Sport.pl

Trzecia kolejka piłkarskiej klasy B

Klasa B

5. kolejka

Grupa I: Orion Cegłów - Oremus-Pogoń Wiskitki 2:2, LKS Osuchów - Sorento Kamion 3:6, Dąb II Wieliszew - Naprzód II Zielonki 3:2, Relax II Radziwiłłów - Promyk Nowa Sucha 2:2, Victoria Błonie - Orzeł Kampinos 1:1, Zaborowianka - PUG II Bielany 0:3, FC Guzovia Guzów - Tur II Jaktorów 1:6.

Mecz zaległy: Osuchów - PUG II 0:1.

1. Tur II51519-6
2. Sorento51220-6
3. PUG II41211-4
4. Promyk51114-7
5. Zielonki II5915-10
6. Orzeł5714-11
7. Błonie579-7
8. Dąb II4612-12
9. Guzovia567-13
10. Relax II548-12
11. Orion527-13
12. Oremus525-18
13. Osuchów516-17
14. Zaborowianka515-16
Grupa II: Walka Kosów - Przyszłość II Włochy 1:1, Naprzód II Brwinów - AZS Absolwent II Warszawa 5:2, Orzeł II Baniocha - Ambra Ołtarzew 2:2, FC Płochocin - Tarpan Tarczyn 1:0, ULKS Borzęcin - Mszczonowianka II 3:0 walkower, Sparta II Jazgarzew - UKS Łady 0:1, Laura II Chylice - Legion Otrębusy 4:4.

1. Przyszłość II51324-6
2. Walka51322-7
3. Borzęcin51313-3
4. Płochocin51017-5
5. Łady51010-7
6. Sparta II5914-7
7. Brwinów II5914-11
8. Tarpan5711-9
9. AZS II569-17
10. Mszczonowianka II546-16
11. Ambra527-12
12. Legion5111-23
13. Orzeł II514-18
14. Laura II517-28
Grupa III: Mazowsze Zegrze - GLM Gocław Warszawa 1:5, Salos Warszawa - Charyzma Wyszków 3:2, Eskimo Chrzęsne - Żbik II Nasielsk 8:1, UKS Junak Warszawa - Korona Jadów 4:0, Huragan Grochale - UKS Błyskawica Warszawa 1:2, Huragan II Wołomin - PUG Bielany 3:1, NTP II Wyszków - Dąb Wieliszew 6:0.

1. NTP II51326-7
2. PUG51218-5
3. Eskimo51222-10
4. Żbik II5915-16
5. Mazowsze5911-13
6. Gocław5813-15
7. Wołomin II5714-9
8. Charyzma5615-9
9. Junak5611-12
10. Błyskawica5610-14
11. Salos5610-18
12. Dąb545-18
13. Grochale536-16
14. Korona505-17
Grupa IV: KS Puznówka 1996 - KS Omega Warszawa 2:4, Bór Regut - KS Olesin-Halinów 1:3, PKS LIFE Siennica - Rokola Otwock Wielki 3:2, Falenica II Warszawa - Impet Łajski 4:1, Wisła Dziecinów - PKS Radość II 1:3, Start II Otwock - KS Puznów 2:2, ZWAR II Międzylesie - Victoria II Sulejówek nie odbył się.

1. Olesin51520-5
2. Start II51320-10
3. Radość II51214-8
4. Bór51013-8
5. Siennica599-7
6. Falenica II5710-10
7. Rokola579-10
8. Puznów5611-10
9. Puznówka569-11
10. Dziecinów5410-14
11. ZWAR II447-12
12. Omega5413-21
13. Sulejówek II402-11
14. Impet504-16