Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 15. kolejki: Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 3:0, Narew Ostrołęka - KS Piaseczno 0:0, Olimpia Warszawa - Dolcan Ząbki 2:1, Pilica Białobrzegi - Wisła II Płock 1:2, Pogoń Siedlce - KS Łomianki 0:2, Nadnarwianka Pułtusk - GLKS Nadarzyn 0:0, GKP Targówek - Szydłowianka 2:1, Hutnik Warszawa - Delta Warszawa 1:1, Korona Góra Kalwaria - Polonia II Warszawa 0:1.

1. Legia II153736-9
2. Targówek153231-14
3. Łomianki153227-24
4. Pogoń152531-23
5. Piaseczno152324-21
6. Dolcan152023-19
7. Ursus152020-22
8. Narew152023-30
9. Szydłowianka151919-23
10.Delta151821-27
11.Polonia II151817-24
12.Hutnik151723-21
13.Korona151716-16
14.Nadarzyn151710-20
15.Wisła II151723-29
16.Nadnarwianka151616-24
17.Olimpia151425-33
18.Pilica151421-31
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 14. kolejki I grupy: ULKS Ciółkowo - Żbik Nasielsk 3:6, Boruta Kuczbork - Skra Drobin 3:0 (walkower), Ostrovia - Podlasie Sokołów Podlaski 0:0, Makowianka - Tęcza Płońsk 1:1, Stoczniowiec Płock - GKS Strzegowo 3:4, MKS Ciechanów - Piast Piastów 3:4, Mazowsze Płock - Kasztelan Sierpc 0:2, Legionovia II - Korona Ostrołęka 4:1.

1. Żbik143439-15
2. Piast143346-17
3. Mazowsze143238-13
4. Legionovia II142832-19
5. Boruta142733-22
6. Kasztelan142637-26
7. Podlasie142230-16
8. Korona132230-32
9. Makowianka142023-26
10.Tęcza131525-22
11.Ciechanów141530-36
12.Ostrovia141015-38
13.Skra13917-31
14.Stoczniowiec13815-30
15.Ciółkowo13715-48
16.Strzegowo14622-59
Klasa okręgowa

Wyniki 12. kolejki: Luszynianka Luszyn - Huragan Bodzanów 2:3, Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 3:2, Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 1:2, Orkan Sochaczew - Amator Maszewo 9:1, Roltex Białkowo - Wicher Cieszewo 2:3, Pek-Mont Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 0:0, Orkan Peklimar Lelice - Mazur Gostynin 3:2.

1. Orkan122632-12
2. Peklimar122629-18
3. Błękitni122429-18
4. Mazur122232-16
5. Wicher122132-21
6. Wisła121926-18
7. Pek-Mont121929-33
8. Roltex121724-20
9. Orzeł121625-30
10.Amator121318-36
11.Huragan121121-36
12.Stegny121120-27
13.Świt12815-24
14.Luszynianka12610-33
Klasa A

Wyniki 12. kolejki: Unia Iłów - Lwówianka Lwówek 0:2, Victoria Wykowo - Bzura Chodaków 2:6, Limit Rybno - Kormoran Łąck 3:5, Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 5:0, Masovia Płock - Bakoma Ikar Bielice 3:1, Sparta Mochowo - Zorza Szczawin Kościelny 4:2, Iskra Kozłowo - Skrwa Brudzeń 2:11.

1. Masovia123441-10
2. Bzura123156-14
3. Limit122740-18
4. Kormoran122231-16
5. Unia122229-17
6. Bakoma122131-23
7. Sparta121923-29
8. Błyskawica121830-31
9. Skrwa B.121331-28
10.Zorza121217-23
11.Skrwa Ł.121216-32
12.Lwówianka12916-33
13.Victoria12417-54
14.Iskra12116-69
Klasa B

Wyniki z 9 listopada: Miszewko Strzałkowskie - Relax Miszewo Murowane 2:1, Błękitni Gójsk - Unia Czermno 3:0, Bronowo Zalesie - Start Proboszczewice 2:3, Kasztelan Białe Błoto - Mazowia Słubice 2:1, Sparta Rościszewo - Olimpia Gozdowo 1:3, Bobry Cierszewo - Polonia Radzanowo 0:7.

1. Błękitni113353-18
2. Pogoń112860-16
3. Olimpia112534-18
4. Polonia112440-15
5. Mazowia111834-22
6. Miszewko111825-37
7. Kasztelan111528-39
8. Relax121333-27
9. Start111016-34
10.Unia11722-38
11.Sparta11717-40
12.Bronowo11717-44
13.Bobry11419-50