Sport.pl

Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

IV liga

Wyniki 7. kolejki: Legia II Warszawa - Polonia II Warszawa 4:1, Pilica Białobrzegi - GKP Targówek 0:1, KS Łomianki - Ursus Warszawa 3:2, KS Piaseczno - Delta Warszawa 0:0, Narew Ostrołęka - Korona Góra Kalwaria 2:1, Olimpia Warszawa - Hutnik Warszawa 1:0, Pogoń Siedlce - Nadnarwianka Pułtusk 4:3, Wisła II Płock - GLKS Nadarzyn 0:1, Dolcan Ząbki - Szydłowianka 3:0.

Tabela

1. Targówek71617-6
2. Łomianki71614-8
3. Piaseczno71512-5
4. Ursus71311-4
5. Legia II71314-8
6. Pogoń71216-13
7. Delta71111-9
8. Olimpia71014-14
9. Szydłowianka7109-9
10.Dolcan797-6
11.Nadarzyn795-11
12.Narew799-19
13.Korona789-7
14.Nadnarwianka7710-16
15.Hutnik759-12
16.Polonia II755-12
17.Wisła II745-13
18.Pilica739-17
Mazowiecka liga seniorów

Wyniki 6. kolejki: Żbik Nasielsk - Legionovia II Legionowo 4:0, Tęcza Płońsk - Piast Piastów 1:2, Makowianka Maków Maz. - Stoczniowiec Płock 0:0, Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 1:0, Boruta Kuczbork, Mazowsze Płock 1:0, Skra Drobin - Korona HID Ostrołęka 3:2, ULKS Ciółkowo - GKS Strzegowo 2:5, Podlasie Sokołow Podlaski - Kasztelan Sierpc 2:2.

Tabela

1. Piast61820;6
2. Żbik61517-4
3. Mazowsze61514-5
4. Korona51211-5
5. Legionovia II61212-10
6. Boruta61114-8
7. Makowianka61111-12
8. Podlasie6714-9
9. Kasztelan6714-16
10.Ciechanów6710-16
11.Ostrovia667-11
12.Tęcza648-12
13.Stoczniowiec646-14
14.Skra537-15
15.Strzegowo6313-25
16.Ciółkowo617-19
Klasa okręgowa

Wyniki 4. kolejki: Wicher Cieszewo - Huragan Bodzanów 7:0, Amator Maszewo - Świt Staroźreby 0:4, Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin 2:2, Orzeł Goleszyn - Orkan-Peklimar Lelice 2:1, Luszynianka Luszyn - Pek-Mont Zryw Bielsk 1:3, Stegny Wyszogród - Roltex Białkowo0:3, Wisła Duninów - Orkan Sochaczew 1:2.

Tabela

1. Orkan41210-2
2. Mazur4815-7
Wicher4815-7
4. Błękitni478-6
5. Peklimar477-5
6. Roltex4613-10
7. Orzeł4612-12
8. Pek-Mont468-8
9. Wisła467-7
10.Huragan466-10
11.Świt438-7
12.Stegny435-9
13.Amator434-14
14.Luszynianka401-13
Klasa A

Wyniki 4. kolejki: Bakoma Ikar Bielice - Lwówianka Lwówek 2:0, Skrwa Łukomie - Zorza Szczawin 2:2, Kormoran Łąck - Skrwa Brudzeń 3:1, Bzura Chodaków - Iskra Kozłowo 8:1, Unia Iłów - Sparta Mochowo 5:0, Victoria Wykowo - Masovia Płock 0:5, Limit Rybno - Błyskawica Lucień 6:0.

Tabela

1. Limit41220-4
2. Bakoma41214-3
3. Masovia41213-4
4. Bzura4917-9
5. Unia4612-5
6. Kormoran469-5
7. Sparta468-12
8. Skrwa Ł.457-8
9. Zorza447-10
10.Skrwa B.436-8
11.Lwówianka437-11
12.Błyskawica437-15
13.Iskra413-20
14.Victoria403-21
Klasa B

Wyniki 4. kolejki: Mazowia Słubice - Miszewko Strzałkowskie 7:2, Start Proboszczewice - Olimpia Gozdowo 0:3, Unia Czermno - Polonia Radzanowo 0:3, Pogoń Słupia - Bobry Cierszewo 7:0, Relax Miszewo Murowane - Sparta Rościszewo 4:1, Błękitni Gójsk - Bronowo-Zalesie 4:1.

Tabela

1. Pogoń41234-4
2. Olimpia41012-4
3. Błękitni3910-3
4. Polonia4814-5
5. Mazowia4717-7
6. Relax4614-10
7. Kasztelan3610-9
8. Unia437-10
9. Start434-14
10.Sparta435-16
11.Bobry436-20
12.Miszewko303-14
13.Bronowo304-24