Sport.pl

Piłka nożna

Wyniki 9. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Piast Nowa Wieś - Jawor Krzemienica 2:0, Głogovia - Izolator Boguchwała 0:3, Dynovia - Herman Hermanowa 2:0, Kolejarz Igloopol Dębica - Strzelec Frysztak 1:0, Crasnovia - Lechia Sędziszów 4:1, Radomyślanka - Team Przecław 4:1, Sokół Sokołów - Zaczernie 2:0, Grodziszczanka - Czarnovia 3:2.

1. Kolejarz Igloopol Dębica92116-5
2. Izolator Boguchwała91725-11
3. Crasnovia91716-5
4. Piast Nowa Wieś91711-7
5. Jawor Krzemienica91616-14
6. Sokół Sokołów Młp.91414-6
7. Team Przecław91418-15
8. Strzelec Frysztak91313-11
9. Dynovia9138-19
10.Głogovia91212-11
11.Lechia Sędziszów Młp.9128-9
12.Radomyślanka91213-19
13.Grodziszczanka91013-21
14.Czarnovia9716-20
15.KS Zaczernie946-24
16.Herman Hermanowa934-15
Wyniki 10. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Polonia II Przemyśl - Łęk Ostrów 1:0, Błękitni Grzęska - Start Pruchnik 1:1, Bizon Medyka - Czuwaj Przemyśl 1:3, Orzeł Przeworsk - Budowlani Szówsko 3:2, Huragan Gniewczyna - Żurawianka Żurawica 0:10, Golbalux Wiązownica - Roztocze Narol 3:1, Piast Tuczempy - Unia Łukawiec 12:1, LKS Skołoszów - Start Mirocin 3:2.

1. Czuwaj Przemyśl102626-2
2. Polonia II Przemyśl102414-4
3. Żurawianka Żurawica102332-5
4. LKS Skołoszów102130-12
5. Orzeł Przeworsk101819-10
6. Golbalux Wiązownica101722-13
7. Piast Nowa Wieś101627-10
8. Roztocze Narol101423-20
9. Łęk Ostrów101214-11
10.Budowlani Szówsko101114-18
11.Start Mirocin101115-22
12.Start Pruchnik10811-17
13.Błękitni Grzęska10813-28
14.Unia Łukawiec1068-42
15.Bizon Medyka1046-19
16.Huragan Gniewczyna1033-44
Wyniki 9. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Piast Miejsce Piastowe - Górnik Grabownica 2:1, Rafineria Czarni II Jasło - Brzozovia MOSiR Eleo 4:1, Chłodnie Igloopol Zarszyn - Leśnik Baligród 2:0, Szarotka Uherce - Iwonka Iwonicz 2:1, Zamczysko Mrukowa - Zorza Łęki Dukielskie 3:2, Górnik Strachocina - Zamczysko Odrzykoń 4:1, LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze 0:0, Start Rymanów - Sanovia Lesko 3:1.

1. Piast Miejsce Piastowe91817-11
2. Sanovia Lesko91614-9
3. Chłodnie Igloopol Zarszyn91610-9
4. Górnik Strachocina91515-7
5. LKS Skołyszyn91512-7
6. Rafineria Czarni II Jasło91418-16
7. Nafta Jedlicze91412-11
8. Zamczysko Odrzykoń91317-16
9. Szarotka Uherce91211-9
10.Brzozovia MOSiR Eleo91118-13
11.Zamczysko Mrukowa91114-16
12.Górnik Grabownica9109-10
13.Start Rymanów91011-17
14.Leśnik Baligród9810-15
15.Zorza Łęki Dukielskie9813-24
16.Iwonka Iwonicz9617-28
Wyniki 9. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Jutrzenka Ławnica 1:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Bukowa Jastkowice 3:2, San Kłyżów - Sokół Kamień 1:2, Sparta Jeżowe - Iskra Sobów 5:0, Stal Nowa Dęba - Stal II Stalowa Wola 0:5, Strażak Niwiska - Unia II Sarzynianka 2:1, KP Zarzecze - Start Wola Mielecka 5:0, Zrwy Dzikowiec - Tłoki II Gorzyce 2:2.

1. Sokół Kamień92217-9
2. Zryw Dzikowiec92132-9
3. Stal II Stalowa Wola92118-7
4. Iskra Sobów91413-15
5. Tłoki II Gorzyce91316-13
6. Strażak Niwiska91213-21
7. KP Zarzecze91115-11
8. Sparta Jeżowe91112-14
9. Start Wola Mielecka91114-18
10.Bukowa Jastkowice81015-15
11.Unia II Sarzynianka91011-17
12.San Kłyżów91012-21
13.Siarka II Tarnobrzeg8812-13
14.Ikarus Tuszów Narodowy8812-18
15.Stal Nowa Dęba9713-24
16.Jutrzenka Ławnica8610-14