Piłkarska liga okręgowa

Żadnych złudzeń nie pozostawił Mogielance Mogielnica Wulkan Zakrzew w meczu o przodownictwo w tabeli. Teraz jako jedyny pozostaje niepokonaną ekipą w rozgrywkach. Po wcześniejszych niepowodzeniach równowagę odzyskują zaliczani do faworytów - Plon Garbatka i Sokół Przytyk

Kiedy po kwadransie gry na boisku w Mogielnicy był remis 1:1, kibice ostrzyli sobie apetyty na przednie widowisko. I rzeczywiście, mecz do ostatniego gwizdka sędziego był niezły, ale gole strzelała już tylko jedna drużyna - Wulkan Zakrzew. W roli głównej wystąpił 19-letni wychowanek Radomiaka Radom - Marcin Jakóbiak. Jeszcze przed przerwą jego bramka dała gościom prowadzenie. W drugiej połowie napastnik Wulkana trafił jeszcze dwukrotnie, walnie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu.

Nie Jakóbiak, a Marcin Kaczor z Sokoła Przytyk strzelił najwięcej goli w tej kolejce. Podopieczni Jarosława Czupryna aż 8:1 pokonali Radkom, a połowę bramek dla zwycięzców zdobył właśnie Kaczor.

WYNIKI PIĄTEJ KOLEJKI:

MOGIELANKA MOGIELNICA - WULKAN ZAKRZEW 1:5 (1:2): Wiktorowicz (14.) - Jakóbiak 3 (40., 68., 75.), Pysiak (10.), Korgul (80.).

ELGIS PLON GARBATKA - MGKS SKARYSZEW 6:0 (2:0): Gajdziński 3 (1., 30. - karny, 60.), Czaplarski 2 (47., 70.), Lachowski (85.).

BERTA JEDLIŃSK - MAZOWSZE II GRÓJEC 0:2 (0:2): Cackowski 2 (30., 40.).

ORZEŁ WIERZBICA - ORONKA OROŃSKO 3:2 (1:0): Czarnecki 2 (23., 58.), Wiśnios (79.) - R. Suligowski (65.), Taras (74.).

SOKÓŁ PRZYTYK - RADKOM BETA MEBLE RADOM 8:1 (3:1): Kaczor 4 (18., 20., 78., 81.), Pawłowski (42.), Zarębski (51.), Krzemiński (62.), Stępniewski (85.) - Muszyński (15.).

JAGUAR FIGAND WOLANÓW - SADOWNIK BŁĘDÓW 0:3 (0:0): Machnio (60.), Nowak (73.), Maciak (76.).

ORZEŁ GIELNIÓW - POLONIA IŁŻA 1:2 (0:1): Sapieja (15.) - Kłos (75.), Lawrenc (76.).