Jagna Kolasińska-Marczułajtis w Płocku

Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników sportów zimowych. W czwartek w Płocku będą się mogli spotkać z Jagną Kolasińską-Marczułajtis.
To najlepsza polska snowboardzistka. Jej koronną konkurencją jest slalom równoległy. Właśnie w nim w 1995 r. dość niespodziewanie została mistrzynią świata. Rok później sięgnęła po mistrzostwo Europy seniorek. Do tej pory ma na swoim koncie kilkanaście tytułów mistrzyni Polski. W 1998 r. podczas olimpiady w Nagano doznała kontuzji. Przez następne dwa lata nie odnosiła większych sukcesów. Aż do Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 r., podczas których zajęła wysokie czwarte miejsce. Teraz Jagna Kolasińska-Marczułajtis rozpoczęła już starty w zawodach Pucharu Świata i spisuje się całkiem nieźle. Ostatnio była czwarta.

Jagna Kolasińska-Marczułajtis będzie gościem Wieczoru Klubu Multimediów na zaproszenie Extreme Sports Channel. Z mistrzynią śnieżnej deski posiadacze specjalnych zaproszeń będą mogli się spotkać w restauracji Sphinx przy ul. Tumskiej o godz. 18. A zaproszenia będą czekały m.in. w redakcji "Gazety" (na pięciu pierwszych czytelników) oraz w Biurze Obsługi Abonenta Multimedia przy ul. Gierzyńskiego 17. Relacja w telewizji Tele-Top oraz sieci kablowej Multimedia.

Organizatorzy: Multimedia Polska sp. z o.o., Extreme Sport Channel, telewizja Tele Top, Restauracja Sphinx. Patronat medialny: "Gazeta Wyborcza".