Nieoficjalne wyniki maratonu - klasyfikacja wózkarzy i rolkarzy

Klasyfikacja wózkarzy

Kobiety

1. Wanda Ceynowa02:40:46*
2. Irena Pienio03:14:33
Mężczyźni

1. Bogdan Król01:27:56*
2. Edward Kalinowski01:42:32*
3. Lech Jabłoński01:44:47*
4. Robert Nowicki01:51:32*
5. Tomasz Hamerlak01:54:19
6. Arkadiusz Skrzypiński02:02:26
7. Michał Suliga02:05:06*
8. Wiesław Fiedor02:12:56
9. Arkadiusz Napieralski03:03:41
10. Łukasz Krawczyk03:13:13
11. Mariusz Gryglas03:14:40
12. Sebastian Górniak04:35:44
* wózek z napędem pośrednim (łańcuchowym)

Klasyfikacja rolkarzy

Kobiety

1. Magdalena Wójcicka01:33:29
2. Kamila Danaj01:40:02
3. Iwona Kmiecik01:40:03
4. Małgorzata Przywara01:41:22
5. Brzoska Karolina01:48:48
6. Paulina Nowak01:54:35
7. Bettina Krause01:59:29
8. Aleksandra Wojnarowska02:01:26
9. Hanna Kaczmarek02:06:08
10. Elżbieta Salamon02:06:04
11. Paulina Szmidt02:20:53
12. Bogna Trzcińska02:26:06
13. Marta Byks02:28:52
14. Anna Napierała02:37:26
15. Lucyna Lubańska02:43:50
16. Ewa Oleszczuk02:47:33
17. Elisabeth Roslin03:07:15
18. Regina Zygaj03:19:59
19. Joanna Tomalska05:14:56
Mężczyźni

1. Paweł Surowiak01:20:20
2. Marek Szymański01:21:22
3. Bartosz Pisarek01:26:49
4. Jaromir Radke01:27:18
5. Marceli Koralewski01:27:19
6. Kosma Korkosz01:27:20
7. Lutz Vogel01:27:28
8. Mateusz Mikołajczak01:27:32
9. Frank Heuser01:27:41
10. Kazimierz Grycman01:29:34
11. Kazimierz Posadowski01:31:38
12. Piotr Siebert01:31:44
13. Roman Magdziarczyk01:32:08
14. Adam Alankiewicz01:33:28
15. Jakub Ciesielski01:33:28
16. Grzegorz Brzoska01:33:29
17. Henryk Ostrykiewicz01:36:55
18. Waldemar Kołcun01:40:17
19. Piotr Kuszyk01:41:43
20. Roland Raunig01:41:47
21. Artur Spławski01:42:09
22. Ryszard Jaremek01:43:07
23. Marcin Myszkowski01:44:09
24. Maciej Szarapo01:44:14
25. Mikołaj Pakulak01:44:44
26. Antoni Michalski01:46:02
27. Marek Mikołajczak01:46:41
28. Przemysław Łowicki01:47:21
29. Maciej Bernat01:48:15
30. Stefan Węgrzyk01:48:44
31. Zbigniew Wrombel01:52:02
32. Krzysztof Szymański01:53:26
33. Wojciech Laubsch01:53:48
34. Adam Korpacki01:54:19
35. Paweł Ciężki01:54:19
36. Piotr Stasiak01:54:31
37. Rostek Krzysztof01:54:35
38. Adam Świątek01:54:42
39. Bronisław Gulczyński01:57:05
40. Kajetan Bójko02:00:44
41. Wojciech Madej02:02:54
42. Mariusz Ludwiczak02:05:23
43. Michał Madej02:06:04
44. Adrian Czajkowski02:06:21
45. Piotr Rostek02:09:37
46. Tomasz Pachecki02:12:49
47. Krzysztof Woźniak02:15:34
48. Sławomir Waleński02:16:14
49. Jens Look02:22:13
50. Leszek Czajkowski02:25:52
51. Roman Bursztyn02:26:03
52. Siegfried Schmidt02:26:10
53. Mikołaj Zieliński02:28:40
54. Andrzej Lewandowski02:30:10
55. Łukasz Chwalisz02:32:06
56. Rafał Gruszczyński02:32:27
57. Ryszard Spychała02:32:45
58. Michał Sikorski02:33:18
59. Andrzej Tomaszewski02:37:27
60. Sławomir Szpakowski02:45:43
61. Rafał Ciężki02:47:28
62. Maciej Gramza02:47:39
63. Jan Kopyt02:50:00
64. Andrzej Barańczyk02:53:32
65. Artur Brańczyk02:53:32
66. Artur Sielski02:54:35
67. Marielle Roslin03:07:15
68. Olech Bestrzyński03:14:37
69. Ignacy Zygaj03:22:04
70. Radosław Kapuściński03:26:44
71. Jan Białkowski04:04:27
72. Ferdynand Tomczyk04:07:22
73. Piotr Pałuka04:07:25
74. Marek Matulewski04:42:17
Oficjalne wyniki 4. Poznań Maraton zostaną podane po weryfikacji sędziowskiej i po zakończeniu badań antydopingowych. Przedstawiona klasyfikacja dotyczy zawodników, których czas liczony był w systemie Champion Chip.