Sport.pl

Wyniki ligowe

Piłka nożna

Wyniki 12. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Jawor Krzemienica - Crasnovia 4:2, Zaczernie - Dynovia 4:1, Izolator Boguchwała - Grodziszczanka 3:1, Lechia Sędziszów - Czarnovia 2:2, Strzelec Frysztak - Głogovia 0:1, Kolejarz Igloopol Dębica - Piast Nowa Wieś 3:0, Team Przecław - Sokoł Sokołów 0:5, Herman Hermanowa 1:2.

1. Kolejarz Igloopol123026-6
2. Crasnovia122323-12
3. Sokół Sokołów122122-8
4. Izolator Boguchwała122030-16
5. Piast Nowa Wieś122015-14
6. Głogovia121917-14
7. Lechia Sędziszów121914-12
8. Jawor Krzemienica121922-21
9. Strzelec Frysztak121715-12
10.Radomyślanka121616-23
11.Dynovia121616-27
12.Team Przecław121420-28
13.Grodziszczanka121318-29
14.Zaczernie121014-29
15.Czarnovia12918-23
16.Herman1269-21
Wyniki 13. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Start Pruchnik - Golbalux Wiązownica 1:3, Unia Łukawiec - Bizon Medyka 2:3, Roztocze Narol - Start Mirocin 4:1, Łęk Ostrów - LKS Skołoszów 1:5, Żurawianka Żurawica - Piast Tuczempy 1:0, Budowlani Szówsko - Polonia II Przemyśl 1:0, Czuwaj Przemyśl - Huragan Gniewczyna 5:0, Orzeł Przeworsk - Błękitni Grzęska 2:0.

1. Czuwaj Przemyśl133334-4
2. Żurawianka132932-10
3. Skołoszów132736-14
4. Polonia II Przemyśl132417-10
5. Golbalux Wiązownica132331-19
6. Roztocze Narol132331-22
7. Orzeł Przeworsk132222-12
8. Piast Tuczempy131728-14
9. Budowlani Szówsko121716-18
10.Start Mirocin131420-31
11.Łęk Ostrów131317-20
12.Błękitni Grzęska131217-27
13.Start Pruchnik121115-22
14.Bizon Medyka131114-24
15.Unia Łukawiec13611-48
16.Huragan Gniewczyna1133-49
Wyniki 12. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Szarotka Uherce 1:0, Nafta Jedlicze - Piast Miejsce Piastowe 1:3, Sanovia Lesko - Górnik Strachocina 2:1, Brzozovia MOSiR Eleo - Zamczysko Mrukowa 5:2, Leśnik Baligród - LKS Skołyszyn 3:0, Iwonka Iwonicz - Start Rymanów 2:3, Igloopol Zarszyn - Rafineria Czarni II Jasło 3:0, Zorza Łęki Dukielskie - Górnik Grabownica 0:1.

1. Sanovia Lesko122520-10
2. Piast Miejsce Piast.122424-17
3. Chłodnie Igloopol122319-14
4. Brzozovia MOSiR122025-15
5. Rafineria Czarni II122024-19
6. Zamczysko Odrzykoń121923-20
7. Górnik Grabownica121915-13
8. Nafta Jedlicze121815-15
9. Górnik Strachocina121617-12
10.Skołyszyn121512-13
11.Start Rymanów121414-20
12.Szarotka Uherce121315-15
13.Leśnik Baligród121213-16
14.Zamczysko Mrukowa121116-24
15.Zorza Łęki Dukielskie121117-28
16.Iwonka Iwonicz12621-39
Wyniki 12. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Unia II Sarzynianka - Tłoki II Gorzyce 0:0, Stal II Stalowa Wola - San Kłyżów 3:0, Iskra Sobów - Strażak Niwiska 4:0, Start Wola Mielecka - Stal Nowa Dęba 0:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Sparta Jeżowe 5:0, Sokół Kamień - KP Zarzecze 1:2, Bukowa Jastkowice - Siarka II Tarnobrzeg 5:1, Jutrzenka Ławnica - Zryw Dzikowiec 0:0.

1. Stal II St. Wola123026-9
2. Sokół Kamień122619-11
3. Zryw Dzikowiec122537-10
4. Tłoki II Gorzyce121822-17
5. Ikarus Tuszów Nar.121823-20
6. Iskra Sobów121820-18
7. Bukowa Jastkowice121628-23
8. KP Zarzecze121519-17
9. Unia II Nowa Sarzyna121413-20
10.Stal Nowa Dęba121418-27
11.Jutrzenka Ławnica121314-18
12.Sparta Jeżowe121219-25
13.Siarka II Tarnobrzeg121215-22
14.Start Wola Mielecka121215-22
15.Strażak Niwiska121215-29
16.San Kłyżów121113-28
Piłka ręczna

Wyniki 1. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - Otmęt Krapkowice 17:22, Tomex Kraków - Ruch Chorzów 12:36. AZS Kraków - Olimpia Piekary Śląskie 36:16, pauzował Landeko Siemianowice.

1. Ruch Chorzów1236-12
2. AZS Kraków1236-16
3. Otmęt Krapkowice1222-17
4. Siódemka Jarosław1017-22
5. Olimpia Piekary Śl.1016-36
6. Tomex Kraków1012-36
Landeko Siemianowice---
Wyniki 5. kolejki II ligi mężczyzn: MKS Siemianowice - Stal Mielec 21:39, ASPR Zawadzkie - AZS Katowice 36:32, Gwardia II Opole - Unia Tarnów 36:29, pauzowały Viret Zawiercie, AZS Rzeszów i Orlik Brzeg.

