Wielkopolskie ligi koszykówki

Wyniki wielkopolskich zespołów w niższych ligach koszykówki seniorów, juniorów, kadetów i młodsików
WYNIKI LIGI SENIORÓW

AZS MKS Konin - OSiR Pleszew 98:80, Sokół Marbo Międzychód - Obra Kościan 52:77, OSiR Pleszew - MKS Gromy Atrium Nowy Tomyśl 89:94, WKK Września - AZS MKS Konin 66:82.

1. Obra Kościan48335:219
2. AZS MKS Konin47323:306
3. OSiR Pleszew46366:321
4. Gromy N. Tomyśl46282:291
5. Sokół Międzychód45260:296
6. WKK Września44241:374
WYNIKI LIGI JUNIORÓW

Iskra Osieczna - Stal Ostrów Wlkp. 72:82, Basket Team Opalenica - MKS Pak Serwis Konin 81:73, Obra Kościan - Sokół Marbo Międzychód 85:72, Pyra Petro Oil Poznań - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 157:62, UKKS 2000 Leszno - MKS MOS Gniezno 76:73, Pyra TUiR Warta Poznań - Rawia Rawicz 83:80.

1. Petro Oil Poznań48482:299
2. Pak Serwis Konin47350:258
3. Obra Kościan47339:297
4. UKKS 2000 Leszno47332:307
5. Stal Ostrów36240:221
6. Rawia Rawicz46357:348
7. TUiR Warta Poznań46302:325
8. Basket Opalenica46291:326
9. Sokół Międzychód34210:197
10. Iskra Osieczna44285:351
11. MKS Gniezno44279:358
12. Kasprowiczanka44257:437
WYNIKI LIGI A KADETÓW

Rawia Rawicz - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 51:63, Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan 61:68, Rawia Rawicz - MKS Gimnazjum 6 Konin 76:67.

1. Pyra PZU Poznań48427:199
2. Kasprowiczanka48328:230
3. Rawia Rawicz58372:333
4. Obra Kościan57329:390
5. Gimnazjum Konin56346:428
6. Polonia Leszno55287:509
WYNIKI LIGI B KADETÓW

Pyra Fortis Bank Poznań - Pyra Fregata Life Poznań 96:38, Tarnovia Tarnowo Podg. - Pyra Gimnazjum 54 Poznań 55:92, Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Rawia Rawicz 134:39, Mikst Międzychód - Gimnazjum Wielichowo 72:42, Obra Kościan MKS MOS Słupca 96:50, Basket Team Opalenica - Pniewiak Pniewy 74:92, Tarnovia Tarnowo Podg. - Obra Kościan 44:78.

1. Obra Kościan48355:213
2. Kasprowiczanka36287:131
3. Fregata Life Poznań36293:180
4. Fortis Bank Poznań35278:154
5. Mikst Międzychód35179:155
6. Pniewiak Pniewy35221:237
7. Basket Opalenica34220:227
8. Tarnovia Tarnowo34158:214
9. Gimn. Wielichowo33122:179
10. MKS MOS Słupca33153:249
11. Pyra G54 Poznań33151:302
12. Rawia Rawicz2270:246
WYNIKI LIGI MŁODZIKÓW STARSZYCH

Warta Śrem - Mikst Międzychód 55:129, Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Pyra Gimnazjum 42 Poznań 92:43, ZSP 1 Pleszew - MKS MOS Słupca 42:104.

1. Mikst Międzychód24203:105
2. Kasprowiczanka24176:95
3. Pyra G42 Poznań23159:104
4. MKS MOS Słupca23156:126
5. Warta Śrem23137:189
6. ZSP 1 Pleszew22102:186
7. MKS Dalen Konin1150:74
8. Pyra Impuls Poznań1112:116
WYNIKI LIGI MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

Tarnovia Tarnowo Podg. - Obra Kościan 18:60, Rawia Rawicz - MKS MOS SSP 6 Września 56:43, Lwy Lwówek - Tarnovia Tarnowo Podg. 129:41.

1. UKS 11 Poznań24188:75
2. UKS Lwy Lwówek24198:93
3. MKS SSP 6 Września34171:156
4. Olimpijczyk I23157:128
5. Obra Kościan23112:87
6. Polonia Leszno2377:173
7. Tarnovia Tarnowo33106:244
8. Rawia Rawicz23106:244
9. Olimpijczyk II22109:177
WYNIKI LIGI KADETEK

Basket Ostrów Wlkp. - Olimpia Poznań 41:105.

WYNIKI LIGI MŁODZICZEK MŁODSZYCH

Olimpijczyk II Ostrów Wlkp. - MKS MOS Konin 61:93, Olimp Rawicz - Orlik Jutrosin 33:81, Unia Probasket Swarzędz - SP 65 Quay Poznań 124:20, Szok Bojanowo - Trójka Basket Ostrów Wlkp. 21:52, Olimpijczyk I Ostrów Wlkp. - UKS 12 Tęcza Leszno 66:64.

1. Olimpijczyk I24195:95
2. Trójka Ostrów24133:75
3. Unia Swarzędz23178:101
4. UKS Tęcza Leszno23150:89
5. Olimp Rawicz2388:109
6. Gimnazjum Konin23126:173
7. MUKS Poznań12112:33
8. Orlik Jutrosin1281:33
9. Szok Bojanowo2244:138
10. Olimpijczyk II2292:222
11. SP 65 Poznań2248:179
Grają też: Maczki Olimpia Poznań