Sport.pl

Piłka nożna. Klasy okręgowe

Wyniki 8. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Lechia Sędziszów - Głogovia 0:0, Strzelec Frysztak - Team Przecław 2:0, Jawor Krzemienica - Kolejarz Igloopol Dębica 2:1, Grodziszczanka - Radomyślanka 1:4, Izolator Boguchwała - Sokół Sokołów Młp. 1:1, Herman Hermanowa - Crasnovia 0:2, Zaczernie - Piast Nowa Wieś 0:0, Czarnovia - Dynovia 5:1.

1. Kolejarz Igloopol Dębica81815-5
2. Jawor Krzemienica81616-12
3. Izolator Boguchwała81422-11
4. Crasnovia81412-4
5. Team Przecław81417-11
6. Piast Nowa Wieś8149-7
7. Strzelec Frysztak81313-10
8. Głogovia81212-8
9. Lechia Sędziszów8127-5
10.Sokół Sokołów Młp.81113-7
11.Dynovia8107-19
12.Radomyślanka899-18
13.Czarnovia8714-17
14. Grodziszczanka8710-19
15.Zaczernie846-22
16.Herman Hermanowa834-13
Wyniki 8. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Zamczysko Mrukowa 2:1, Nafta Jedlicze - Start Rymanów 1:3, Sanovia Lesko - Rafineria Czarni II Jasło 2:2, Brzozovia MOSiR Eleo - Chłodnie Igloopol Zarszyn 1:1, Leśnik Baligród - Iwonka Iwonicz 1:3, Piast Miejsce Piastowe - Szarotka Uherce 2:1, Górnik Grabownica - Górnik Strachocina 0:0, Zorza Łęki Dukielskie - LKS Skołoszyn 1:1.

1. Piast Miejsce Piastowe81515-10
2. Sanovia Lesko81513-8
3. LKS Skołoszyn81412-7
4. Zamczysko Odrzykoń81316-12
5. Nafta Jedlicze81312-11
6. Chłodnie Igloopol Zarszyn8138-9
7. Górnik Strachocina81211-6
8. Brzozovia81117-9
9. Szarotka Uherce81112-8
10.Rafineria Czarni II Jasło81114-15
11.Górnik Grabownica8108-8
12.Zamczysko Mrukowa8811-14
13.Leśnik Baligród8810-13
14.Zorza Łęki Dukielskie8811-21
15.Start Rymanów878-16
16.Iwonka Iwonicz8616-26
Wyniki 8. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 3:1, Iskra Sobów - Ikarus Tuszów Narodowy 1:1, Bukowa Jastkowice - Start Wola Mielecka 1:2, Unia II Sarzynianka - Siarka II Tarnobrzeg 2:0, Jutrzenka Ławnica - Stal Nowa Dęba 1:1, Zryw Dzikowiec - KP Zarzecze 1:1, San Kłyżów - Tłoki II Gorzyce 1:6, Sokół Kamień - Strażak Niwiska 3:0 walkower.

1. Zryw Dzikowiec82030-7
2. Sokół Kamień81915-8
3. Stal II Stalowa Wola81813-7
4. Iskra Sobów81413-10
5. Tłoki II Gorzyce81214-11
6. Start Wola Mielecka81114-13
7. Bukowa Jastkowice81015-15
8. Unia II Sarzynianka81010-15
9. San Kłyżów81011-20
10.Strażak Niwiska8911-20
11.Siarka II Tarnobrzeg8812-13
12.KP Zarzecze8810-11
13.Ikarus Tuszów Narodowy8812-18
14.Sparta Jeżowe887-14
15.Stal Nowa Dęba8713-19
16.Jutrzenka Ławnica8610-14
Wyniki 9. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Roztocze Narol - Polonia II Przemyśl 1:2, LKS Skołoszów - Bizon Medyka 4:1, Start Mirocin - Piast Tuczempy 3:2, Unia Łukawiec - Golbalux Wiązownica 4:2, Łęk Ostrów - Huragan Gniewczyna 6:1, Żurawianka Żurawica - Błękitni Grzęska 6:1, Start Pruchnik - Orzeł Przeworsk 0:1, Budowlani Szówsko - Czuwaj Przemyśl 0:3.

1. Czuwaj Przemyśl92323-1
2. Polonia II Przemyśl92113-4
3. Żurawianka92022-5
4. LKS Skołoszów91827-10
5. Orzeł Przeworsk91516-8
6. Golbalux Wiązownica91419-12
7. Roztocze Narol91422-17
8. Piast Tuczempy91315-9
9. Łęk Ostrów91214-10
10.Budowlani Szówsko91112-15
11.Start Mirocin91113-19
12.Start Pruchnik9710-16
13.Błękitni Grzęska9712-27
14.Unia Łukawiec967-30
15.Bizon Medyka945-16
16.Huragan Gniewczyna933-34