Sport.pl

Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

IV liga

Wyniki 8. kolejki: KS Łomianki - Wisła II Płock 4:2, GKP Targówek - Pogoń Siedlce 2:2, Szydłowianka - KS Piaseczno 1:0, Ursus Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Hutnik Warszawa - Pilica Białobrzegi 5:1, Korona Góra Kalwaria - Olimpia Warszawa 2:1, Polonia II Warszawa - Narew Ostrołęka 3:2, Delta Warszawa - Legia II Warszawa 0:2, GLKS Nadarzyn - Dolcan Ząbki 0:1.

Tabela

1. Łomianki81918-10
2. Targówek81719-8
3. Legia II81616-8
4. Piaseczno81512-6
5. Ursus81412-5
6. Pogoń81318-15
7. Szydłowianka81310-9
8. Dolcan8128-6
9. Korona81111-8
10.Delta81111-11
11.Olimpia81015-16
12.Nadarzyn895-12
13.Narew8911-22
14.Hutnik8814-13
15.Nadnarwianka8811-17
16.Polonia II888-14
17.Wisła II847-17
18.Pilica8310-22
Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, wyniki 7. kolejki: Mazowsze II Płock - Ostrovia 8:0, Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 2:1, Piast Piastów - Podlasie Sokołów 2:1, MKS Ciechanów - Makowianka 0:0, Korona HD Ostrołęka - Żbik Nasielsk 2:2, Stoczniowiec Płock - ULKS II Ciółkowo 0:2, GKS Strzegowo - Tęcza Płońsk 1:5, Legionovia II - Boruta Kuczbork 1:2.

Tabela

1. Piast72122-7
2. Mazowsze II71822-5
3. Żbik71619-6
4. Boruta71416-9
5. Korona61313-7
6. Legionovia II71213-12
7. Makowianka71211-12
8. Kasztelan71016-17
9. Ciechanów7810-16
10.Podlasie7715-10
11.Tęcza7713-13
12.Ostrovia767-19
13.Ciółkowo749-19
14.Stoczniowiec746-16
15.Skra639-19
16.Strzegowo7314-29
Klasa okręgowa

Wyniki 5. kolejki: Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew 1:5, Roltex Białkowo - Wisła Duninów 2:0, Pek-Mont Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród 4:2, Orkan Peklimar Lelice - Luszynianka Luszyn 7:0, Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 2:2, Świt Staroźreby - Błękitni Gąbin 2:2, Wicher Cieszewo - Amator Maszewo 2:1.

Tabela

1. Orkan51515-3
2. Wicher51117-9
3. Peklimar51014-5
4. Mazur5917-9
5. Roltex5915-10
6. Pek-Mont5912-10
7. Błękitni5810-8
8. Orzeł5714-14
9. Wisła567-9
10.Huragan568-15
11.Świt5410-9
12.Stegny537-13
13.Amator535-16
14.Luszynianka501-20
Klasa A

Wyniki 5. kolejki: Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 1:2, Masovia Płock - Limit Rybno 2:0, Sparta Mochowo - Victoria Wykowo 3:0, Iskra Kozłowo - Unia Iłów 2:4, Skrwa Brudzeń - Bzura Chodaków 0:4, Zorza Szczawin Kościelny - Kormoran Łąck 0:4, Bakoma Ikar Bielice - Skrwa Łukomie 6:0.

Tabela

1. Bakoma51520-3
2. Masovia51515-4
3. Limit51220-6
4. Bzura51221-9
5. Unia5916-7
6. Kormoran5913-5
7. Sparta5911-12
8. Błyskawica569-16
9. Skrwa Ł.557-14
10.Zorza547-14
11.Skrwa B.536-12
12.Lwówianka538-13
13.Iskra515-24
14.Victoria503-24
Klasa B

Wyniki 5. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Bronowo-Zalesie 5:3, Kasztelan Białe Błoto - Błękitni Gójsk 3:6, Bobry Cierszewo - Relax Miszewo Murowane 1:5, Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia 2:2, Olimpia Gozdowo - Unia Czermno 3:2, Mazowia Słubice - Start Proboszczewice 2:1.

Tabela

1. Pogoń51336-6
2. Olimpia51315-6
3. Błękitni41216-6
4. Mazowia51019-8
5. Polonia5916-7
6. Relax5919-11
7. Kasztelan4613-15
8. Unia539-13
9. Start535-16
Sparta435-16
11.Miszewko438-17
12.Bobry537-25
13.Bronowo407-29