Nowi trenerzy w trzecioligowej Polonii Przemyśl

PIŁKA NOŻNA. III LIGA. Wiesław Droń i Franciszek Kaczmar od wczoraj prowadzą zajęcia z piłkarzami przemyskiej Polonii. - Do końca rundy jesiennej obaj panowie będą pełnić obowiązki szkoleniowców pierwszej drużyny - mówi wiceprezes klubu Adam Lisowiec.
Przypomnijmy, przemyślanie w jedenastu ligowych meczach zdobyli osiem punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim pojedynku ulegli na wyjeździe Pogonii Staszów 0:4. - Po spotkaniu z Pogonią trener Krzysztof Stefanowski źle się poczuł i od kilku dni przebywa w szpitalu w Przeworsku. Trudno powiedzieć, kiedy będzie zdrowy - informuje wiceprezes Polonii Adam Lisowiec. - Zdecydowaliśmy, że do końca rundy zespół poprowadzi duet Wiesław Droń i Franciszek Kaczmar. Obaj są trenerami II klasy i dotychczas szkolili w naszym klubie grupy młodzieżowe. Od wtorku prowadzą zajęcia z pierwszą drużyną. W przerwie zimowej okaże się, czy wróci trener Stefanowski, czy poszukamy nowego szkoleniowca - oświadcza wiceprezes i dodaje: - Rozważaliśmy możliwość ukarania dwóch doświadczonych piłkarzy za brak zaangażowania i niesportowe podejście do niektórych spotkań, ale na razie nie chcemy ingerować w pracę nowych trenerów. Jeśli dostaniemy od nich jakiś sygnał to wtedy podejmiemy odpowiednie decyzje.

Do końca tej rundy przemyślanie zmierzą się jeszcze ze Stalą Rzeszów (w najbliższą sobotę), Siarką Tarnobrzeg, Motorem Lublin i Hutnikiem Kraków.