Sport.pl

Wyniki ligowe

Koszykówka

Wyniki 2. kolejki III ligi małopolskiej koszykarzy: MOSiR AZS Krosno - Skawa Wadowice 88:80, Cracovia - Limblach Limanowa 62:86, Basket Kraków - STS Nowy Sącz 70:56, pauzowała Unia Tarnów.

1. Limblach Limanowa24191:133
2. MOSiR Krosno24178:159
3. Basket Kraków24145:124
4. STS Nowy Sącz22135:160
5. Cracovia Kraków22130:161
6. Skawa Wadowice22151:183
7. Unia Tarnów---
Hokej na lodzie

Wyniki 5. i 6. kolejki I ligi: KH Sanok - TKH II Toruń 14:3 i 7:3, Cracovia Kraków - Stoczniowiec II Gdańsk 6:2 i 3:3, Dwory Unia II Oświęcim - Polonia Bytom 5:2 i 7:1, SMS I PZHL Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec 7:4 i 4:3, MMKS Nowy Targ - SMS II PZHL Sosnowiec 0:9 i 1:0.

1. KH Sanok61850-14
2. SMS I Sosnowiec81533-20
3. Unia II Oświęcim61426-11
4. Zagłębie Sosnowiec81247-29
5. Cracovia Kraków61024-17
6. SMS II Sosnowiec6921-12
7. Polonia Bytom6611-24
8. TKH II Toruń6623-53
9. MMKS Nowy Targ6411-35
10.Stoczniowiec II Gdańsk618-39
Piłka ręczna

Wyniki 3. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych: AZS Uniwersytet Rzeszowski - Stal Mielec 21:38, Viret Zawiercie - AZS Katowice 28:26, Orlik Brzeg - Unia Tarnów 24:24, MKS Siemianowice - Gwardia II Opole 34:29, pauzował ASPR Zawadzkie.

1. Orlik Brzeg3576-63
2. Stal Mielec2469-46
3. AZS Katowice2255-52
4. VIret Zawiercie1228-26
5. MKS Siemianowice3278-83
6. Unia Tarnów1124-24
7. ASPR Zawadzkie1025-31
8. Gwardia II Opole2048-61
9. AZS URz Rzeszów1021-38
Piłka nożna

Wyniki 10. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Zaczernie - Głogovia 2:1, Izolator Boguchwała - Crasnovia 1:2, Jawor Krzemienica - Sokół Sokołów 1:2, Czarnovia - Radomyślanka 0:0, Strzelec Frysztak - Piast Nowa Wieś 2:0, Lechia Sędziszów - Dynovia 2:1, Team Przecław - Kolejarz Igloopol Dębica 0:4, Herman Hermanowa - Grodziszczanka 3:4.

1. Kolejarz Igloopol Dębica102420-5
2. Crasnovia102018-6
3. Izolator Boguchwała101725-12
4. Sokół Sokołów101717-8
5. Piast Nowa Wieś101711-9
6. Strzelec Frysztak101615-11
7. Jawor Krzemienica101617-16
8. Lechia Sędziszów101510-10
9. Team Przecław101418-19
10.Radomyślanka101313-19
11.Grodziszczanka101317-24
12.Dynovia101312-21
13.Głogovia101213-13
14.Czarnovia10816-20
15.Zaczernie1078-25
16.Herman Hermanowa1037-19
Wyniki 11. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Budowlani Szówsko - Błękitni Grzęska 1:0, Start Mirocin - Bizon Medyka 2:4, Unia Łukawiec - LKS Skołoszów 0:1, Roztocze Narol - Piast Tuczempy 3:1, Łęk Ostrów - Golbalux Wiązownica 2:4, Żurawianka Żurawica - Polonia II Przemyśl 2:1, Czuwaj Przemyśl - Orzeł Przeworsk 1:0. Nie odbył się mecz Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna. Wynik meczu 9. kolejki: Żurawianka - Błękitni (6:1) został zweryfikowany jako walkower 0:3.

1. Czuwaj Przemyśl112927-2
2. LKS Skołoszów112431-12
3. Polonia II Przemyśl112415-6
4. Żurawianka Żurawica112328-8
5. Golbalux Wiązownica112026-15
6. Orzeł Przeworsk111819-11
7. Roztocze Narol111726-21
8. Piast Tuczempy111628-13
9. Budowlani Szówsko111415-18
10.Łęk Ostrów111216-15
11.Błękitni Grzęska111115-23
12.Start Mirocin111117-26
13.Start Pruchnik10811-17
14.Bizon Medyka11710-21
15.Unia Łukawiec1168-43
16.Huragan Gniewczyna1033-44
Wyniki 10. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Piast Miejsce Piastowe 3:1, Nafta Jedlicze - Zamczysko Mrukowa 1:0, Sanovia Lesko - LKS Skołyszyn 2:0, Brzozovia MOSiR Eleo - Start Rymanów 1:0, Leśnik Baligród - Rafineria Czarni II Jasło 0:1, Iwonka Iwonicz - Chłodnie Igloopol Zarszyn 2:3, Górnik Grabownica - Szarotka Uherce 2:1, Zorza Łęki Dukielskie - Górnik Strachocina 2:0.

1. Sanovia Lesko101916-9
2. Chłodnie Zarszyn101913-11
3. Piast Miejsce Piastowe101818-14
4. Rafineria Czarni II Jasło101719-16
5. Nafta Jedlicze101713-11
6. Zamczysko Odrzykoń101620-17
7. Górnik Strachocina101515-9
8. LKS Skołyszyn101512-9
9. Brzozovia MOSiR101419-13
10.Górnik Grabownica101311-11
11.Szarotka Uherce101212-11
12.Zamczysko Mrukowa101114-17
13.Zorza Łęki Dukielskie101115-24
14.Start Rymanów101011-18
15.Leśnik Baligród10810-16
16.Iwonka Iwonicz10619-31
Wyniki 10. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Tłoki II Gorzyce - KP Zarzecze 4:1, Unia II Sarzynianka Nowa Sarzyna - San Kłyżów 2:0, Jutrzenka Ławnica - Strażak Niwiska 2:1, Sokół Kamień - Zryw Dzikowiec 1:0, Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg 3:0, Iskra Sobów - Stal Nowa Dęba 2:2, Bukowa Jastkowice - Sparta Jeżowe 5:2, Start Wola Mielecka - Ikarus Tuszów Narodowy 0:2.

1. Sokół Kamień102518-9
2. Stal II Stalowa Wola102421-8
3. Zryw Dzikowiec102132-10
4. Tłoki II Gorzyce101622-17
5. Iskra Sobów101515-17
6. Ikarus Tuszów Narodowy101417-19
7. Bukowa Jastkowice101322-20
8. Unia II Sarzynianka101313-15
9. Strażak Niwiska101214-23
10.KP Zarzecze101116-15
11.Sparta Jeżowe101118-19
12.Jutrzenka Ławnica101113-17
13.Start Wola Mielecka101114-20
14.San Kłyżów101012-24
15.Siarka II Tarnobrzeg10913-17
16.Stal Nowa Dęba10815-26