Złoty Darocha

Janusz Darocha pilot Aeroklubu Częstochowskiego został zwycięzcą 46. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostw Polski, które w sobotę zakończyły się na lotnisku Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu
Na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy Aeroklubu Krakowskiego: Krzysztof, Wacław i Michał Wieczorek. Na szóstym miejscu zawody ukończył pilot Aeroklubu Lubelskiego Michał Bartler. Pozostali reprezentanci Lublina zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką.

W końcowej klasyfikacji juniorów pierwszy był Michał Wieczorek, za nim Michał Bartler, a trzeci Michał Osowski z Aeroklubu Częstochowskiego.

Podsumowano także wyniki 4. Samolotowego Nawigacyjnego Pucharu Polski. Do klasyfikacji zaliczane są dwa najlepsze dla zawodnika wyniki z zawodów ogólnopolskich oraz rezultat z mistrzostw Polski. Najlepszy okazał się Wacław Wieczorek, przed swoim bratem i klubowym kolegą Krzysztofem, na trzecim miejscu znalazł się Janusz Darocha. Sławomir Własiuk i Andrzej Figiel z Aeroklubu Lubelskiego znaleźli się na ósmym i dziewiątym miejscu.