Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

IV liga

Wyniki 9. kolejki: Dolcan Ząbki - KS Łomianki 5:0, Nadnarwianka Pułtusk - GKP Targówek 1:0, Legia II Warszawa - Szydłowianka 3:0, KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn 1:0, Wisła II Płock - Ursus Warszawa 3:0, Narew Ostrołęka - Delta Warszawa 1:3, Pogoń Siedlce - Hutnik Warszawa 3:1, Olimpia Warszawa - Polonia II Warszawa 1:3, Pilica Białobrzegi - Korona Góra Kalwaria 2:2.

Tabela

1. Legia II91919-8
2. Łomianki91918-15
3. Piaseczno91813-6
4. Targówek91719-9
5. Pogoń91621-16
6. Dolcan91513-6
7. Ursus91412-8
8. Delta91414-12
9. Szydłowianka91310-12
10.Korona GK91213-10
11.Polonia II91111-15
12.Nadnarwianka91112-17
13.Olimpia91016-19
14.Nadarzyn995-13
15.Narew9912-25
16.Hutnik9815-16
17.Wisła II9710-17
18.Pilica9412-24
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 8. kolejki I grupy: Skra Drobin - Piast Piastów 4:2, Makowianka - Mazowsze Płock 1:1, Ostrovia - Legionovia II 0:1, Boruta Kuczbork - Korona HD Ostrołęka 3:2, Żbik Nasielsk - Kasztelan Sierpc 2:1, Stoczniowiec Płock - MKS Ciechanów 3:2, ULKS II Ciółkowo - Tęcza Płońsk 2:1, Podlasie Sokołów - GKS Strzegowo 4:1.

Tabela

1. Piast82124-10
2. Mazowsze II81923-6
3. Żbik81921-7
4. Boruta81719-11
5. Legionovia II81514-12
6. Korona71315-10
7. Makowianka81312-13
8. Podlasie81020-13
9. Kasztelan81017-19
10. Ciechanów8812-19
11. Tęcza8714-15
12. Ciółkowo8711-20
13. Stoczniowiec879-18
14. Skra7613-21
15. Ostrovia867-20
16. Strzegowo8315-34
Klasa okręgowa

Wyniki 6. kolejki: Amator Maszewo - Huragan Bodzanów 4:1, Błękitni Gąbin - Wicher Cieszewo 3:2, Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 4:1, Luszynianka Luszyn - Mazur Gostynin 1:2, Stegny Wyszogród - Orkan Peklimar Lelice 1:2, Wisła Duninów - Pek-Mont Zryw Bielsk 8:1, Orkan Sochaczew - Roltex Białkowo 1:1.

Tabela

1. Orkan61616-4
2. Peklimar61316-6
3. Mazur61219-9
4. Wicher61119-11
5. Błękitni61113-10
6. Roltex61016-11
7. Orzeł61018-15
8. Wisła6915-10
9. Zryw6913-18
10.Amator668-18
11.Huragan668-19
12.Świt6310-13
13.Stegny638-15
14.Luszynianka602-22
Klasa A

Wyniki 6. kolejki: Skrwa Łukomie - Lwówianka Lwówek 3:0, Kormoran Łąck - Bakoma Ikar Bielice 2:1, Bzura Chodaków - Zorza Szczawin Kościelny 0:0, Unia Iłów - Skrwa Brudzeń 0:5, Limnit Rybno - Sparta Mochowo 1:0, Błyskawica Lucień - Masovia Płock 2:4, Victoria Wykowo - Iskra Kozłowo - przełożony na środę.

Tabela

1. Masovia61819-6
2. Bakoma61521-5
3. Limit61521-6
4. Bzura61321-9
5. Unia61221-7
6. Kormoran61215-6
7. Sparta6911-13
8. Skrwa Ł.6810-14
9. Błyskawica6611-20
10.Zorza657-12
11.Lwówianka638-16
12.Skrwa B.636-17
13.Iskra515-24
14.Victoria503-24
Klasa B

Wyniki 6. kolejki: Start Proboszczewice - Miszewko Strzałkowskie 1:2, Unia Czermno - Mazowia Słubice 1:4, Pogoń Słupia - Olimpia Gozdowo 3:2, Relax Miszewo Murowane - Polonia Radzanowo 2:4, Błękitni Gójsk - Sparta Rościszewo 8:2, Bronowo-Zalesie - Kasztelan Białe Błoto 3:1.

Tabela

1. Pogoń61639-8
2. Błękitni51524-8
3. Mazowia61323-9
4. Olimpia61317-9
5. Polonia61220-9
6. Relax6921-15
7. Kasztelan5614-18
8. Miszewko5610-18
9. Unia6310-17
10.Start636-18
11.Sparta537-24
12.Bobry537-25
13.Bronowo5310-30