IV liga piłki nożnej

Identycznymi porażkami zakończyły swoje występy w 15. kolejce drużyny Pilicy Białobrzegi i Szydłowianki Szydłowiec

PILICA BIAŁOBRZEGI - WISŁA II PŁOCK 1:2 (1:1).

Bramki: Rokiciński (21.) - Wojnecki (40. - karny), Ząbecki (60.).

Pilica: Młodziński - Sasak, Mazur, Semeniuk, Garczewski, Sielski, Cichawa (75. Górecki), Pawelec, dziewicki (90. Werenc), Obioha, Rokiciński.

Gospodarze zaczęli dobrze, ale wzmocnieni pierwszoligowymi graczami wiślacy z minuty na minutę zaczęli uzyskiwać przewagę. Jeszcze przed przerwą wyrównał z rzutu karnego Jerzy Wojnecki, a gol Klaudiusza Ząbeckiego po godzinie gry sprawił, że komplet punktów pojechał do Płocka.

TARGÓWEK WARSZAWA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 2:1 (1:0).

Bramki: Góralczyk (39.), Szeląg (82.) - Kowalczyk (80.).

Szydłowianka: Domagała - Stefański, Jakubczyk, Szcześniak, Ludew, Sasal. Koniarczyk (55. G. Kowalski), Krakowiak, Kowalczyk, Siudek (70. A. Kowalski), Dohojda.

W Targówku przegrywały lepsze niż Szydłowianka firmy, ale to "niebiescy" byli blisko przynajmniej remisu. Niestety, w roli kata Szydłowianki wystąpił doskonale znany z niedawnych występów w Pilicy Białobrzegi Dariusz Szeląg i marzenia o korzystnym rezultacie prysły jak bańka mydlana.

Pozostałe wyniki 15. kolejki: Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 3:0 (1:0), Narew Ostrołęka - KS Piaseczno 0:0, Olimpia Warszawa - Dolcan Ząbki 2:1 (0:0), Pogoń Siedlce - KS Łomianki 0:2 (0:1), Hutnik Warszawa - Delta Warszawa 1:1 (0:0), Korona Góra Kalwaria - Polonia II Warszawa 0:1 (0:0), Nadnarwianka Pułtusk - GLKS Nadarzyn 0:0.