Sport.pl

Wyniki ligowe

Piłka nożna

Wyniki 15. kolejki grupy podkarpackiej IV ligi: Strug SZiK Tyczyn - Rafineria Czarni Jasło 2:1, Galicja Cisna - MKS Kańczuga 2:3, JKS Jarosław - Błękitni Ropczyce 1:0, Stal Sanok - Krośnianka 2:0, Sokół Nisko - Unia Nowa Sarzyna 1:2, Rzemieślnik Pilzno - Budo Instal Turbia 3:1, Kolbuszowianka - Wisłoka Dębica 1:5, Górnovia - Stal Mielec 2:0, Pogoń Leżajsk - Syrenka Roźwienica 5:0.

1. Pogoń Leżajsk153832-10
2. Rafineria Czarni153434-14
3. Stal Mielec152920-11
4. Stal Sanok152726-15
5. JKS Jarosław152618-14
6. Strug SZiK Tyczyn152526-21
7. Krośnianka152421-10
8. Unia Nowa Sarzyna152320-17
9. Wisłoka Dębica152226-13
10.Górnovia152117-16
11.MKS Kańczuga152017-21
12.Rzemieślnik Pilzno151625-23
13.Sokół Nisko151416-31
14.Kolbuszowianka151415-30
15.Budo Instal Turbia151322-28
16.Błękitni Ropczyce151215-20
17.Galicja Cisna151114-32
18.Syrenka Roźwienica1559-46
Wyniki 13. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Sokół Sokołów - Kolejarz Igloopol Dębica 2:1, Grodziszczanka - Zaczernie 3:2, Czarnovia - Izolator Boguchwała 2:2, Herman Hermanowa - Lechia Sędziszów 1:4, Crasnovia - Strzelec Frysztak 1:0, Radomyślanka - Piast Nowa Wieś 0:5, Głogovia - Team Przecław 2:1, Dynovia - Jawor Krzemienica 1:1.

1. Kolejarz Igloopol133027-8
2. Crasnovia132624-12
3. Sokół Sokołów132424-9
4. Piast Nowa Wieś132320-14
5. Lechia Sędziszów132218-13
6. Głogovia132219-15
7. Izolator Boguchwała132132-18
8. Jawor Krzemienica132023-22
9. Strzelec Frysztak131715-13
10.Dynovia131717-28
11.Grodziszczanka131621-31
12.Radomyślanka131616-28
13.Team Przecław131421-30
14.Czarnovia131020-25
15.Zaczernie131016-32
16.Herman Hermanowa13610-25
Wyniki 13. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Zorza Łęki Dukielskie 3:2, Piast Miejsce Piastowe - Sanovia Lesko 2:3, Górnik Grabownica - Nafta Jedlicze 1:1, Górnik Strachocina - Brzozovia 3:3, Zamczysko Mrukowa - Leśnik Baligród 1:3, LKS Skołyszyn - Iwonka Iwonicz 0:3, Start Rymanów - Chłodnie Zarszyn 1:0, Szarotka Uherce - Czarni II Jasło 1:4.

1. Sanovia Lesko132823-12
2. Piast Miejsce Piastowe132426-20
3. Rafineria Czarni II132328-20
4. Chłodnie Zarszyn132319-15
5. Zamczysko Odrzykoń132226-22
6. Brzozovia132128-18
7. Górnik Grabownica132016-14
8. Nafta Jedlicze131916-16
9. Górnik Strachocina131720-15
10.Start Rymanów131715-20
11.Skołyszyn131512-16
12.Leśnik Baligród131516-17
13.Szarotka Uherce131316-19
14.Zamczysko Mrukowa131117-27
15.Zorza Łęki Dukielskie131119-31
16.Iwonka Iwonicz13924-39
Wyniki 14. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Polonia II Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 0:2, Unia Łukawiec - Roztocze Narol 2:2, LKS Skołoszów - Żurawianka 1:0, Bizon Medyka - Błękitni Grzęska 4:1, Huragan Gniewczyna - Orzeł Przeworsk 1:2, Golbalux Wiązownica - Budowlani Szówsko 3:0, Piast Tuczempy - Start Pruchnik 4:1, Start Mirocin - Łęk Ostrów 1:3.

1. Czuwaj Przemyśl143636-4
2. Skołoszów143037-14
3. Żurawianka142932-11
4. Golbalux Wiązownica142634-19
5. Orzeł Przeworsk142524-13
6. Roztocze Narol142433-24
7. Polonia II Przemyśl142417-12
8. Piast Tuczempy142032-15
9. Budowlani Szówsko131716-21
10.Łęk Ostrów141620-21
11.Bizon Medyka141418-25
12.Start Mirocin141421-34
13.Błękitni Grzęska141218-31
14.Start Pruchnik131116-26
15.Unia Łukawiec14713-50
16.Huragan Gniewczyna1234-51
Wyniki 13. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Start Wola Mielecka 3:1, San Kłyżów - Iskra Sobów 3:1, Zryw Dzikowiec - Stal II Stalowa Wola 4:0, Tłoki II Gorzyce - Jutrzenka Ławnica 2:0, Sokół Kamień - Unia II Sarzynianka 5:0, Strażak Niwiska - Bukowa Jastkowice 1:2, Stal Nowa Dęba - Ikarus Tuszów Narodowy 0:0, Zarzecze - Sparta Jeżowe 0:0.

