Sport.pl

Ligowe wyniki

Piłka nożna

Wyniki 13. kolejki IV ligi podkarpackiej: Pogoń Leżajsk - Stal Mielec 1:0, Strug SZiK Tyczyn - Górnovia Smak Eko 3:1, Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica 0:0, Kolbuszowianka - Krośnianka 0:0, Stal Herb Sanok - Syrenka Roźwienica 3:0, Rzemieślnik Pilzno - Unia Nowa Sarzyna 3:0, JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga 1:1, Sokół Nisko - Rafineria Czarni Jasło 1:3, Aquarel Galicja Cisna - Budo Instal Turbia 0:5.

1. Pogoń Leżajsk133527-8
2. Rafineria Czarni133131-12
3. Stal Mielec132617-8
4. Stal Sanok132423-12
5. Krośnianka132321-8
6. JKS Jarosław132317-13
7. Strug Tyczyn132223-19
8. Wisłoka Dębica131920-10
9. Unia Nowa Sarzyna131715-15
10.Górnovia131514-16
11.MKS Kańczuga131412-19
12.Kolbuszowianka131413-22
13.Rzemieślnik Pilzno131222-22
14.Błękitni Ropczyce131215-17
15.Sokół Nisko131112-27
16.Budo Instal Turbia131019-24
17.Galicja Cisna13810-29
18.Syrenka Roźwienica1357-38
Wyniki 11. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Start Rymanów - Leśnik Baligród 0:0, Rafineria Czarni II Jasło - Iwonka Iwonicz 5:0, LKS Skołyszyn - Brzozovia 0:1, Zamczysko Mrukowa - Sanovia Lesko 0:2, Szarotka Uherce - Chłodnie Zarszyn 3:3, Górnik Grabownica - Zamczysko Odrzykoń 3:2, Górnik Strachocina - Nafta Jedlicze 1:1, Piast Miejsce Piastowe - Zorza Łęki Dukielskie 3:2.

1. Sanovia Lesko112218-9
2. Piast Miejsce Piastowe112121-16
3. Rafineria Czarni II112024-16
4. Chłodnie Zarszyn112016-15
5. Brzozovia111920-13
6. Nafta Jedlicze111814-12
7. Górnik Strachocina111616-11
8. Zamczysko Odrzykoń111622-20
9. Górnik Grabownica111614-13
10.LKS Skołyszyn111512-10
11.Szarotka Uherce111315-14
12.Zamczysko Mrukowa111114-19
13.Start Rymanów111111-18
14.Zorza Łęki Dukielskie111117-27
15.Leśnik Baligród11910-15
16.Iwonka Iwonicz11619-36
Wyniki 12. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Start Mirocin - Unia Łukawiec 2:1, Bizon Medyka - Orzeł Przeworsk 1:1, Błękitni Grzęska - Czuwaj Przemyśl 2:2, Golbalux Wiązownica - Żurawianka 2:3, Piast Tuczempy - Łęk Ostrów 0:0, Polonia II Przemyśl - Start Pruchnik 2:3, LKS Skołoszów - Roztocze Narol 0:1, mecz Huragan Gniewczyna - Budowlani Szówsko został przełożony, wynik meczu poprzedniej kolejki Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna został zweryfikowany jako walkower 3:0.

1. Czuwaj Przemyśl123029-4
2. Żurawianka122937-8
3. LKS Skołoszów122431-13
4. Polonia II Przemyśl122417-9
5. Golbalux Wiązownica122028-18
6. Roztocze Narol122027-21
7. Orzeł Przeworsk121920-12
8. Piast Tuczempy121728-13
9. Start Pruchnik121417-19
10.Budowlani Szówsko111415-18
11.Start Mirocin121419-27
12.Łęk Ostrów121316-15
13.Błękitni Grzęska12915-31
14.Bizon Medyka12811-22
15.Unia Łukawiec1269-45
16.Huragan Gniewczyna1133-47
Wyniki 11. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Radomyślanka - Kolejarz Igloopol Dębica 1:3, Crasnovia - KS Zaczernie 3:2, Dynovia - Izolator Boguchwała 3:2, Głogovia - Jawor Krzemienica 3:1, Piast Nowa Wieś - Team Przecław 4:2, Sokół Sokołów Młp. - Strzelec Frysztak 0:0, Grodziszczanka - Lechia Sędziszów 0:2, Czarnovia - Herman Hermanowa 0:1.

