Krótko o sporcie

Taekwondo

Złoty Promyk. Przemysław Janiszewski z Promyka Ciechanów zdobył złoty medal w walkach w kat. do 48 kg podczas międzywojewódzkich mistrzostw młodzików. W imprezie wystartowało blisko 120 osób z 15 klubów Mazowsza oraz Warmii i Mazur. O złoto postarała się także ciechanowianka Martyna Chudzik walcząca w kategorii do 59 kg. Brązowy krążek w kat. 55 kg wywalczył Tomasz Krzysztoszek.

Unihoc

Mistrzynie z Bądkowa. Ekipa z SP z Bądkowa została triumfatorem mistrzostw powiatu ciechanowskiego w unihocu dziewcząt ze szkół podstawowych. W turnieju finałowym uczestniczyło sześć drużyn. Dziewczęta z Bądkowa wygrały wszystkie cztery mecze. Strzeliły 19 bramek, nie tracąc żadnej. Najlepszą i najskuteczniejszą zawodniczką zawodów została zdobywczyni ośmiu bramek, kapitan drużyny z Bądkowa, Ilona Ciska. Zespół mistrzyń w drodze po tytuł pokonał w eliminacjach grupowych SP 5 Ciechanów 7:0 i SP Sońsk 4:0. W półfinale zwyciężył SP 7 Ciechanów i w finale ponownie ciechanowską "piątkę" 6:0. Drugie miejsce zajęła SP 5, a trzecie SP 7.