1. Stal II Stalowa Wola133026-14
2. Sokół Kamień132924-11
3. Zryw Dzikowiec132841-10
4. Tłoki II Gorzyce132124-17
5. Bukowa Jastkowice131929-25
6. Ikarus Tuszów Nar.131923-20
7. Iskra Sobów131821-21
8. Zarzecze131619-17
9. Siarka II Tarnobrzeg131518-23
10.Stal Nowa Dęba131518-27
11.Unia II Sarzynianka131413-25
12.San Kłyżów131416-29
13.Sparta Jeżowe131319-25
14.Jutrzenka Ławnica131314-20
15.Start Wola Mielecka131216-25
16.Strażak Niwiska131216-31
Siatkówka

Wyniki 3. kolejki II ligi siatkarek: WSBiP Ostrowiec Św. - Siarka Tarnobrzeg 0:3, Tomasovia Tomaszów Lubelski - UMKS Łańcut 3:0, Armatura Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3, Sandecja Nowy Sącz - MOSiR Elektromet Mysłowice 2:3.

1. Siarka Tarnobrzeg369:0
2. MKS Dąbrowa Górnicza369:1
3. MOSiR Mysłowice358:6
4. Sandecja Nowy Sącz345:7
5. Tomasovia Tomaszów344:6
6. UMKS Łańcut344:8
7. WSBiP Ostrowiec Św.343:8
8. Armatura Kraków333:9
Wyniki 2. kolejki III ligi siatkarek: AZS UR Rzeszów - Wisłoka Dębica 3:0, Błękitni Ropczyce - Sanoczanka 0:3, AZS PWSZ Krośnianka - MOSiR Jasło 0:3.

1. MOSiR Jasło246:0
2. Sanoczanka246:0
3. AZS UR Rzeszów246:0
4. Wisłoka Dębica220:6
5. Krośnianka220:6
6. Błękitni Ropczyce220:6
Wyniki 3. kolejki III ligi siatkarzy: Anilana Rakszawa - AZS UR Rzeszów 0:3, Czarni Oleszyce - Błękitni Ropczyce 2:3, MOSiR Jasło - UMOS Krosno 3:0, Orkan Nisko - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne 1:3, San Lesko - AZS PWSZ Krośnianka 0:3, Wisłok Strzyżów - AZS Politechnika Rzeszów 3:0. W zaełgym meczu 1. kolejki: Anilana - Dobrowolscy Piast 1:3.

1. Krośnianka369:0
2. Błękitni Ropczyce369:2
3. Dobrowolscy Piast369:2
4. Orkan Nisko357:3
5. Wisłok Strzyżów356:3
6. AZS UR Rzeszów356:3
7. Czarni Oleszyce345:7
8. MOSiR Jasło233:3
9. UMOS Krosno331:9
10.Anilana Rakszawa331:9
11.San Lesko330:9
12.Politechnika Rzeszów220:6
Koszykówka

Wyniki niedzielnych spotkań I ligi koszykarzy: Tytan Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 98:77. Kwarty: 17:22, 26:18, 25:13, 21:17. Tytan: Nogalski 21 (2), Migała 19, Szynkiel 8, Koczwara 7 (2), Woldan 4 oraz Saran 16, Trepka 8 (1), Motyl 7, Miękus 6, Sośniak 2, Dubienka 0. Siarka: Malcherczyk 35 (3), Szeib 16 (4), Krupa 8, Papka 5, Włodarczyk 4 oraz Kwiatkowski 4, Polek 3 (1), Rynkiewicz 2, Peciak 0, Kowalewski 0; Zastal Zielona Góra - Pogoń Ruda Śląska 86:52.

1. Alba Chorzów6-113604:538
2. Viking Rumia5-212542:545
3. Zastal Zielona Góra4-311596:532
4. Turów Zgorzelec5-111515:453
5. Stal Stalowa Wola4-311605:592
6. Polpharma Starogard Gd.4-210518:445
7. Tytan Częstochowa3-410637:614
8. Basket Kwidzyn4-210506:485
9. Polpak Świecie3-410525:508
10.Kotwica Kołobrzeg4-210542:526
11.Pogoń Ruda Śląska2-59546:650
12.Siarka Tarnobrzeg1-68533:587
13.SMS PZKosz Kozienice0-77539:683
14.Legia Warszawa0-33224:274
Wyniki 4. kolejki grupy małopolskiej III ligi koszykarzy: MOSiR AZS Krosno - Cracovia 92:103, Limblach Limanowa - Unia Tarnów 91:80, STS Nowy Sącz - Korona Kraków 76:80, Basket Kraków - Skawa Wadowice 76:68.