1. Kolejarz Igloopol112723-6
2. Crasnovia112321-8
3. Piast Nowa Wieś112015-11
4. Sokół Sokołów Młp.111817-8
5. Lechia Sędziszów111812-10
6. Izolator Boguchwała111727-16
7. Strzelec Frysztak111715-11
8. Jawor Krzemienica111618-19
9. Dynovia Dynów111615-23
10.Głogovia111516-14
11.Team Przecław111420-23
12.Radomyślanka111314-22
13.Grodziszczanka111317-26
14.Czarnovia11816-21
15.Zaczernie11710-28
16.Herman Hermanowa1168-19
Wyniki 11. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Iskra Sobów 1:0, San Kłyżów - Jutrzenka Ławnica 1:1, Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 2:1, Strażak Niwiska - Stal II Stalowa Wola 1:2, Tłoki II Gorzyce - Sokół Kamień 0:0, Sparta Jeżowe - Start Wola Mielecka 1:1, KP Zarzecze - Ikarus Tuszów Narodowy 1:1, Zryw Dzikowiec - Unia II Sarzynianka 5:0.

1. Stal II Stalowa Wola112723-8
2. Zryw Dzikowiec112637-10
3. Sokół Kamień112618-9
4. Tłoki II Gorzyce111722-17
5. Ikarus Tuszów Nar.111518-20
6. Iskra Sobów111516-18
7. Unia II Sarzynianka111313-21
8. Bukowa Jastkowice111223-22
9. KP Zarzecze111217-16
10.Sparta Jeżowe111219-20
11.Jutrzenka Ławnica111214-17
Siarka II Tarnobrzeg111214-17
13.Start Wola Mielecka111215-21
14.Strażak Niwiska111215-25
15.Stal Nowa Dęba111117-27
16.San Kłyżów111113-25
Koszykówka

Wynik ostatniego meczu 5. kolejki I ligi koszykarzy: Tytan Częstochowa - Zastal Zielona Góra 75:93.

1. Alba Chorzów4-19405:347
2. Polpharma Starogard Gd.3-17346:286
3. Basket Kwidzyn3-17360:340
4. Viking Rumia3-17323:310
5. Stal Stalowa Wola3-17345:335
6. Tytan Częstochowa2-37455:449
7. Zastal Zielona Góra2-26342:320
8. Turów Zgorzelec2-15246:223
9. Kotwica Kołobrzeg2-15270:264
10.Polpak Świecie1-35300:308
11.Siarka Tarnobrzeg1-35304:321
12.Pogoń Ruda Śląska1-35213:378
13.SMS PZKosz Kozienice0-55369:484
14.Legia Warszawa0-1196:109
Hokej na lodzie

Wyniki 7. i 8. kolejki I ligi: KH Sanok - SMS I PZHL Sosnowiec 5:0 i 5:0, Stocznowiec II Gdańsk - Dwory Unia II Oświęcim 4:5 i 3:4 po dogrywce, Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 3:12 i 3:11, TKH II Toruń - SMS II PZHL Sosnowiec 3:2 i 2:7, Polonia Bytom - MMKS Nowy Targ 8:6 i 12:0.

1. KH Sanok82460-14
2. Dwory Unia II81935-18
3. Cracovia81647-23
4. SMS I Sosnowiec101533-30
5. SMS II Sosnowiec81230-17
6. Zagłębie Sosnowiec101253-52
7. Polonia Bytom81231-30
8. TKH II Toruń8928-62
9. MMKS Nowy Targ8417-55
10.Stoczniowiec II8115-48
Tenis stołowy

Wyniki 5. kolejki ekstraklasy kobiet: KTS Elpe Eltex Tarnobrzeg - Mago Wanzl Nadarzyn 3:1, AZS WSP Print Cycero Częstochowa - Ośrodek PZTS Kraków 3:0, Bronowianka Kraków - Górnik 09 Mysłowice 3:0, AZS AE Wrocław - LUKS Orneta 3:1.