1. Stal Mielec48144-96
2. Orlik Brzeg45105-99
3. AZS Katowice44124-120
4. Zawadzkie3490-91
5. Siemianowice53124-147
6. Viret Zawiercie2256-55
7. Unia Tarnów3278-85
8. Gwardia II Opole42116-127
9. AZS Rzeszów1021-38
Siatkówka

Wyniki 2. kolejki II ligi kobiet: Tomasovia Tomaszów Lub. - Siarka Tarnobrzeg 0:3, UMKS Łańcut - Sandecja Nowy Sącz 1:3, Elektromet Mysłowice - Armatura Kraków 3:1, MMKS Dąbrowa Górnicza - WSBiP Ostrowiec Św. 3:0.

1. Siarka Tarnobrzeg246:0
2. MMKS Dąbrowa G.246:1
3. Ekeltromet Mysłowice235:4
4. UMKS Łańcut234:5
5. Sandecja Nowy Sącz233:4
6. WSBiP Ostrowiec Św.233:5
7. Armatura Kraków223:6
8. Tomasovia Tomaszów221:6
Wyniki 2. kolejki III ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - San Lesko 3:0, Błękitni Ropczyce - Anilana Rakszawa 3:0, AZS PWSZ Krośnianka - Wisłok Strzyżów 3:0, UMOS Krosno - Orkan Nisko 0:3, ZM Dobrowolscy Piast Wadowice Górne - Czarni Oleszyce 3:0, mecz AZS Politechnika Rzeszów - MOSiR Jasło został przełożony.

1. Błękitni Ropczyce246:0
2. AZS Krośnianka246:0
3. Orkan Nisko246:0
4. Wisłok Strzyżów233:3
5. AZS UR Rzeszów233:3
6. Czarni Oleszyce233:4
7. Dobrowolscy Piast123:0
8. UMOS Krosno221:6
9. San Lesko220:6
10.MOSiR Jasło110:3
11.Politechnika Rzeszów110:3
12.Anilana Rakszawa110:3
Koszykówka

Wyniki 1. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Kontra Rzeszów - Stal II Stalowa Wola 74:97, MOSiR II Krosno - Sokół II Łańcut 53:89, Siarka II Tarnobrzeg - MKS V LO Rzeszów 78:95, pauzował MLKS Rzeszów.

1. Sokół II Łańcut1289:53
2. Stal II St. Wola1297:74
3. MKS V LO Rzeszów1295:78
4. Siarka II Tarnobrzeg1178:95
5. Kontra Rzeszów1174:97
6. MOSiR II Krosno1153:89
Wyniki 3. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Korona Kraków - MOSiR AZS Krosno 107:95, Skawa Wadowice - STS Nowy Sącz 80:88, Cracovia - Unia Tarnów 65:86, Basket Kraków - Limblach Limanowa 89:97.

1. Limblach Limanowa36288:222
2. Basket Kraków35234:221
3. MOSiR Krosno35273:266
4. STS Nowy Sącz34223:240
5. Skawa Wadowice33231:271
6. Cracovia Kraków33195:247
7. Unia Tarnów1286:65
8. Korona Kraków12107:95
Hokej na lodzie

Wyniki 9. i 10. kolejki I ligi: Zagłębie Sosnowiec - Dwory Unia II Oświęcim 6:5, drugi mecz nie odbył się z powodu braku lekarza; MMKS Nowy Targ - Stoczniowiec II Gdańsk 2:3 i 5:5; SMS I PZHL Sosnowiec - TKH II Toruń 14:1 i 6:0, SMS II PZHL Sosnowiec - Polonia Bytom 0:3 i 1:2, mecze KH Sanok - Cracovia nie odbyły i najprawdopdobniej zespołowi z Sanoka zostaną przyznane walkowery.

1. KH Sanok82460-14
2. SMS I Sosnowiec122153-27
3. Dwory Unia II91940-24
4. Polonia Bytom101836-31
5. Cracovia Kraków81647-21
6. Zagłębie Sosnowiec111559-57
7. SMS II Sosnowiec101231-22
8. TKH II Toruń10939-87
9. Stoczniowiec II10619-55
10.MMKS Nowy Targ10424-63
Tenis stołowy

Wyniki 2. kolejki I ligi kobiet: Leś-Pol Borek Stary - Bronowianka II Kraków 3:7, Wanda Kraków - MOS Krosno 8:2, Elta Łódź - JKTS Jastrzębie 6:4, MKSTS Polkowice - AZS II AE Wrocław 5:5.

1. Wanda Kraków2415:5
2. Bronowianka II Kraków2413:7
Elta Łódź2413:7
4. AZS II AE Wrocław2311:9
5. MKSTS Polkowice219:11
6. Leś-Pol Borek Stary207:13
JKTS Jastrzębie207:13
8. MOS Krosno205:15
Wyniki 3. kolejki I ligi mężczyzn: Zapel AZS Politechnika Rzeszów - Zawisza Rzgów 9:1, Górnik Miechowice - Suret Brzostowianka 9:1, AZS WSP Częstochowa - Kastor Łask 0:10, Victoria Wałbrzych - Top Bolesławiec 4:6, AZS AE Wrocław - Trasko Ostrzeszów 3:7.

1. Górnik Miechowice3625:5
2. Kastor Łask3624:6
3. Victoria Wałbrzych3420:10
4. AZS AE Wrocław3417:13
5. Trasko Ostrzeszów3416:14
6. AZS Politechnika3216:14
7. Top Bolesławiec3212:18
8. Suret Brzostowianka3210:20
9. Zawisza Rzgów308:22
10.AZS WSP Częstochowa302:28