MLS, Liga okręgowa, Klasa A

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I

11. kolejka: Mazowsze II Płock - ULKS Ciółkowo 3:1, Legionovia II - MKS Ciechanów 3:0, Korona Ostrołęka - Stoczniowiec Płock nie odbył się, Kasztelan Sierpc - Makowianka 6:1, Piast Piastów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:0, Tęcza Płońsk - Żbik Nasielsk 2:3, GKS Strzegowo - Boruta Kuczbork 1:5, Podlasie Sokołów Podlaski - Skra Drobin 2:1.

1. Żbik112831-10
2. Piast112734-12
3. Mazowsze II112629-9
4. Legionovia II112220-14
5. Boruta112026-19
6. Korona91923-14
7. Podlasie111727-14
8. Kasztelan111729-24
9. Makowianka111316-24
10. Ciechanów111219-27
11. Tęcza101117-18
12. Skra10915-24
13. Stoczniowiec10810-20
14. Ciółkowo11712-33
15. Ostrovia11711-32
16. Strzegowo11317-45
Grupa II

11. kolejka: Wicher Kobyłka - Okęcie II Warszawa 2:0, Zwolenianka - Błonianka 3:0 walkower, Mszczonowianka - Start Otwock 2:2, Pogoń Grodzisk - KS Warka 0:2, Powiślanka Lipsko - Mazur Karczew 1:1, Broń Radom - Mirax/Viki Bierwce 1:0, Marcovia - Żyrardowianka 3:2, Wilga Garwolin - Zryw Sobolew 0:0.

1. Broń112522-12
2. Mazur112422-11
3. Warka112223-10
4. Start112223-13
5. Zwolenianka112025-12
6. Pogoń112016-10
7. Powiślanka111819-12
8. Wilga111617-14
9. Mszczonowianka111514-16
10. Mirax111212-15
11. Wicher11915-19
12. Błonianka11911-19
13. Okęcie II1199-18
14. Marcovia11913-25
15. Zryw1147-25
16. Żyrardowianka10210-29
Liga okręgowa

Grupa I

10. kolejka: Przyszłość Włochy - Świt Warszawa 0:0, Olimpia II Warszawa - Milan Milanówek 0:0, Sagita Warszawa - LKS Chlebnia 0:2, Naprzód Zielonki - Naprzód Brwinów 9:0, Tur Jaktorów - Jedność Żabieniec 3:2, Partyzant Leszno - Sparta Jazgarzew 1:2, Ożarowianka - Relax Radziwiłłów 1:0.

1. Zielonki102333-8
2. Przyszłość102326-10
3. Tur101816-16
4. Jedność101725-16
5. Sparta101623-19
6. Świt101418-16
Chlebnia101418-16
8. Ożarowianka101313-12
9. Milan101314-18
10. Olimpia II101219-19
11. Sagita101121-25
12. Relax9912-18
13. Brwinów10819-35
14. Partyzant916-35
Grupa II

10. kolejka: KS II Łomianki - Mazur Radzymin 2:1, Marymont Warszawa - Józefovia 4:1, Gwardia II Warszawa - GKP II Targówek 7:3, Bóbr Tłuszcz - NTP II Wyszków 1:0, Sarmata Warszawa - Huragan Wołomin 0:2, Polfa Tarchomin - Hutnik II Warszawa 0:1, ZWAR Międzylesie - Advit Wiązowna 3:3.

1. Gwardia II102235-15
2. Mazur91919-8
3. Józefovia91821-12
4. Bóbr101716-13
5. ZWAR101629-15
5. Marymont91519-13
6. Hutnik II101516-15
8. NTP II101315-14
9. Advit91114-12
10. Polfa101116-24
11. Huragan10914-26
12. Łomianki II8816-21
13. Targówek II9617-34
14. Sarmata1028-37
Klasa A

Grupa I

9. kolejka: Anprel Nowa Wieś - MKS Żabia Wola 1:0, Żyrardowianka II - Piast II Piastów 3:1, GLKS Nadarzyn II - Błękitni Korytów 1:0, FC Stars Warszawa - CWKS Legia Warszawa 8:1, KS Raszyn - Drukarz Warszawa 1:1, Utrata Pawłowice - Wrzos Międzyborów 3:0, Ryś Laski - Znicz II Pruszków 5:0.

1. Raszyn92227-13
2. Drukarz92131-7
3. Stars91937-16
4. Utrata91822-12
5. Piast II91724-21
6. Błękitni91612-8
7. Ryś91524-15
8. Nadarzyn II91517-15
9. Anprel91414-20
10. CWKS9923-29
11. Znicz II9610-21
12. Wrzos949-35
13. Żyrardowianka II9313-28
14. Żabia Wola936-28
Grupa II

9. kolejka: KS Falenica Warszawa - Skra Obory 3:0, Legion Warszawa - Victoria Zerzeń 0:0, Orzeł Baniocha - Perła Złotokłos 1:2, KS Piaseczno II - Mazur II Karczew 5:2, AZS Absolwent Warszawa - CKS Celestynów 1:0, PKS Radość - Amigos Warszawa 2:4, Laura Chylice - Energetyk Warszawa 7:1, Victoria Głosków - Marymont II Warszawa 0:3 walkower.

1. Legion102526-10
2. Falenica102324-10
3. Laura102234-11
4. Skra102131-18
5. Energetyk101830-21
6. Zerzeń101522-25
7. Piaseczno II101424-19
8. Perła101316-19
9. AZS101314-21
10. Amigos101316-26
11. Orzeł91218-17
12. Mazur II91119-22
13. Radość101122-26
14. Głosków10514-25
15. Celestynów1049-22
16. Marymont II10410-34
Grupa III

9. kolejka: Rządza Załubice - Marcovia II Marki 2:1, Wisła Zakroczym - Wisła Jabłonna 6:3, Wicher II Kobyłka - KS Glinianka 5:1, Mazur II Radzymin - AON Rembertów 3:3, Victoria Sulejówek - Vistula Nadbrzeż 3:1, Józefovia II - Sokół II Serock 2:3, Nadnarwianka II Pułtusk - Rotavia Nieporęt 6:2.

1. Sulejówek92123-11
2. Vistula91718-11
3. Rządza91714-8
4. Sokół91623-14
5. Nadnarwianka II91531-17
6. Mazur II91519-17
7. Wicher II81417-10
8. AON91418-19
9. Jabłonna91418-21
10. Rotavia91324-26
11. Marcovia II91121-24
12. Glinianka9918-24
13. Zakroczym9921-32
14. Józefovia II8012-38