Sport.pl

Wyniki ligowe piłki nożnej i hokeja na lodzie

Hokej na lodzie

Wyniki 13. i 14. kolejki I ligi: SMS II PZHL Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec 1:2 i 4:1, Dwory Unia II Oświęcim - SMS I PZHL Sosnowiec 2:3 i 1:0, Polonia Bytom - Stoczniowiec II Gdańsk 8:4 i 6:2. Mecze MMKS Nowy Targ - KH Sanok i Cracovia - TKH II Toruń zostały przełożone na 8 i 9 listopada.

1. Polonia Bytom143070-44
2. SMS I Sosnowiec163062-39
3. KH Sanok102973-22
4. Dwory Unia II142656-40
5. Zagłębie Sosnowiec162274-76
6. SMS II Sosnowiec142145-26
7. Cracovia Kraków101651-27
8. TKH II Toruń12948-105
9. Stoczniowiec II14632-78
10.MMKS Nowy Targ12533-75
Piłka nożna

Wyniki 14. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Zaczernie - Czarnovia 2:2, Kolejarz Igloopol Dębica - Głogovia 2:0, Izolator Boguchwała - Herman Hermanowa 4:0, Jawor Krzemienica - Grodziszczanka 3:2, Team Przecław - Crasnovia 1:2, Piast Nowa Wieś - Sokół Sokołów 2:3, Radomyślanka - Lechia Sędziszów 0:3, Strzelec Frysztak - Dynovia 3:1.

1. Kolejarz Igloopol143329-8
2. Crasnovia142926-13
3. Sokół Sokołów142727-11
4. Lechia Sędziszów142521-13
5. Izolator Boguchwała142436-18
6. Piast Nowa Wieś142322-17
7. Jawor Krzemienica142326-24
8. Głogovia142219-17
9. Strzelec Frysztak142018-14
10.Dynovia141718-31
11.Grodziszczanka141623-34
12.Radomyślanka141616-31
13.Team Przecław141422-32
14.Czarnovia141122-27
15.Zaczernie141118-34
16.Herman Hermanowa14610-29
Wyniki 15. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Czuwaj Przemyśl - Golbalux Wiązownica 1:0, Roztocze Narol - Bizon Medyka 5:1, Łęk Ostrów - Unia Łukawiec 1:2, Żurawianka Żurawica - Start Mirocin 4:0, Start Pruchnik - LKS Skołoszów 0:5, Budowlani Szówsko - Piast Tuczempy 1:1, Orzeł Przeworsk - Polonia II Przemyśl 3:1, Błękitni Grzęska - Huragan Gniewczyna 6:0.

1. Czuwaj Przemyśl153937-4
2. LKS Skołoszów153342-14
3. Żurawianka153236-11
4. Orzeł Przeworsk152827-14
5. Roztocze Narol152738-25
6. Golbalux Wiązownica152634-20
7. Polonia II Przemyśl152418-15
8. Piast Tuczempy152133-16
9. Budowlani Szówsko141817-22
10.Łęk Ostrów151621-23
11.Błękitni Grzęska151524-31
12.Bizon Medyka151419-30
13.Start Mirocin151421-38
14.Start Pruchnik141116-31
15.Unia Łukawiec151015-51
16.Huragan Gniewczyna1334-57
Wyniki 14. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Brzozovia MOSiR Eleo - Piast Miejsce Piastowe 2:2, Iwonka Iwonicz - Zamczysko Mrukowa 2:1, Leśnik Baligród - Górnik Strachocina 1:0, Nafta Jedlicze - Zamczysko Odrzykoń 1:2, Rafineria Czarni II Jasło - Start Rymanów 4:0, Sanovia Lesko - Górnik Grabownica 1:0, Szarotka Uherce - Zorza Łęki Dukielskie 2:1, Chłodnie Zgoda Zarszyn - LKS Skołoszyn 0:1.

1. Sanovia Lesko143124-12
2. Rafineria Czarni II142632-20
3. Piast Miejsce Piastowe142528-22
4. Zamczysko Odrzykoń142528-23
5. Chłodnie Zarszyn142319-16
6. Brzozovia142230-20
7. Górnik Grabownica142016-15
8. Nafta Jedlicze141917-18
9. Leśnik Baligród141817-17
10.LKS Skołoszyn141813-16
11.Górnik Strachocina141720-16
12.Start Rymanów141715-24
13.Szarotka Uherce141618-20
14.Iwonka Iwonicz141226-40
15.Zamczysko Mrukowa141118-29
16.Zorza Łęki Dukielskie141120-33
Wyniki 14. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Start Wola Mielecka - Strażak Niwiska 1:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Siarka II Tarnobrzeg 2:2, Bukowa Jastkowice - San Kłyżów 3:0, Sparta Jeżowe - Stal Nowa Dęba 1:2, Iskra Sobów - Zryw Dzikowiec 1:2, Stal II Stalowa Wola - Tłoki II Gorzyce - 2:0, Jutrzenka Ławnica - Sokół Kamień 2:1, KP Zarzecze - Unia II Nowa Sarzyna 0:0.

1. Stal II Stalowa Wola143328-13
2. Zryw Dzikowiec143143-11
3. Sokół Kamień142925-13
4. Bukowa Jastkowice142233-24
5. Tłoki II Gorzyce142124-19
6. Ikarus Tuszów Narodowy142025-22
7. Iskra Sobów141821-23
8. Stal Nowa Dęba141820-28
9. Zarzecze141719-17
10.Siarka II Tarnobrzeg141620-25
11.Jutrzenka Ławnica141616-21
12.Unia II Nowa Sarzyna141513-25
13.San Kłyżów141416-32
14.Sparta Jeżowe141320-27
15.Start Wola Mielecka141317-26
16.Strażak Niwiska141317-32