Sport.pl

Wyniki ligowe

Piłka nożna

Wyniki 17. kolejki IV ligi podkarpackiej: Strug SZiK Tyczyn - Unia Nowa Sarzyna 1:0, Rzemieślnik Pilzno - MKS Kańczuga 2:2, Galicja Cisna - JKS Jarosław 1:2, Górnovia - Syrenka Roźwienica 3:0, Stal Sanok - Wisłoka Dębica 1:0, Stal Mielec - Rafineria Czarni Jasło 0:2, Kolbuszowianka - Błękitni Ropczyce 1:2, Pogoń Leżajsk - Krośnianka 3:0, Sokół Nisko - Budo Instal Turbia 0:1.

1. Pogoń Leżajsk174440-11
2. Rafineria Czarni Jasło174037-14
3. Stal Sanok173329-15
4. Strug SZiK Tyczyn173133-22
5. Stal Mielec173020-13
6. JKS Jarosław173020-15
7. Krośnianka172522-14
8. MKS Kańczuga172423-24
9. Górnovia172420-17
10.Unia Nowa Sarzyna172321-23
11.Wisłoka Dębica172227-16
12.Rzemieślnik Pilzno172029-26
13.Błękitni Ropczyce171819-22
14.Budo Instal Turbia171623-30
15.Sokół Nisko171517-33
16.Kolbuszowianka171416-35
17.Galicja Cisna171116-36
18.Syrenka Roźwienica17510-55
Wyniki 15. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Crasnovia - Kolejarz Igloopol Dębica 0:1, Głogovia - Piast Nowa Wieś 0:0, Sokół Sokołów Młp. - Radomyślanka 3:1, Grodziszczanka - Strzelec Frysztak 1:1, Herman Hermanowa - Zaczernie 1:2, Lechia Sędziszów - Izolator Boguchwała 0:1, Czarnovia - Jawor Krzemienica 1:1, Dynovia - Team Przecław 1:0.

1. Kolejarz Igloopol153630-8
2. Sokół Sokołów153030-12
3. Crasnovia152926-14
4. Izolator Boguchwała152737-18
5. Lechia Sędziszów152521-14
6. Piast Nowa Wieś152422-17
7. Jawor Krzemienica152427-25
8. Głogovia152319-17
9. Strzelec Frysztak152119-15
10.Dynovia152019-31
11.Grodziszczanka151724-35
12.Radomyślanka151617-34
13.Team Przecław151422-33
14.Zaczernie151420-35
15.Czarnovia151223-28
16.Herman Hermanowa15611-31
Wyniki 14. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Sanovia Lesko 2:0, Górnik Strachocina - Iwonka Iwonicz 0:1, LKS Skołoszyn - Rafineria Czarni II Jasło 0:2, Start Rymanów - Szarotka Uherce 4:0, Zamczysko Mrukowa - Chłodnie Zarszyn 1:4, Zorza Łęki Dukielskie - Nafta Jedlicze 4:1, Piast Miejsce Piastowe - Leśnik Baligród 0:0, Górnik Grabownica - Brzozovia MOSiR Eleo 0:1.

1. Sanovia Lesko142823-14
2. Rafineria Czarni II142630-20
3. Chłodnie Zarszyn142623-16
4. Zamczysko Odrzykoń142526-20
5. Piast Miejsce Piastowe142526-20
6. Brzozovia142429-18
7. Start Rymanów142119-20
8. Górnik Grabownica142016-15
9. Nafta Jedlicze141917-20
10.Górnik Strachocina141720-16
11.Leśnik Baligród141616-17
12.LKS Skołoszyn141512-18
13.Zorza Łęki Dukielskie141423-32
14.Szarotka Uherce141316-23
15.Iwonka Iwonicz141225-39
16.Zamczysko Mrukowa141118-31
Wyniki 15. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Sparta Jeżowe 3:0, Unia II Sarzynianka - Jutrzenka Ławnica 1:1, Stal Nowa Dęba - KP Zarzecze 0:0, Zryw Dzikowiec - Bukowa Jastkowice 3:0, Strażak Niwiska - Ikarus Tuszów Narodowy 2:4, San Kłyżów - Start Wola Mielecka 0:0, Tłoki II Gorzyce - Iskra Sobów 3:0, Sokół Kamień - Stal II Stalowa Wola 0:2.

