Wyniki piłkarskiej klasy A

BYTOM

17. kolejka: Orzech - Gwarek Tarnowskie Góry 0:1, Chechło Nowe - Orzeł II Nakło Śl. 2:2, Kozłowa Góra - Tworóg 6:2, Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Świerklaniec 3:2, Sucha Góra - Koty 1:3, Żyglin - Rozbark II Bytom 0:0, Bobrek Karb II Bytom - Dąbrówka Wielka 3:1, Bobrowniki Będzińskie - Brzeziny Śl. 1:2, Krupski Młyn - Bobrowniki Śl. 2:2.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Kozłowa Góra174142:18
2. Sucha Góra173536:21
3. Gwarek T.G.173332:20
4. Koty173138:29
5. Świerklaniec172929:15
6. Tarnowiczanka172730:34
7. Krupski Młyn172638:30
8. Bobrowniki Śl.172636:28
9. Rozbark II172523:22
10. Nakło Śl. II172334:29
11. Chechło N.172319:18
12. Brzeziny Śl.172219:21
13. Dąbrówka Wlk.172125:22
14. Bobrek Karb II171623:27
15. Orzech171612:28
16. Tworóg171323:46
17. Żyglin171015:31
18. Bobrowniki B.17814:49
RACIBÓRZ

15. kolejka: Rudy Wielkie - Krzyżkowice 1:5, Unia II Racibórz - Samborowice 1:3, Nieboczowy - Kornowac 1:2, Przyszłość II Rogów - Nędza 3:3, Nowa Wieś - Turza Śl. 2:1, Gaszowice - Lyski 4:1, Tworków - Adamowice 1:1, Studzienna - Pstrążna 4:0. W meczu zaległym: Rogów II - Tworków 0:1.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Krzyżkowice153256:27
2. Nowa Wieś153036:19
3. Tworków152935:15
4. Rogów II152940:26
5. Samborowice152733:29
6. Gaszowice152525:19
7. Unia II152433:26
8. Lyski152435:31
9. Kornowac152331:25
10. Nędza152231:31
11. Rudy Wlk.152035:39
12. Adamowice151632:36
13. Turza Śl.151516:29
14. Nieboczowy151220:42
15. Pstrążna15718:48
16. Studzienna15312:46
RYBNIK

15. kolejka: Palowice - Przegędza 3:0, Skrbeńsko - Łaziska 4:1, Świerklany - Zawada 3:1, Szczejkowice - Górnik II Jastrzębie 0:5, Baranowice - Wielopole 4:1, Radziejów - Stanowice 0:1, Grabownia - Ochojec 0:5, MOSiR Żory - Szeroka 10:1. W meczu zaległym: Baranowice - Radziejów 3:1.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Jastrzębie II154050:12
2. Baranowice153235:18
3. MOSiR Żory153036:11
4. Zawada152838:17
5. Skrbeńsko152838:23
6. Świerklany152833:18
7. Palowice152521:25
8. Łaziska152221:23
9. Ochojec152123:21
10. Stanowice152126:30
11. Radziejów152033:24
12. Wielopole151524:37
13. Przegędza151021:35
14. Szczejkowice151023:43
15. Szeroka15816:53
16. Grabownia1518:56
SOSNOWIEC

W meczu zaległym: Błędów - Żarnowiec 5:3.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Ciężkowianka164247:10
2. Wojkowice164045:13
3. Zagłębie II163575:15
4. Rogoźnik163539:21
5. Siewierz163427:22
6. Zagłębiak D.G.163137:17
7. Mierzęcice162837:28
8. Tucznawa162233:33
9. Błędów162226:32
10. Piaski162122:19
11. Byczyna161727:41
12. Kromołów II161721:44
13. Podłęże161419:40
14. Kazimierz161319:35
15. Grodziec16819:49
16. Żarnowiec16713:48
17. Wierbka16312:51
TYCHY

W mecz zaległym: Jaroszowice - ZET Tychy 1:0.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Bieruń Nowy163644:13
2. Bojszowy163543:13
3. Goczałkowice163342:21
4. Miedźna162823:13
5. Jankowice162425:26
6. Piast Pawłowice162333:27
7. Studzionka162323:30
8. GKS II Tychy162224:20
9. ZET Tychy162224:22
10. Piasek162027:29
11. Woszczyce162027:38
12. Wyry161831:39
13. Chełm Śl.161821:34
14. Jaroszowice161720:33
15. Rudołtowice-Ćw.161634:44
16. Warszowice161521:33
17. Orzesze161322:49
ZABRZE

15. kolejka: MOSiR-Stal Zabrze - Żernica 1:1, Rudno - Wilcze Gardło 4:0, Łany Wielkie - Sośnica II Gliwice 2:2, Chudów - Rachowice 1:3, Społem Zabrze - Stanica 1:1, Rudziniec - Toszek 1:2, Walka II Makoszowy - Przyszowice 0:3, Gierałtowice - Pyskowice 3:0 (walkower - brak drużyny gości).

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Gierałtowice153538:13
2. Walka II153337:17
3. Żernica153230:13
4. Pyskowice152630:22
5. Przyszowice152626:21
6. Rudno152624:19
7. Wilcze Gardło152419:23
8. Łany Wlk.152329:23
9. Toszek152022:30
10. Sośnica II151922:24
11. Chudów151624:27
12. Stanica151625:36
13. Rachowice151520:36
14. MOSiR-Stal151212:23
15. Rudziniec15816:37
16. Społem15611:21