Radomska liga okręgowa

Trzy czołowe drużyny: Wulkan Zakrzew, Polonia Iłża i rezerwy Mazowsza Grójec wygrały swoje mecze. Dlatego czub tabeli wygląda identycznie jak przed tygodniem
Niespodziewanie ciężką przeprawę miał w Radomiu lider z Zakrzewa. Wulkan co prawda prowadził już przed przerwą różnicą dwóch goli, ale w drugiej połowie ambitni gospodarze nie oddali pola rywalowi. Mało tego, zdobyli nawet kontaktowego gola. Tyle tylko, że bramka padła tuż przed końcem meczu i na wyrównanie zabrakło już czasu.

Za porażkę przed tygodniem w pełni zrehabilitowała się iłżecka Polonia. Podopieczni Jarosława Kszczotka bez problemu rozbili Sadownika Błędów, zdobyczą bramkową podzielili się po równo: Lawrenc i Pietrzyk.

Rezerwy Mazowsza męczyły się w Gielniowie. Dopiero kwadrans przed końcem Świderski zdobył dla gości gola na wagę trzech punktów.

Niezwykle emocjonujące były pojedynki w Mogielnicy i Wolanowie. W obu przypadkach wygrywali gospodarze, a kibice obejrzeli po osiem bramek.

Niemoc przełamała Berta Jedlińsk. Zespół Radosława Ofiary okazał się lepszy od MGKS-u Skaryszew, a jednego z dwóch goli zdobył grający trener jedlińszczan.

RADKOM BETA RADOM - WULKAN ZAKRZEW 3:4 (2:4): Strzałkowski (19. - samobójcza), D. Żyła (39.), N. Żyła (90.) - Tkaczyk (6., 35. - karny), S. Pysiak (24.), Korgul (42.).

SOKÓŁ PRZYTYK - ORONKA OROŃSKO 1:0 (1:0): Dolega (11.).

POLONIA IŁŻA - SADOWNIK BŁĘDÓW 4:1 (2:1): Lawrenc (37., 88.), Pietrzyk (32., 90.) - Maciak (44.).

MOGIELANKA MOGIELNICA - ELGIS PLON GARBATKA 5:3 (2:1): Rybak (10.), Jaworski (45.), Szumpur (53., 67. - karny), Komorowski (82.) - Gajdziński (38.), Z. Pysiak (65.), Czaplarski (88.).

JAGUAR WOLANÓW - ORZEŁ WIERZBICA 5:3 (3:1): Pikiewicz (10., 70.), Śliwiński (25.), Wiśniewski (43.), Janik (90.) - Wątły (43.), Stąpor (75. - karny), Włoskowicz (80.).

BERTA JEDLIŃSK - MGKS SKARYSZEW 2:0 (2:0): Molenda (40.), Ofiara (43.).

ORZEŁ GIELNIÓW - MAZOWSZE II GRÓJEC 1:2 (0:1): Muszyński (61.) - Nojek (38.), Świderski (76.).