Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 14. kolejki: Ursus Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:1, Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 1:1, Delta Warszawa - GKP Targówek 1:3, Szydłowianka Szydłowiec - Nadnarwianka Pułtusk 3:0, GLKS Nadarzyn - Pogoń Siedlce 1:0, KS Łomianki - Pilica Białobrzegi 2:1, Wisła II Płock - Olimpia Warszawa 3:2, Dolcan Ząbki - Narew Ostrołęka 1:1, KS Piaseczno - Legia II Warszawa 0:4.

1. Legia II143433-9
2. Targówek142929-13
3. Łomianki142925-24
4. Pogoń142531-21
5. Piaseczno142224-21
6. Ursus142020-19
7. Dolcan142022-17
8. Narew141923-30
9. Szydłowianka141918-21
10.Korona141716-15
11.Delta141720-26
12.Hutnik141622-20
13.Nadarzyn141610-20
14.Polonia II141516-24
15.Nadnarwianka141516-24
16.Wisła II141421-28
17.Pilica141420-29
18.Olimpia141123-32


Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 13. kolejki, I grupy: Legionovia II - ULKS Ciółkowo 7:1, Korona Ostrołęka - Mazowsze II Płock 1:6, Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów 3:0, Piast Piastów - Stoczniowiec Płock 7:0, GKS Strzegowo - Makowianka 0:4, Tęcza Płońsk - Ostrovia 5:0, Podlasie Sokołów Podlaski - Boruta Kuczbork 1:1, Skra Drobin - Żbik Nasielsk 0:1.

1. Mazowsze133238-11
2. Żbik133133-12
3. Piast133042-14
4. Legionovia II132528-18
5. Boruta132430-22
6. Kasztelan132335-26
7. Korona122229-28
8. Podlasie132130-16
9. Makowianka131922-25
10.Ciechanów131527-32
11.Tęcza121424-21
12.Ostrovia131015-38
13.Skra12917-28
14.Stoczniowiec12812-26
15.Ciółkowo12712-42
16.Strzegowo13318-56


Klasa okręgowa

Wyniki 11. kolejki: Huragan Bodzanów - Orkan Peklimar Lelice 2:3, Mazur Gostynin - Pek-Mont Zryw Bielsk 6:0, Świt Staroźreby - Roltex Białkowo 1:3, Wicher Cieszewo - Orkan Sochaczew 1:2, Amator Maszewo - Wisła Duninów 0:1, Błękitni Gąbin - Stegny Wyszogród 4:2, Orzeł Goleszyn - Luszynianka Luszyn 2:1.

1. Orkan112323-11
2. Peklimar112326-16
3. Mazur112230-13
4. Błękitni112127-17
5. Wisła111925-16
6. Wicher111829-19
7. Pek-Mont111829-33
8. Roltex111722-17
9. Orzeł111623-27
10.Amator111317-27
11.Huragan11818-34
12.Stegny11817-25
13.Świt11715-24
14.Luszynianka1168-30


Klasa A

Wyniki 11. kolejki: Lwówianka Lwówek - Iskra Kozłowo 5:2, Skrwa Brudzeń - Sparta Mochowo 1:1, Zorza Szczawin Kościelny - Masovia Płock 2:2, Bakoma Ikar Bielice - Błyskawica Lucień 4:1, Skrwa Łukomie - Limit Rybno 1:3, Victoria Wykowo - Kormoran Łąck, Bzura Chodaków - Unia Iłów 6:0.

1. Masovia113138-9
2. Bzura112850-12
3. Limit112737-13
4. Unia112229-15
5. Bakoma112130-20
6. Kormoran111926-13
7. Sparta111619-27
8. Błyskawica111525-31
9. Zorza111215-19
10.Skrwa Ł.111216-27
11.Skrwa B.111020-26
12.Lwówianka11614-33
13.Victoria1018-43
14.Iskra10112-51


Klasa B

Wyniki z 2 listopada: Miszewko Strzałkowskie - Bobry Cierszewo 6:3, Polonia Radzanowo - Sparta Rościszewo 3:0, Olimpia Gozdowo - Kasztelan Białe Błoto 6:2, Mazowia Słubice - Bronowo Zalesie 2:2, Start Proboszczewice - Błękitni Gójsk 0:6, Pogoń Słupca - Relax Miszewo Murowane 1:0.

1. Błękitni103050-18
2. Pogoń112860-16
3. Olimpia102231-17
4. Polonia102133-15
5. Mazowia101833-20
6. Miszewko101523-36
7. Relax111332-25
8. Kasztelan101226-38
9. Unia10722-35
10.Start10713-32
11.Sparta10716-37
12.Bronowo10715-41
13.Bobry10419-43