Piłka nożna: klasa A

BIELSKO-BIAŁA

7. kolejka: Buczkowice - Wapienica 5:1, Międzybrodzie Bialskie - Kaniów 0:1, Grodziec Śl. - Bujaków 1:4, Godziszka - Jasienica 1:0, Wilkowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:3, Lipnik - Pisarzowice 1:0, Bestwinka - Czaniec II 0:2.

Prowadzi Lipnik (19 pkt.) przed Podbeskidziem II Bielsko-Biała (17) i Międzybrodziem Bialskim (16).

BYTOM

11. kolejka: Gwarek Tarnowskie Góry - Świerklaniec 0:4, Tworóg - Koty 1:2, Orzeł II Nakło Śl. - Rozbark II Bytom 0:1, Orzech - Dąbrówka Wielka 1:2, Brzeziny Śl. - Chechło Nowe 0:1, Kozłowa Góra - Bobrowniki Śl. 4:0, Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Krupski Młyn 3:2, Sucha Góra - Bobrowniki Będzińskie 4:1, Żyglin - Bobrek Karb II Bytom 1:2.

Prowadzi Kozłowa Góra (28 pkt.) przed Suchą Górą (23), Świerklańcem i Kotami (po 22).

KATOWICE

7. kolejka: Górnik MK II Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 4:0, Bielszowice - AKS II Mikołów 3:2, Hetman Katowice - Wawel II Wirek 3:3, Lipiny - Podlesianka II Katowice 1:2, Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1:3, Imielin - Strażak Mikołów 6:0.

Prowadzi Imielin przed Górnikiem MK II Katowice (po 15 pkt.) i AKS II Mikołów (14).

RACIBÓRZ

8. kolejka: Krzyżkowice - Nowa Wieś 1:1, Gaszowice - Przyszłość II Rogów 1:2, Tworków - Nieboczowy 2:0, Studzienna - Unia II Racibórz 2:3, Pstrążna - Rudy Wielkie 3:5, Adamowice - Samborowice 3:5, Lyski - Kornowac 4:0, Turza Śl. - Nędza 0:3.

Prowadzi Unia II Racibórz (17 pkt.) przed Krzyżkowicami (16), Nową Wsią, Tworkowem i Lyskami (po 15).

RYBNIK

8. kolejka: Przegędza - Baranowice 1:2, Radziejów - Szczejkowice 0:0, Grabownia - Świerklany 0:3, MOSiR Żory - Skrbeńsko 6:0, Szeroka - Palowice 2:1, Ochojec - Łaziska 1:0, Stanowice - Zawada 0:5, Wielopole - Górnik II Jastrzębie 0:5.

Prowadzi Górnik II Jastrzębie (21 pkt.) przed Zawadą (20) i Świerklanami (17).

SKOCZÓW

9. kolejka: Simoradz - Górki Wielkie 2:0, Pogórze - Wisła 0:2, Brenna - Strumień 2:0, Zebrzydowice - Kończyce Małe 1:1, Pogwizdów - Istebna 1:0, Zabłocie - Beskid II Skoczów 2:4, Ochaby - Nierodzim 0:0.

Prowadzą Zebrzydowice (21 pkt.) przed Istebną (19) i Beskidem II Skoczów (18).

SOSNOWIEC

11. kolejka: Podłęże Jaworzno - Źródło II Kromołów 3:0, Kazimierz - Piaski 0:1, Byczyna - Błędów 2:0, Żarnowiec - Rogoźnik 1:2, Tucznawa - Grodziec 3:2, Siewierz - Wierbka 4:1, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Ciężkowianka Jaworzno 1:1, Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec 1:0, Mierzęcice pauzowały. W meczu zaległym: Kazimierz - Rogoźnik 0:0.

Prowadzi Ciężkowianka Jaworzno (29 pkt.) przed Wojkowicami (28) i Rogoźnikiem (25).

TYCHY

11. kolejka: ZET Tychy - Piast Pawłowice 2:1, Goczałkowice - Bojszowy 0:3, Jankowice - GKS II Tychy 1:0, Chełm Śl. - Wyry 2:1, Orzesze - Miedźna 1:2, Piasek - Woszczyce 5:1, Rudołtowice-Ćwiklice - Bieruń Nowy 1:1, Warszowice - Studzionka 0:1, Jaroszowice pauzowały. Zweryfikowano wynik meczu 5. kolejki: Piast Pawłowice - GKS Tychy 3:0 (walkower - na boisku 0:5).

Prowadzi Bieruń Nowy (24 pkt.) przed Goczałkowicami (23) i Bojszowami (20).

ZABRZE

9. kolejka: Sośnica II Gliwice - Pyskowice 0:3, Wilcze Gardło - Rachowice 1:1, Żernica - Stanica 6:2, Gierałtowice - Toszek 4:1, MOSiR Stal Zabrze - Przyszowice 0:4, Rudno - Walka II Makoszowy 1:1, Łany Wielkie - Rudziniec 5:0, Chudów - Społem Zabrze 1:1.

Prowadzi Żernica (23 pkt.) przed Walką II Makoszowy (20) i Pyskowicami (18).

ŻYWIEC

8. kolejka: Zarzecze - Lipowa 1:0, Ślemień - Błękitni Żywiec 1:3, Łękawica - Cięcina 3:0, Leśna - Węgierska Górka 4:2, Radziechowy - Koszarawa II Żywiec 1:2, Delphi Jeleśnia - Czernichów 4:1, Rajcza - Wieprz 3:1.

Prowadzą Błękitni Żywiec (18 pkt.) przed Koszarawą II Żywiec (17) i Delphi Jeleśnia (16).