Wyniki piłkarskiej klasy A

BIELSKO-BIAŁA

13. kolejka: Godziszka - Wapienica 0:3, Wilkowice - Grodziec Śl. 3:0, Rekord Bielsko-Biała - Międzybrodzie Bialskie 2:0, Bestwinka - Buczkowice 3:2, Czaniec II - Kaniów 2:1, Pisarzowice - Bujaków 3:1, Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Jasienica 7:3.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Podbeskidzie II133559:12
2. Rekord133135:18
3. Buczkowice132536:21
4. Międzybrodzie132530:17
5. Bujaków132233:17
6. Kaniów132233:22
7. Jasienica132030:25
8. Pisarzowice131724:25
9. Grodziec Śl.131721:32
10. Wilkowice131520:19
11. Wapienica131221:37
12. Godziszka131013:51
13. Bestwinka13712:38
14. Czaniec II13613:46
BYTOM

16. kolejka: Gwarek Tarnowskie Góry - Krupski Młyn 2:0, Bobrowniki Śl. - Bobrowniki Będzińskie 6:0, Brzeziny Śl. - Bobrek Karb II Bytom 0:0, Dąbrówka Wielka - Żyglin 0:0, Rozbark II Bytom - Sucha Góra 1:2, Koty - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 2:3, Świerklaniec - Kozłowa Góra 1:2, Tworóg - Chechło Nowe 3:4, Orzeł II Nakło Śl. - Orzech 3:0.

Prowadzi Kozłowa Góra (38 pkt.) przed Suchą Górą (35) i Gwarkiem Tarnowskie Góry (30).

RACIBÓRZ

14. kolejka: Krzyżkowice - Studzienna 10:2, Pstrążna - Tworków 1:6, Adamowice - Gaszowice 1:2, Lyski - Nowa Wieś 1:2, Turza Śl. - Przyszłość II Rogów 1:3, Nędza - Nieboczowy 1:2, Kornowac - Unia II Racibórz 4:0, Samborowice - Rudy Wielkie 2:1.

Prowadzą Krzyżkowice (29 pkt.) przed Przyszłością II Rogów (28) i Nową Wsią (27).

RYBNIK

14. kolejka: Przegędza - MOSiR Żory 0:2, Szeroka - Grabownia 2:1, Ochojec - Radziejów 0:2, Stanowice - Baranowice 1:2, Wielopole - Szczejkowice 4:1, Górnik II Jastrzębie - Świerklany 2:1, Zawada - Skrbeńsko 0:0, Łaziska - Palowice 0:1.

Prowadzi Górnik II Jastrzębie (37 pkt.) przed Zawadą (28) i MOSiR Żory (27).

SOSNOWIEC

17. kolejka: Żarnowiec - Kazimierz 1:1, Tucznawa - Podłęże Jaworzno 4:2, Siewierz - Mierzęcice 1:0, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Źródło II Kromołów 5:1, Wojkowice - Piaski 1:0, Zagłębie II Sosnowiec - Błędów 3:0, Ciężkowianka Jaworzno - Rogoźnik 4:0, Wierbka - Grodziec 1:2, Byczyna pauzowała.

Prowadzi Ciężkowianka Jaworzno (42 pkt.) przed Wojkowicami (40), Zagłębiem II Sosnowiec i Rogoźnikiem (po 35).

TYCHY

17. kolejka: Orzesze - Goczałkowice 1:4, Jankowice - ZET Tychy 3:0, Rudołtowice-Ćwiklice - Jaroszowice 4:3, Chełm Śl. - Piast Pawłowice 2:0, Warszowice - Bojszowy 0:1, Studzionka - Woszczyce 3:3, Wyry - Miedźna 1:0, Bieruń Nowy - GKS II Tychy 2:0, Piasek pauzował.

Prowadzi Bieruń Nowy (36 pkt.) przed Bojszowami (35) i Goczałkowicami (33).

ZABRZE

14. kolejka: Pyskowice - Walka II Makoszowy 1:1, Przyszowice - Rudziniec 3:0, Toszek - Społem Zabrze 2:2, Stanica - Chudów 4:2, Rachowice - Łany Wielkie 0:3, Sośnica II Gliwice - Rudno 3:0, Wilcze Gardło - MOSiR Stal Zabrze 0:0, Żernica - Gierałtowice 1:3.

Prowadzi Walka II Makoszowy przed Żernicą (po 30 pkt.) i Gierałtowicami (29).

ŻYWIEC

13. kolejka: Koszarawa II Żywiec - Zarzecze 3:1, Węgierska Górka - Czernichów 2:0, Cięcina - Wieprz 1:5, Błękitni Żywiec - Rajcza 1:1, Lipowa - Delphi Jeleśnia 3:2, Ślemień - Radziechowy 0:5, Łękawica - Leśna 2:1.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Łękawica132936:18
2. Koszarawa II132629:17
3. Jeleśnia132538:21
4. Zarzecze132426:16
5. Lipowa132325:18
6. Błękitni132325:21
7. Rajcza132025:17
8. Węgierska Górka131815:25
9. Leśna131728:24
10. Wieprz131523:22
11. Cięcina131515:24
12. Radziechowy131420:22
13. Czernichów13816:32
14. Ślemień13316:60