Trójmiejska Liga Biznesu

Pozycję lidera Trójmiejskiej Ligi Biznesu utrzymały Elektrociepłownie Wybrzeże, które po dramatycznym meczu pokonały Dziennik Bałtycki. Dobry początek rozgrywek mają piłkarze Gazety Wyborczej TLB
Mecz Elektrociepłowni z Dziennikiem Bałtyckim był emocjonujący, obie drużyny pokazały szybki i kombinacyjny futbol. Prowadzenie zdobył Dziennik, w drugiej połowie zawodnicy Elektrociepłowni mocno przecisnęli, dobrze bronił jednak red. Janusz Woźniak. Piłkarze Dziennika zbyt często jednak faulowali rywali i już na ponad 9 minut przed końcem meczu zostali ukarani przedłużonym rzutem karnym. Dziennikarze stracili gola, ale nie zmienili stylu gry - jeszcze trzykrotnie sfaulowali rywali, w tym dwa razy w zupełnie niegroźnych sytuacjach w okolicach środka boiska. Jeden z trzech przedłużonych rzutów karnych zakończył się golem i Elektrociepłownia wygrała 2:1.

Znakomity początek ma drużyna Gazety Wyborczej TLB. Gazeta wygrała drugi mecz z rzędu, pokonując pierwszego lidera tego sezonu - Urząd Marszałkowski. Znakomitą skutecznością popisał się Michał Sielski, zdobywając pięć goli. Snajperski dzień mieli także Marek Paliświat, który zdobył wszystkie cztery gole zdobyte przez Intel w meczu z Wirtualną Polską.

Najskuteczniejszym strzelcem trzeciej kolejki został jednak Mariusz Gronowski ze Steny Line, zdobywając w meczu z Ideal Host sześć goli. Mecz zakończył się prawdziwym pogromem "komputerowców", którzy przegrali 2:17. Dużo lepiej wypadła inna drużyna z tej samej branży - Computeland, która przegrała różnicą sześciu goli z Dryvitem, ale szczególnie do przerwy - kiedy przegrywała tylko 2:3 pokazała dobrą piłką.

Sprint zwyciężył Young Digital Polnad 3-2, ale mecz zostanie powtórzony. Okazało się, że piłkarze Sprintu nieprawidłowo wykonali przedłużony rzut karny. Piotr Kot zdobył gola po podaniu kolegi wykonującego przedłużony rzut karny (choć niewiele osób o tym wie, ale w taki sposób można wykonywać rzuty karne w zwykłych meczach), ale przepisy futsalu nie pozwalają na takie rozegranie.

Wyniki: Gazeta Wyborcza TLB - Urząd Marszałkowski 6:1 (3:1), Wirtualna Polska - Intel 1:4 (0:2), Elektrociepłownie - Dziennik Bałtycki 2:1 (0:1), Computerland - Dryvit 4:10 (2:3), Stena Line - Ideal Host 17:2