Liga okręgowa

Wulkan Zakrzew odniósł kolejne efektowne zwycięstwo i samotnie przewodzi stawce. Po piętach depczą mu: Sadownik Błędów i Polonia Iłża
Kibice w Zakrzewie liczyli na zwycięstwo, ale chyba nikt w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewał się, że do przerwy Wulkan będzie prowadził już 3:0. A jednak stało się. W drugiej połowie podopieczni Jura Zielińskiego tylko kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, a i tak zdołali zdobyć czwartego gola.

Prawdziwy festiwal bramkowy urządzili sobie gracze Plonu Garbatka, którzy wbili Orłowi Wierzbica aż dziesięć goli. Połowa z tego dorobku to zasługa Andrzeja Czaplarskiego.

Komplety punktów zdobyły też drużyny Sadownika i Polonii i na stałe zadomowiły się w czołówce ligi. Z letargu nie może wciąż wyrwać się Radkom Radom i dwa Orły - z Gielniowa i Wierzbicy.

WYNIKI SZÓSTEJ KOLEJKI:

SADOWNIK BŁĘDÓW - MOGIELANKA MOGIELNICA 2:1 (1:1): Machnio (40.), Maciak (65.) - Szumpur (25.).

WULKAN ZAKRZEW - SOKÓŁ PRZYTYK 4:0 (3:0): Pysiak 2 (5., 65.), Kostrzewa 2 (18. - karny, 44.).

PLON GARBATKA - ORZEŁ WIERZBICA 10:0 (5:0): Czaplarski 5 (14., 35., 44., 60., 79.), Gajdziński 2 (25., 70.), Pysiak (17.), Lachowski (85.), Molenda (89.).

RADKOM BETA MEBLE RADOM - ORZEŁ GIELNIÓW 0:3 (0:1): Biorowski 3 (27., 65., 81.).

MAZOWSZE II GRÓJEC - JAGUAR WOLANÓW 2:0 (1:0): Puźniak (9.), Jaskólski (78.).

MGKS SKARYSZEW - POLONIA IŁŻA 0:2 (0:1): Kłos (20.), Pietrzyk (60.).

ORONKA OROŃSKO - BERTA JEDLIŃSK 1:3 (0:3): Boruch (80.) - Ofiara 2 (15., 16.), Oblęgor (35.).