1. Zryw Dzikowiec153446-11
2. Stal II Stalowa Wola153428-13
3. Sokół Kamień153025-13
4. Tłoki II Gorzyce152427-19
5. Ikarus Tuszów Narodowy152329-24
6. Bukowa Jastkowice152233-27
7. Siarka II Tarnobrzeg151923-25
8. Stal Nowa Dęba151920-28
9. Zarzecze151819-17
10.Iskra Sobów151821-26
11.Jutrzenka Ławnica151717-22
12.Unia II Sarzynianka151614-26
13.San Kłyżów151516-32
14.Start Wola Mielecka151417-26
15.Sparta Jeżowe151320-30
16.Strażak Niwiska151319-36
Wynik zaległego meczu grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Huragan Gniewczyna - Budowlani Szówsko 1:3.

1. Czuwaj Przemyśl153937-4
2. Skołoszów153342-14
3. Żurawianka153236-11
4. Orzeł Przeworsk152827-14
5. Roztocze Narol152738-25
6. Golbalux Wiązownica152634-20
7. Polonia II Przemyśl152418-15
8. Piast Tuczempy152133-16
9. Budowlani Szówsko152120-23
10.Łęk Ostrów151621-23
11.Błękitni Grzęska151524-31
12.Bizon Medyka151419-30
13.Start Mirocin151421-38
14.Start Pruchnik141116-31
15.Unia Łukawiec151015-51
16.Huragan Gniewczyna1435-60
Siatkówka

Wyniki 4. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - WSBiP Ostrowiec Św. 2:3, Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3, Sandecja Nowy Sącz- Armatura Kraków 3:0, MOSiR Mysłowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:2.

1. Dąbrowa Górnicza4812:3
2. Siarka Tarnobrzeg4711:3
3. MOSiR Mysłowice4711:8
4. Sandecja Nowy Sącz468:7
5. WSBiP Ostrowiec Św.466:10
6. Tomasovia456:9
7. UMKS Łańcut456:11
8. Armatura Kraków443:12
Wyniki 3. kolejki III ligi kobiet: MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów 3:0, Sanoczanka - AZS PWSZ Krośnianka 3:0, Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce 3:0.

1. MOSiR Jasło369:0
2. Sanoczanka369:0
3. AZS UR Rzeszów356:3
4. Wisłoka Dębica343:6
5. Krośnianka330:9
6. Błękitni Ropczyce330:9
Wyniki 4. kolejki III ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - Czarni Oleszyce 1:3, Błękitni Ropczyce - Orkan Nisko 3:0, AZS PWSZ Krośnianka - Anilana Rakszawa 3:0, AZS Politechnika Rzeszów - UMOS Krosno 2:3, Dobrowolscy Piast Wadowice Górne - MOSiR Jasło 1:3, mecz Wisłok Strzyżów - San Lesko został przełożony na 13 listopada.

1. Krośnianka4812:0
2. Błękitni Ropczyce4812:2
3. Dobrowolscy Piast4710:5
4. Orkan Nisko467:6
5. AZS UR Rzeszów467:6
6. Czarni Oleszyce468:8
7. Wisłok Strzyżów356:3
8. MOSiR Jasło356:4
9. UMOS Krosno454:11
10.Anilana Rakszawa441:12
11.Politechnika Rzeszów332:9
12.San Lesko330:9
Koszykówka

Wynik ostatniego meczu II ligi mężczyzn: Start II Lublin - Pogoń Prudnik 104:92.

1. Bafra Sokół Łańcut916700:618
2. Zagłębie Sosnowiec915747:652
3. Znicz Jarosław915757:693
4. Big Star Tychy915746:695
5. Dąbrowa Górnicza915617:630
6. AZS Radom813620:574
7. Start II Lublin813666:674
8. Lafarge Kielce812603:591
9. Bobry Zabrze812672:665
10.Pogoń Prudnik912626:685
11.Piotrcovia811586:597
12.Polonia Przemyśl811627:644
13.MCKS Czeladź810600:645
14.Mickiewicz Katowice810595:656
15.Pogoń Puławy89538:682
Wyniki 5. kolejki rozgrywek o wejście do I ligi kobiet: CKiS Skawina - MLKS Rzeszów 49:58, Górnik Wieliczka - Stal Stalowa Wola 89:49, MOSM Bytom - Żak Nowy Sącz 70:44, GTK Gorlice - MOSiR Mysłowice 89:51, Pałac Młodzieży Tarnów - Korona Kraków 61:106.

