Piłka nożna: klasa A

BIELSKO-BIAŁA

5. kolejka: Kaniów - Wapienica 4:1, Buczkowice - Bujaków 1:2, Międzybrodzie Bialskie - Jasienica 2:1, Grodziec Śl. - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1, Godziszka - Pisarzowice 0:4, Wilkowice - Czaniec II 3:1, Lipnik - Bestwinka 1:0.

Prowadzi Lipnik przed Międzybrodziem Bialskim (po 13 pkt.) i Podbeskidziem II Bielsko-Biała (11).

BYTOM

8. kolejka: Sucha Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 3:2, Żyglin - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 2:3, Bobrek Karb II Bytom - Kozłowa Góra 1:2, Bobrowniki Będzińskie - Nowe Chechło 0:3, Krupski Młyn - Orzech 4:0, Bobrowniki Śl. - Orzeł II Nakło Śl. 5:3, Brzeziny Śl. - Tworóg 3:0, Dąbrówka Wielka - Świerklaniec 0:2, Rozbark II Bytom - Koty 2:0. W meczu zaległym: Świerklaniec - Brzeziny Śl. 2:0.

Prowadzi Gwarek Tarnowskie Góry przed Kozłową Górą (po 19 pkt.) i Świerklańcem (18).

KATOWICE

5. kolejka: AKS II Mikołów - MKS II Siemianowice Śl. 2:2, Górnik MK II Katowice - Wawel II Wirek 1:0, Bielszowice - Podlesianka II Katowice 2:0, Hetman Katowice - Górnik 09 Mysłowice 2:0, Lipiny - Strażak Mikołów 3:1, Sparta Katowice - Pogoń Imielin 2:3.

Prowadzi Górnik MK II Katowice przed Imielinem i Lipinami (po 12 pkt.).

RACIBÓRZ

6. kolejka: Krzyżkowice - Przyszłość II Rogów 3:2, Nowa Wieś - Nieboczowy 5:0, Gaszowice - Unia II Racibórz 0:1, Tworków - Rudy Wielkie 4:1, Studzienna - Samborowice 0:5, Pstrążna - Kornowac 1:1, Adamowice - Nędza 4:4, Lyski - Turza Śl. 5:0.

Prowadzą Krzyżkowice (15 pkt.) przed Nową Wsią (14) i Unia II Racibórz (13).

RYBNIK

6. kolejka: Przegędza - Szczejkowice 2:4, Baranowice - Świerklany 3:0, Radziejów - Skrbeńsko 1:2, Grabownia - Palowice 0:2, MOSiR Żory - Łaziska 1:2, Szeroka - Zawada 1:4, Ochojec - Górnik II Jastrzębie 2:4, Stanowice - Wielopole 2:2.

Prowadzi Górnik II Jastrzębie (15 pkt.) przed Zawadą (14) i Stanowicami (12).

SKOCZÓW

7. kolejka: Wisła - Górki Wielkie 0:1, Simoradz - Strumień 6:1, Pogórze - Kończyce Małe 1:0, Brenna - Istebna 2:0, Zebrzydowice - Beskid II Skoczów 3:0, Pogwizdów - Nierodzim 1:1, Zabłocie - Ochaby 0:1.

Prowadzą Zebrzydowice (19 pkt.) przed Istebną (18), Ochabami i Pogórzem (po 13).

SOSNOWIEC

8. kolejka: Wojkowice - Siewierz 4:1, Zagłębie II Sosnowiec - Tucznawa 4:0, Ciężkowianka Jaworzno - Żarnowiec 4:1, Wierbka - Byczyna 0:2, Grodziec - Kazimierz 3:0, Rogoźnik - Podłęże Jaworzno 1:0, Błędów - Mierzęcice 3:2, Piaski - Źródło II Kromołów 0:0, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza pauzował.

9. kolejka: Mierzęcice - Piaski 2:1, Podłęże - Błędów 0:0, Byczyna - Grodziec 4:1, Żarnowiec - Wierbka 2:0, Tucznawa - Ciężkowianka 1:2, Siewierz - Zagłębie II 1:0, Zagłębiak D.G. - Wojkowice 0:0, Kromołów II pauzował. Mecz Kazimierz - Rogoźnik został przełożony.

Prowadzą Wojkowice przed Ciężkowianką Jaworzno (po 25 pkt.) i Zagłębiem II Sosnowiec (21).

TYCHY

8. kolejka: Bieruń Nowy - Piasek 4:0, Wyry - Orzesze 2:1, Studzionka - Jankowice 3:1, Warszowice - Rudołtowice-Ćwiklice 3:4, Bojszowy - Piast Pawłowice 4:0, Woszczyce - Jaroszowice 2:4, GKS II Tychy - Goczałkowice 1:3, Miedźna - ZET Tychy 1:0, Chełm Śl. pauzował.

9. kolejka: ZET - Woszczyce 3:2, Goczałkowice - Miedźna 1:1, Orzesze - Bieruń N. 0:10, Chełm Śl. - Warszowice 2:0, Jaroszowice - Bojszowy 2:2, Piasek - GKS II Tychy 1:2, Jankowice - Wyry 2:0, Rudołtowice-Ćwiklice - Studzionka 2:2, Piast Pawłowice pauzował.

Prowadzą Goczałkowice (22 pkt.) przed Bieruniem Nowym (20) i ZET Tychy (16).

ZABRZE

7. kolejka: Rachowice - Pyskowice 1:5, Sośnica II Gliwice - Stanica 5:2, Wilcze Gardło - Toszek 3:1, Żernica - Przyszowice 1:1, Gierałtowice - Walka II Makoszowy 3:3, MOSiR-Stal Zabrze - Rudziniec 3:0, Rudno - Społem Zabrze 2:0, Łany Wielkie - Chudów 1:4.

Prowadzi Żernica (17 pkt.) przed Walką II Makoszowy (16) i Wilczym Gardłem (15).

ŻYWIEC

6. kolejka: Zarzecze - Błękitni Żywiec 2:1, Lipowa - Cięcina 1:1, Ślemień - Węgierska Górka 1:2, Łękawica - Koszarawa II Żywiec 3:0, Leśna - Czernichów 4:1, Radziechowy - Wieprz 0:2, Delphi Jeleśnia - Rajcza 2:2.

Prowadzi Lipowa (14 pkt.) przed Błękitnymi Żywiec (12), Koszarawą II Żywiec i Zarzeczem (po 11).