1. Limblach Limanowa48379:292
2. Basket Kraków47310:289
3. MOSiR AZS Krosno46365:369
4. STS Nowy Sącz45299:320
5. Cracovia45298:339
6. Korona Kraków24187:171
7. Skawa Wadowice44299:347
8. Unia Tarnów23166:156
Wyniki 2. kolejki grupy podkarpackiej III ligi koszykarzy: MOSiR II Krosno - Siarka II Tarnobrzeg 89:112, mecze Sokół II Łańcut - Stal II Stalowa Wola i MLKS Rzeszów - Kontra Rzeszów zostały przełożone. Pauzował MKS V LO Rzeszów.

1. Siarka II Tarnobrzeg23190:184
2. Sokół II Łańcut1289:53
3. Stal II Stalowa Wola1297:74
4. MKS V LO Rzeszów1295:78
5. MOSiR II Krosno22142:201
6. Kontra Rzeszów1174:97
7. MLKS Rzeszów---
Tenis stołowy

Wyniki 3. kolejki I ligi kobiet: MOS Krosno - Leś Pol Borek Stary 7:3, AZS AE II Wrocław - Elta Łódź 1:9, JKTS Jastrzębie - MKSTS Polkowice 6:4, Wanda Kraków - Bronowianka II Akropol Kraków 6:4.

1. Elta Łódź3622:8
2. Wanda Kraków3621:9
3. Bronowianka II3417:13
4. AZS AE II Wrocław3320:20
5. JKTS Jastrzębie3213:17
6. MOS Krosno3212:18
7. MKSTS Polkowice3113:17
8. Leś Pol Borek Stary3010:20
Wyniki 4. kolejki I ligi mężczyzn: Suret Brzostowianka - Victoria Wałbrzych 3:7, AZS Politechnika Zapel Rzeszów - Kastor Łask 5:5, Górnik Miechowice - Zawisza Rzgów 9:1, Top Bolesławiec - AZS AE Wrocław 6:4, Trasko Ostrzeszów - AZS WSP Semex Częstochowa 7:3.

1. Górnik Miechowice4834:6
2. Kastor Łask4729:11
3. Victoria Wałbrzych4627:13
4. Trasko Ostrzeszów4623:17
5. AZS AE Wrocław4421:19
6. Top Bolesławiec4418:22
7. Politechnika Rzeszów4321:19
8. Suret Brzostowianka4213:27
9. Zawisza Rzgów409:31
10.AZS Częstochowa405:35
Piłka ręczna

Wyniki 2. kolejki II ligi kobiet: Landeco Siemianowice - Siódemka Jarosław 27:18, Olimpia Nowy Sącz - Ruch Chorzów 14:30, Otmęt Krapkowice - Tomex Kraków 20:15, pauzował AZS AWF Kraków.

1. Ruch Chorzów2466-26
2. Otmęt Krapkowice2442-32
3. AZS AWF Kraków1236-16
4. Landeco Siemianowice1227-18
5. Siódemka Jarosław2035-49
6. Tomex Kraków2027-56
7. Olimpia Nowy Sącz2030-66
Wyniki 6. kolejki II ligi mężczyzn: Stal Mielec - Gwardia II Opole 36:26, Viret Zawiercie - AZS UR Rzeszów 30:14, AZS Katowice - Unia Tarnów 43:35. Pauzowały Orlik Brzeg, MKS Siemianowice i ASPR Zawadzkie.

1. Stal Mielec510180-122
2. AZS Katowice56167-146
3. Orlik Brzeg45105-99
4. Viret Zawiercie3486-69
5. ASPR Zawadzkie3490-91
6. MKS Siemianowice53124-147
7. Unia Tarnów42113-128
8. Gwardia II Opole52142-163
9. AZS UR Rzeszów2035-68
Hokej na lodzie

Wyniki 11. i 12. kolejki I ligi: KH Sanok - Dwory Unia II Oświęcim 7:6 po dogrywce i 6:2, Zagłębie Sosnowiec - MMKS Nowy Targ 6:6 i 6:3, Stoczniowiec II Gdańsk - SMS II PZHL Sosnowiec 1:5 i 2:4, TKH II Toruń - Polonia Bytom 3:6 i 6:14, SMS I PZHL Sosnowiec - Cracovia 4:3 i 2:1.

1. KH Sanok102973-22
2. SMS I Sosnowiec142759-35
3. Polonia Bytom122456-40
4. Dwory Unia II Oświęcim122353-37
5. Zagłębie Sosnowiec141971-71
6. SMS II Sosnowiec121840-25
7. Cracovia Kraków101651-29
8. TKH II Toruń12938-102
9. Stoczniowiec II Gdańsk12626-64
10.MMKS Nowy Targ12633-75