1. KTS Elpe Eltex5813:4
2. AZS Wrocław5812:8
3. AZS Częstochowa5613:9
4. Bronowianka5612:9
Mago Wanzl Nadarzyn5612:9
6. Ośrodek PZTS Kraków547:13
7. Górnik Mysłowice525:13
8. LUKS Orneta506:15
Wyniki 1. kolejki I ligi kobiet: AZS AE II Wrocław - Leś-Pol Borek Stary 6:4, MOS Krosno - BP Bis ABB Elta Łódź 3:7, Bronowianka II Kraków - MKSTS Polkowice 6:4, JKTS Jastrzębie - Wanda Kraków 3:7.

1. BP Bis ABB Elta Łódź127:3
Wanda Kraków127:3
3. AZS AE II Wrocław126:4
Bronowianka II Kraków126:4
5. Leś-Pol Borek Stary104:6
MKSTS Polkowice104:6
7. MOS Krosno103:7
JKTS Jastrzębie103:7
Wyniki 2. kolejki I ligi mężczyzn: Suret Brzostowianka - AZS AE Wrocław 3:7, AZS Politechnika Zapel Rzeszów - Górnik Miechowice 4:6, AZS WSP Semex Częstochowa - Victoria Wałbrzych 2:8, Trasko Ostrzeszów - Top Bolesławiec 7:3, Kastor Łask - Zawisza Rzgów 7:3.

1. Górnik Miechowice2416:4
Victoria Wałbrzych2416:4
3. Kastor Łask2414:6
AZS AE Wrocław2414:6
5. Brzostowianka229:11
Trasko Ostrzeszów229:11
7. Politechnika Rzeszów207:13
Zawisza Rzgów207:13
9. Top Bolesławiec206:14
10.AZS Częstochowa202:18
Siatkówka

Wyniki 1. kolejki II ligi kobiet: Sandecja Nowy Sącz - Siarka Tarnobrzeg 0:3, MOSiR MUKS Elektromet Mysłowice - UMKS Łańcut 2:3, Armatura Kraków - WSBiP Ostrowiec Św. 2:3, Tomasovia Tomaszów Lub. - MMKS Dąbrowa Górnicza 1:3.

1. Siarka Tarnobrzeg123:0
2. Dąbrowa Górnicza123:1
3. UMKS Łańcut123:2
WSBiP Ostrowiec Św.123:2
5. Armatura Kraków112:3
MOSiR Mysłowice112:3
7. Tomasovia Tomaszów111:3
8. Sandecja Nowy Sącz110:3
Wyniki 1. kolejki III ligi kobiet: MOSiR Jasło - Błękitni Ropczyce 3:0, AZS PWSZ Krośnianka - AZS UR Rzeszów 0:3, Sanoczanka - Wisłoka Dębica 3:0.

1. MOSiR Jasło123:0
AZS UR Rzeszów123:0
Sanoczanka123:0
4. Błękitni Ropczyce110:3
AZS PWSZ Krośnianka110:3
Wisłoka Dębica110:3
Wyniki 1. kolejki III ligi mężczyzn: AZS PWSZ Krośnianka - AZS Politechnika Rzeszów 3:0, Czarni Oleszyce - UMOS Krosno 3:1, Orkan Nisko - MOSiR Jasło 3:0, San Lesko - Błękitni Ropczyce 0:3, Wisłok Strzyżów - AZS UR Rzeszów 3:0, mecz Anilana Rakszawa - ZM Dobrowolscy Piast Wadowice Górne został przełożony.

1. AZS PWSZ Krośnianka123:0
Orkan Nisko123:0
Błękitni Ropczyce123:0
Wisłok Strzyżów123:0
5. Czarni Oleszyce123:1
6. UMOS Krosno111:3
7. AZS Politechnika110:3
MOSiR Jasło110:3
San Lesko110:3
AZS UR Rzeszów110:3
11.Anilana Rakszawa---
Dobrowolscy Piast---
Piłka ręczna

Wyniki 4. kolejki II ligi mężczyzn: Stal Mielec - Orlik Brzeg 36:29, AZS Katowice - Gwardia II Opole 37:32, Unia Tarnów - MKS Siemianowice 25:25, Viret Zawiercie - ASPR Zawadzkie 28:29, pauzował AZS UR Rzeszów.

1. Stal Mielec36105-75
2. Orlik Brzeg45105-99
3. AZS Katowice3492-84
4. Siemianowice43103-108
5. Viret Zawiercie2256-55
6. Unia Tarnów2249-49
7. Zawadzkie2254-59
8. AZS Rzeszów1021-38
9. Gwardia II Opole3080-98