stadion Amiki przy ul. Leśnej we Wronkach; wstęp wolny

godz. 11 Bieg Władysława Jagiełły; bieg masowy na głównym dystansie półmaratonu; rynek w Pobiedziskach; wstęp wolny

godz. 12 Plażówka 2004; turniej siatkówki plażowej połączony z otwarciem pierwszego w Poznaniu boiska do plażówki; obiekt przy bloku nr 7 na os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 15 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Astoria Bydgoszcz; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 17 Tur Turek - Flota Świnoujście; mecz III ligi piłkarskiej; boisko przy ul. Sportowej w Turku; bilety - 5 i 2 zł

godz. 17 Mieszko Gniezno - Warta Poznań; mecz III ligi piłki nożnej; stadion przy ul. Strumykowej w Gnieźnie; bilety - 8 i 5 zł

godz. 17 MKK Pyra Poznań - Noteć Inowrocław; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 18.15 Amica Wronki - Groclin-Dyskobolia Grodzisk Wlkp.; mecz ekstraklasy piłkarskiej; stadion przy ul. Leśnej we Wronkach; bilety - 40, 25, 20 i 15 zł

Niedziela

godz. 9 finał turnieju piłkarskiego im. Marka Wielgusa; turniej dziewcząt i chłopców; półfinały i finały; stadion Amiki przy ul. Leśnej we Wronkach; wstęp wolny

godz. 11 Lech II Poznań - Obra Kościan; mecz III ligi piłkarskiej; stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu; bilety - 8 zł

godz. 12 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Noteć Inowrocław; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 14 MKK Pyra Poznań - Astoria Bydgoszcz; mecz 5. Memoriału Jacka Ponickiego w koszykówce mężczyzn; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 15 pożegnalny turniej Adama Jaziewicza; towarzyska impreza żużlowa; stadion przy ul. Paderewskiego w Ostrowie; bilety - 10 i 7 zł

Na boiskach rywali

Ekstraklasa piłkarska: Zagłębie Lubin - Lech Poznań. III liga piłkarska: Unia Tczew - Amica II Wronki. Liga hokeja na trawie: Ósemka Tarnowskie Góry - HydroPomp-Polonia Środa Wlkp., Ósemka Tarnowskie Góry - Grunwald Poznań

Zagrają w IV ligach

Grupa północna

SOBOTA: godz. 11 Luboński KS - Sokół Rakoniewice, godz. 16 Sokół Pniewy - Nielba Wągrowiec, godz. 16 Wełna Rogoźno - Polonia Środa Wlkp., godz. 16 Polonia Chodzież - Sokół Damasławek, godz. 16 Patria Buk - MKP 1999 Piła. NIEDZIELA: godz. 15 Huragan Pobiedziska - Warta Śrem, godz. 16 Polonia Nowy Tomyśl - TPS Winogrady Poznań, godz. 16 1920 Mosina - Sparta Oborniki.

Grupa południowa

SOBOTA: godz. 16 Korona Piaski - KKS Prosna Kalisz, godz. 16 Sokół Kleczew - Dąb-Derby Czarnylas, godz. 16 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Olimpia Koło, godz. 16 Victoria Września - Wisła Borek Wlkp. NIEDZIELA: godz. 12 LKS Gołuchów - Dąbroczanka Pępowo, godz. 16 Jarota Jarocin - Kania Gostyń, godz. 16 Piast Kobylin - Sparta Miejska Górka, godz. 16 Zjednoczeni Rychwał - Astra Krotoszyn.

Liga hokeja na trawie

SOBOTA: godz. 14 Pocztowiec Poznań - Błękitny Express-Lech Poznań, godz. 16 AZS AWF Poznań - Grunwald Poznań (oba mecze na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu), godz. 17 Start Gniezno - LKS Gąsawa (stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie). NIEDZIELA: godz. 11 AZS AWF Poznań - HydroPomp-Polonia Środa Wlkp. (stadion przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu), godz. 11 Start Gniezno - LKS Rogowo (stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie).