CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: Montex Lublin - AZS AWF Katowice, sobota, godz. 17 hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Ekstraklasa mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Warszawianka, sobota, godz. 19 hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

II liga mężczyzn: Unia Lublin - Wisła II Płock, sobota, godz. 12.30 hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Sanitas CM Start Lublin - Bobry MOSiR Bytom, niedziela, godz. 15 sala klubowa przy al. Piłsudskiego 22.

Turniej z okazji 45-lecia Lubelskiego Klubu Sportowców Głuchych " Spartan", piątek, godz. 16 Tylo Kowno - Kijów, godz. 18. Spartan - Nendzirdigo Ryga; sobota godz. 9 Spartan - Kowno, 11.15 Kijów - Ryga, 15 Spartan - Kijów, 16.45 Wilno - Ryga. Wszystkie mecze w pawilonie Startu przy al. Zygmuntowskich.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Makroregionalne mistrzostwa dla zawodniczek i zawodników do lat 16, piątek, godz. 9.30, hala ZSMR w Hrubieszowie.

SIATKÓWKA

II liga kobiet: Tomasovia - MMKS Dąbrowa Górnicza, sobota, godz. 17 hala Tomasovii przy al. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim

II liga mężczyzn: Cukrownik Lublin - Wanda Kraków, sobota, 17.30, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

IV liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - BKS Unia Bełżyce 15; niedziela: Orlęta Spomlek Radzyń - Lublinianka 15, Granica Lubycza Królewska - Janowianka Janów Lub. 14, Lewart Lubartów - Granica Dorohusk 15, Stal Kraśnik - Avia Świdnik 14, Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 15, Czarni Dęblin - Start Krasnystaw 14, Legion Tomaszowice - Górnik II Łęczna 14.

Bialskopodlaska okręgowa - niedziela: wszystkie mecze o godz. 14: Lutnia Piszczac - Unia Żabików, Uno Fresco Tradex Janovia Janów Podl. - Rokitno, Granica Teresopol - Krzna Trzebieszów, Tytan Wisznice - Huragan Międzyrzec, Dobryń - Victoria Parczew, Sokół Adamów - Dwernicki Stoczek Łukowski, ŁKS Łazy - Unia Krzywda.

Chełmska okręgowa - sobota: Chełmianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 14; niedziela: Hetman Żółkiewka - Kłos Chełm 13, Ogniwo Wierzbica - Unia Białopole 15, Frassati Fajsławice - Hutnik Ruda Huta 15.30, Pławanice Kamień - Płomień Włodawianka Włodawa 15, Unia Rejowiec - Ruch Izbica 14, Spółdzielca Siedliszcze - Vitrum Wola Uhruska 15.

Lubelska okręgowa - sobota: Orły Kazimierz - Ruch Ryki 15, Sygnał Lublin - Orzeł Urzędów 11; niedziela: Piaskovia Piaski - Wisła Puławy 13, Polesie Kock - Tur Milejów 14, Stal Poniatowa - Trawniki 13, Opolanin Opole - Granit Bychawa 15, Orion Niedrzwica - POM Iskra Piotrowice 13, Cisy Nałęczów - Zawisza Garbów 13.

Zamojska okręgowa - niedziela: Drewmet Rolmos Susiec - Nord 98 Wysokie 15, Hetman II Zamość - Kryształ Werbkowice 14, Roztocze Szczebrzeszyn - Sokół Zwierzyniec 15, Ostoja Skierbieszów - Relax RO-MA Księżpol 15, Sparta Wożuczyn - Iskra Koniuchy 15, Grom Różaniec - Unia Hrubieszów 15, Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość 14, Echo Zawada - Metalowiec Goraj 14.

II liga kobiet: sobota: Górnik Łęczna - Tytan Wisznice 14, Sparta Kielce - AZS PWSZ Biała Podlaska 13.30; niedziela: Dystans Niedźwiada - Delfinek Łuków 14. pauzuje Kinga Krasnystaw.

LEKKOATLETYKA

Czwarty Ogólnopolski Bieg Sobiborski pamięci ofiar byłego hitlerowskiego obozu zagłady. Sobota od 9.30 biegi młodzieżowe ulicami Włodawy, o godz. 12 bieg główny - start przy tablicy pamiątkowej w Sobiborze.

SZACHY

Grand Prix Lubelszczyzny, niedziela godz. 10 sala Domu Kultury przy ul. Lwowskiej 72 w Tomaszowie Lubelskim.