1. Korona Kraków510402:267
2. GTK Gorlice59344:265
3. Górnik Wieliczka59396:327
4. MOSM Bytom58324:295
5. Żak Nowy Sącz57317:330
6. MLKS Rzeszów57319:328
7. Pałac Młodzieży Tarnów57352:407
8. MOSiR Mysłowice57321:393
9. CKiS Skawina56269:329
10.Stal Stalowa Wola55256:349
Piłka ręczna

Wyniki 3. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - AZS AWF Kraków 19:23, Ruch Chorzów - Otmęt Krapkowice 32:9, Tomex Kraków - Landeco Siemianowice 27:25, pauzowała Olimpia Nowy Sącz.

1. Ruch Chorzów3698-35
2. AZS AWF Kraków3459-35
3. Otmęt Krapkowice3451-71
4. Landeco Siemianowice2252-45
5. Tomex Kraków3254-81
6. Siódemka Jarosław3054-72
7. Olmpia Nowy Sącz2030-66
Wyniki 7. kolejki II ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - ASPR Zawadzkie 19:34, Unia Tarnów - Stal Mielec 32:36, Orlik Brzeg - Viret Zawiercie 22:23, pauzowały AZS Katowice, MKS Siemianowice i Gwardia II Opole.

1. Stal Mielec612216-154
2. AZS Katowice56167-143
3. Viret Zawiercie46109-91
4. ASPR Zawadzkie46124-110
5. Orlik Brzeg55127-122
6. MKS Siemianowice53124-147
7. Unia Tarnów52145-164
8. Gwardia II Opole52142-163
9. AZS Rzeszów3054-102
Tenis stołowy

Wyniki 4. kolejki I ligi kobiet: Leś-Pol Borek Stary - JKTS Jastrzębie 5:5, MKSTS Polkowice - MOS Krosno 2:8, Elta Łódź - Bronowianka Akropol II Kraków 5:5, Wanda Kraków - AZS AE II Wrocław 10:0.

1. Wanda Kraków4831:9
2. Elta Łódź4727:13
3. Bronowianka II Kraków4522:18
4. MOS Krosno4420:20
5. JKTS Jastrzębie4318:22
6. AZS AE II Wrocław4312:28
7. Leś-Pol Borek Stary4115:25
MKSTS Polkowice4115:25
Wyniki 6. kolejki I ligi mężczyzn: Suret Brzostowianka - Trasko Ostrzeszów 3:7, Top Bolesławiec - AZS Politechnika Zapel Rzeszów 6:4, Górnik Miechowice - Kastor Łask 4:6, AZS AE Wrocław - Victoria Wałbrzych 7:3, AZS WSP Częstochowa - Zawisza Rzgów 7:3, w meczu zaległym: Victoria - AZS Politechnika Zapel 3:7.

1. Kastor Łask61144:16
2. Trasko Ostrzeszów61037:23
3. Górnik Miechowice6841:19
4. AZS AE Wrocław6834:26
5. Top Bolesławiec6832:28
6. Victoria Wałbrzych6633:27
7. Politechnika Zapel6532:28
8. Brzostowianka6217:43
9. AZS WSP Częstochowa6216:44
10.Zawisza Rzgów6014:46
Hokej na lodzie

Wyniki 13. i 14. kolejki I ligi: MMKS Nowy Targ - KH Sanok 3:7 i 1:10, Cracovia - TKH II Toruń 16:1 i 8:1.

1. KH Sanok1441100-26
2. Polonia Bytom143070-44
3. SMS I Sosnowiec163062-39
4. Dwory Unia II142656-40
5. Cracovia Kraków142275-39
6. Zagłębie Sosnowiec162274-76
7. SMS II Sosnowiec142145-26
8. TKH II Toruń14950-129
9. Stoczniowiec II14632-78
10.MMKS Nowy Targ14537-92