AZS AWF Warszawa - Gwardia Koszalin 36:20

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Drugiej z rzędu porażki doznali w lidze koszalińscy szczypiorniści.

Tym razem nokautującej, bo aż 16-bramkowej. Początkowo spotkanie z akademikami z Warszawy miało się odbyć w Koszalinie. Gwardziści jednak nie mogą doczekać się zakończenia remontu własnej hali i dogadali się z rywalami, by zmienić organizatora meczu. AWF nie dość, że zaoszczędził na wyjeździe, to jeszcze zdobył dwa zwycięskie punkty.

Wyrównane spotkanie trwało zaledwie do 22. minuty, kiedy był remis 12:12. Do końca pierwszej połowy bramki zdobywali już tylko gospodarze. W drugiej połowie przewaga warszawiaków powiększała się systematycznie.

Gwardia: Piórkowski, Bugaj - Pawlak 8, Paweł Wachowski 3, Suszka 2, Stasiuk 2, Balanda 2, Jocz 1, Miać 1, Gibalski 1, Krawczyk 0, Koszakowski 0, Piotr Wachowski 0.