Przed meczami: Radomiak - Warmia i Kozienice - Mława

Niewykluczone, że po dzisiejszym meczu z Warmią Grajewo Radomiak Radom obejmie przodownictwo w tabeli. Kozienice podejmują obecnego lidera - MKS Mława w meczu będącym ostatnią szansa dla trenera "żółto-zielonych" Wiesława Pisarskiego


Radomiak - Warmia

- Bardzo byśmy chcieli, aby praca nowego zarządu została zapoczątkowana zwycięstwem piłkarzy - marzy dyrektor Radomiaka Paweł Kobyłecki. Patrząc na poczynania "zielonych" w ostatnich pojedynkach, nie jest to marzenie ściętej głowy. Radomiak wygrał przecież pięć ostatnich spotkań, a trener Włodzimierz Andrzejewski może dowolnie zestawiać skład, bo żaden z piłkarzy nie narzeka na kontuzję i nie musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Początek meczu na stadionie przy ul. Struga 63 o godz. 16.Kozienice - Mława

Meczem ostatniej szansy dla trenera Kozienic Wiesława Pisarskiego będzie pojedynek z Mławą. "Żółto-zielonym" najwyraźniej w tym sezonie nie idzie, i trudno dziwić się frustracji sympatyków i działaczy. Kozieniczanie nie doczekali się jeszcze zwycięstwa u siebie, więc i tym razem czeka ich trudne zadanie. Mława nie przegrała jeszcze meczu, otwiera ligową tabelę, choć ostatnio zanotowała lekką obniżkę formy. Może więc z tak wymagającym przeciwnikiem piłkarze Kozienic przełamią niemoc, zwyciężą i odzyskają zaufanie i sympatię kibiców?

Początek meczu na boisku przy ul. Jeziornej o godz. 16.Pozostałe spotkania ósmej kolejki: Znicz Pruszków - Polonia Olimpia Elbląg, Unia Skierniewice - Gwardia Warszawa, Legionovia Legionowo - Stal Głowno, Okęcie Warszawa - Mlekovita Ruch Wysokie Mazowieckie, Pelikan Łowicz - Pogoń Zduńska Wola, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazowsze Grójec.